کد خبر 1058433
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
رونالدینیو

یک ماه از بازداشت و زندانی شدن ستاره بازنشسته برزیلی به خاطر استفاده از پاسپورت تقلبی در پاراگوئه می‌گذرد.

به گزارش مشرق، رونالدینیو زمانی که به پاراگوئه رسید در سالن وی.آی.پی فرودگاه بین المللی سلیویو پتیروسی آسونسیون، پاسپورت خود را تحویل داد و از آن جا کابوس یک ماهه‌اش آغاز شد.

بازیکن بازنشسته برزیلی را برادرش روبرتو همراهی می‌کرد. دلیل سفرش انجام یک کار خیر بود اما با تایید و امضای آن پاسپورت اشتباه بزرگی کرد که هنوز هم از آن پشیمان است. به نظر می‌رسید پاسپورت قانونی است اما این چنین نبود. تاریخ داشت، عکس و امضایش موجود بود اما ارزشی نداشت. پاسپورت جعلی بود و مسئولان خیلی زود متوجه شدند. 

بیشتر بخوانید:

۳۰ بازیکن محبوب تاریخ بارسلونا

پرونده رونالدینو باز و ستاره سابق برزیلی بازداشت شد. با این حال تنبیهش بیهوده نبود. ۱۵ نفر در این رابطه که متهم به پولشویی و جعل اسناد بودند دستگیر شدند.

رونالدینیو و برادرش پس از یک روز تصور می‌کردند که از زندان رها می‌شوند اما اشتباه می‌کردند. آنها نتوانستند پلیس را به حبس خانگی قانع کنند و همچنین وکلایشان نتوانستند مانع بازداشت موقت شوند. او و برادرش ششم مارس، دو روز پس از حضور در پاراگوئه مجرم شناخته شدند و سپس راهی زندان شدند. 

بازیکن سابق بارسلونا چهل سالگی‌اش را در زندان جشن گرفت. اکنون دو هفته از بیست و یکم مارس (تاریخ تولدش) می‌گذرد و او برای به پایان رسیدن این دوران تلخ روزشماری می‌کند. شاید تنها دلخوشی رونالدینیو در این روزها فوتبال بازی کردن و تماس با خانواده، دوستان و هم‌تیمی‌های سابقش (از طریق موبایل) باشد که از این امتیازها در زندان برخوردار است.

بازداشت موقت در پاراگوئه ممکن است تا شش ماه به درازا بکشد و مسئولان عجله‌ای برای آزادی این بازیکن ندارند. آنها می‌ترسند که آزادی‌اش روی تحقیقات اثر بگذارد و همچنین نمی‌خواهند دوباره به طرفداری از یک فرد مشهور متهم شوند. نخستین بار برادران دیگر رونالدینیو به همین خاطر آزاد شده بودند. 

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha