گودرزی

معاون مالی و اقتصاد شهری اسبق شهرداری تهران از آمادگی برگزاری مناظره با هر کدام از مدیران فعلی شهرداری درباره درآمدها، مخارج و بدهی‌های شهرداری تهران در دورۀ قبلی مدیریتی خبر داد.

به گزارش مشرق، قدرت الله گودرزی  معاون مالی و اقتصاد شهری اسبق شهرداری تهران از آمادگی برگزاری مناظره با هر کدام از مدیران فعلی شهرداری درباره درآمدها، مخارج و بدهی‌های شهرداری تهران در دورۀ قبلی مدیریتی خبر داد و اظهار داشت: اگر هدف  سیاسی کاری نیست و بحث کارشناسی برای فهمیدن درست و نادرست مطرح است، بحث باید در سطح مدیران مطلع و تخصصی صورت گیرد. 

بیشتر بخوانید:

وی در واکنش به ادعاهای پیروز حناچی شهردار فعلی تهران در مورد بدهای‌های شهرداری گفت: مسئولان مختلف شهرداری بارها در برنامه‌های  مختلف دربارۀ ادعاهای واهی مسئولان فعلی شهرداری تهران توضیحات لازم را داده‌اند و آخرین بار درباره‌ همین موضوع بهانه بدهی ها،  مناظره ای  با آقای میرلوحی داشتم که متن آن در دسترس هست.

گودرزی افزود:  با این حال اگر  بعد از این هم مدیران سابق حاضر خواهند بود تا هر زمانی که مسئولان شهرداری انفعال محض خود در مدیریت شهری را با دلیل‌تراشی و دروغ‌گویی توجیه کنند، در هر برنامه‌ای مجدداً دربارۀ سیاسی‌کاری‌های برنامه‌ریزی شده و تکراری توضیحات لازم را ارائه دهند.

معاون مالی و اقتصاد شهری اسبق شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی دربارۀ علت تکرار این ادعاها علیرغم پاسخ‌های متعدد ارائه شده گفت: مسئولانی که علیرغم افزایش درآمدهای شهرداری در سال‌های اخیر، همچنان حتی نتوانسته‌اند تهران را به شیوه‌ای قابل قبول و با ثبات اداره کنند چه رسد به آنکه اقدامات قبلی را تکمیل کنند یا پروژه‌های جدیدی را به سرانجام برسانند مجبورند از استراتژی قدیمی و نخ‌نمای «تقصیر قبلی‌هاست» استفاده کنند تا بلکه اندک اعتباری در میان هم حزبی‌های خود جمع کنند. 

گودرزی در پایان افزود: به هر حال بنده به عنوان معاون اسبق شهرداری تهران حاضرم به احترام مردم و برای روشنگری چندباره در هر برنامه‌ای و در هر پلتفرمی چه به صورت زنده و چه به هر صورت دیگری با هر کدام از مدیران فعلی شهرداری تهران مناظره کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha