کد خبر 1061447
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
بشار رسن

هافبک عراقی پرسپولیس در جدیدترین مصاحبه خود گفت: پیشنهادیی از امارات، عربستان و اروپا دارم که باید بررسی کنم.

به گزارش مشرق، عمر قحطان، خبرنگار عراقی شبکه «الکاس» قطر در لایو اینستاگرامش با بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس گفت و گویی داشت.

رسن درباره کرونا در ایران عنوان کرد: بحث کرونا تنها در ایران نیست بلکه تمام دنیا از عراق تا اروپا درگیر این ویروس هستند. تنها راه برای رهایی از این بحران در خانه ماندن است.

هافبک عراقی درباره کاهش دستمزدها در ایام کرونا گفت: درباره دستمزدها باید بگویم فیفا مجوزی به باشگاه ها داده تا دستمزدها را تا 70 درصد کاهش دهند؛ اما وضعیت ما در پرسپولیس متفاوت است. بسیاری از دستمزدها دیر پرداخت می شود ولی باشگاه می تواند با توافق دستمزدها را در این ایام کاهش دهد. در نتیجه باشگاه با مذاکره با هر بازیکن بنا به موافقت آن بازیکن، درصدی متفاوت را در این ایام کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید:

سبد خرید یحیی برای فصل بعد

رسن درباره اینکه می توانست بعد از 6 ماه عدم پرداخت مطالباتش قراردادش را فسخ کند،گفت: مدیران پرسپولیس همیشه در رسانه ها اعلام می کنند که رسن بازیکن با اخلاقی است و وعده هایی می دهند؛ اما باید صادق باشیم. من هم مثل تمام فوتبالیست های دیگر، یک بازیکن حرفه ای هستم و مدیر برنامه دارم.

وی افزود: نمی توانم با وعده و تعارف در اینجا بازی کنم. باید دستمزد بازیکنان به صورت منظم و درست پرداخت شود. اکنون از عربستان، امارات و اروپا پیشنهاد دارم. باید بررسی های لازم را انجام دهم تا تصمیم گیری کنم.

هافبک عراقی درباره باشگاه های ایران گفت: پرسپولیس از لحاظ هواداری در صدر باشگاه های ایران قرار دارد. این باشگاه بازیکنان بزرگی در تاریخش مثل علی دایی و علی کریمی دارد. استقلال دومین باشگاه پرطرفدار است. از لحاظ افتخارات بین المللی (آسیا)، استقلال از همه باشگاه های ایران پرافتخارترست و قدیمی تر از بقیه. سپاهان اصفهان هم از پرهوادارترین تیم های ایران است.

رسن درباره نتایج تیم ملی عراق در انتخابی جام جهانی 2022، گفت: با نگاه به نتایج به دست آمده بوسیله کاتانچ در انتخابی جام جهانی 2022 متوجه می شوید موفق بوده است. تا اینجای رقابت ها با وجود تیم های قدرتمندی مثل ایران، صدرنشین هستیم. جایگاه من هم در تیم ملی خوب است و هرچه در توان داشتم، برای تیم ملی گذاشتم.

وی افزود: بسیاری انتقاد می کنند که عراق خوب بازی نمی کند اما در آخر مهمتر از همه رسیدن به جام جهانی و کسب نتایج است. تا اینجا، تیم ملی نتایج خوبی گرفته و رضایت بخش بوده است.

وی درباره الگوهایش گفت: در فوتبال عراق، نشات اکرم الگوی من است. در فوتبال جهان زیدان الگویم است. رئالی هستم و این تیم را دوست دارم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس