کد خبر 1061264
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
قدوس

به نظر می‌رسد قرار نیست بدشانسی دست از سر هافبک ایرانی باشگاه آمیان بردارد.

به گزارش مشرق، سامان قدوس، هافبک ملی‌پوش کشورمان قصد داشت این فصل از مسابقات را تبدیل به یکی از بهترین فصول دوران حرفه‌ای خود کند و این را نیز از همان ابتدای فصل نشان داد. در حالی که بسیاری از بازیکنان اصلی آمیان در جلسه اول تمرین باشگاه حضور نداشتند، سامان از همان روز اول حضوری فعال و پرتلاش داشت و به گواه مربی آمیان یکی از آماده‌ترین بازیکنان تیم فرانسوی در شروع فصل بود.

سامان فصل را با حضور ۱۶ دقیقه‌ای مقابل نیس و سپس ۹۰ دقیقه بازی مقابل لیل آغاز کرد، اما همان موقع بود که خبر محرومیت ۴ ماهه او از تمام مسابقات به خاطر تخلف در قضیه انتقال به باشگاه هوئسکا از سوی فیفا اعلام شد و قدوس در اوج آمادگی مجبور شد ۴ ماه از میادین دور شود، اما محرومیت هم باعث نشد انگیزه هافبک ایرانی کاهش پیدا کند و او با وجود اینکه اجازه حضور در مسابقات را نداشت پا به پای سایر بازیکنان آمیان و حتی بیشتر از آن‌ها تمرین می‌کرد تا با پایان محرومیت با قدرت به تیم برگردد.

بیشتر بخوانید:

ضرر سنگین کرونا به سامان قدوس

این اتفاق در دیدار مقابل رنس در جام حذفی افتاد و سامان ۵۵ دقیقه در میدان بازی کرد و پس از آن نیز ۲۰ دقیقه مقابل لیل در جام اتحادیه به میدان رفت. سامان داشت دوباره آماده حضور در ترکیب فیکس می‌شد و می‌خواست روز‌های تلخ محرومیت را به فراموشی بسپارد. او در لیگ هم ۶۹ دقیقه مقابل مون‌پلیه به میدان رفت، اما این بار مصدومیت مانع ادامه حضور قدوس در مسابقات شد. سامان ۷ بازی دیگر لیگ را هم به خاطر مصدومیت از دست داد و بعد از رسیدن به آمادگی مجدد دوباره در دیدار مقابل متز به مدت ۴۵ دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

اوج درخشش او در بازی بعدی مقابل مارسی بود که اگر چه تنها ۱۰ دقیقه در میدان حضور داشت، اما توانست اولین گل فصل خود و گل تساوی بازی را بزند تا آمیان دست خالی از میدان خارج نشود. به نظر می‌رسید این بار دیگر هیچ چیز قرار نیست مانع درخشش قدوس در ادامه فصل شود، اما اتفاقی پیش‌بینی نشده به اسم ویروس کرونا این بار تمام لیگ فرانسه را تعطیل کرد تا سامان باز هم نتواند به آرزوی مداوم بازی کردن خود برسد.

قدوس این فصل واقعاً بدشانس بوده و در بهترین حالت تنها در سه بازی پیاپی به میدان رفته و فقط یک بار حضور فیکس ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب آمیان را تجربه کرده است تا در مجموع در ۲۲۷ دقیقه و چیزی بیش از دو بازی برای آمیان به میدان رفته باشد. چیزی که قرار بود به بهترین فصل دوران بازی هافبک ملی‌پوش کشورمان تبدیل شود حالا تبدیل به کابوسی ادامه‌دار شده تا قدوس فقط خواهان تمام شدن آن باشد. البته فعلاً معلوم نیست تکلیف مسابقات این فصل فرانسه چه می‌شود و آیا سامان باز هم فرصت حضور در دیدار‌های این فصل را پیدا می‌کند یا نه، اما چیزی که مشخص است اینکه قدوس با تمام وجود مایل است اتفاقات این فصل را به فراموشی بسپارد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس