کد خبر 1060681
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
سعید محمد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: انتشار ویروس "کرونا" تشکل‌های مردمی در مقابله با بحران‌ها از جمله ویروس کرونا را منسجم و سازماندهی‌ کرد.

به گزارش مشرق، "سعید محمد" فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در بازدید از قرارگاه مردمی مدافعان سلامت شهر تهران گفت: گرچه ویروس کرونا در سطح ایران و جهان مشکلات فراوانی را برای سلامت مردم ایجاد کرده است و یک تهدید جدی برای همه جوامع محسوب می‌شود، اما در کشور ما، فرصت‌هایی را ایجاد کرده که یکی از آن‌ها ایجاد تشکل‌ها و سازماندهی‌های مردمی است که در مقابله با بحران‌ها بتوانند شکل بگیرند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) افزود: امروز ما شاهد این هستیم که مجموعه‌های مردمی در کنار هم شکل گرفته‌اند و توانمندی این را دارند که بتوانند با هر بحرانی مقابله کنند.

محمد با اشاره به سازماندهی مناسبی که در ۳۵۴ محله شهر تهران در این زمینه انجام شده است افزود: بحمدالله هم در حوزه آموزش و هم در حوزه توزیع مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و شناسایی افرادی که دچار این بیماری شدند و پیگیری برای درمان و کمک در دوران نقاهت آنها، تأمین مایحتاج زندگی آن‌ها اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) بیان کرد: این سازماندهی مختص تهران نیست و در ۱۸ استان دیگر هم پایه‌ریزی و انجام شده است و در دیگر استان‌ها نیز در حال پیگیری است.

محمد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) نیز در کنار دیگر عزیزان این عرصه در حال خدمت‌رسانی است و هر نیازی که از سوی این مجموعه اعلام می‌شود در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم تا دست به دست هم با همان روحیه دوران دفاع مقدس و با بسیج مردمی بتوانیم بر این بحران غلبه پیدا کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس