کد خبر 1052398
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
بیرانوند

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس دلیل آنفالو کردن پیج رسمی باشگاهش را رسانه‌ای کرد.

به گزارش مشرق، علیرضا بیرانوند شب گذشته (یکشنبه شب)‌ در مصاحبه‌ای تلویزیونی از جریان آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاهش در اینستاگرام پرده برداشت و مدعی شد چون مسئولان رسانه‌ای باشگاه قصد مصاحبه با وی را داشتند و او قبول نکرد، بین آنها فاصله افتاد و در نهایت تصمیم گرفت صفحه رسمی اینستاگرام باشگاهش را آنفالو کند.

پیگیری ما در این زمینه باعث شد به موضوعات جدیدی دست پیدا کنیم. ماجرا از این قرار است که مسئولان رسانه‌ای باشگاه روز بعد از دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس که رادوشویچ جای بیرانوند را در ترکیب اصلی گرفته بود، مصاحبه بلندی را از وی در صفحات اجتماعی این باشگاه منتشر کردند که نشان می‌داد اختلافی بین آنها وجود نداشته است.

بیشتر بخوانید:

دلیل نیمکت نشینی بیرانوند در زمان کالدرون

بعد از مدتی نیز آنها برای گرفتن گزارشی در مورد چالش لبخند راهی محل تمرین پرسپولیس و در حالی که همه بازیکنان اصلی این تیم جلوی دوربین باشگاه رفته و در چالش لبخند شرکت کردند، بیرانوند از این کار صرفنظر کرد.

در ادامه مسئولان رسانه‌ای باشگاه مصاحبه مفصلی با رادوشویچ و خانواده‌اش انجام دادند که همین امر کافی بود تا بیرانوند تصمیم بگیرد صفحه رسمی باشگاهش را نه تنها آنفالو کند، بلکه آن را در بلک‌لیست (لیست سیاه) قرار دهد! 

در واقع دلخوری بیرانوند از مسئولان رسانه‌ای باشگاه از جایی شروع شد که فکر کرد پس از نیمکت‌نشینی از سوی  کادر فنی، بخش رسانه‌ای باشگاه هم با او وارد چالش شده و در واقع قصد حمایت از دروازه‌بان کروات تیم‌شان را دارد.

بیرانوند تنها بازیکن نامی پرسپولیس بود که از هواداران تیمش خواست در کمپین 6 میلیونی شدن صفحه اینستاگرام این باشگاه شرکت کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس