کد خبر 1049074
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
فخری و عابدینی

به گفته معاون کاروان اعزامی به بازی های المپیک، ورزشکاران و مربیان این کاروان سال آینده به منظور پیگیری بدون دغدغه اردوها و حفظ سلامتشان قرنطینه می شوند.

به گزارش مشرق، پیمان فخری با اشاره به شرایط خاصی که به واسطه شیوع ویروس کرونا در کشور ایجاد شده و پیگیری فعالیت های ورزشی در رشته های مختلف را نیز تحت تأثیر قرار داده است، گفت: اگرچه به خاطر در پیش بودن بازی های المپیک، پیگیری منظم تمرینات برای تیم ها و ورزشکارانی که صاحب سهمیه شده اند و یا رقابت های گزینشی المپیک را در پیش دارند، حائز اهمیت است، اما به خاطر این شرایط هیچ اصراری به برگزاری اردوها نداریم.

بیشتر بخوانید:

کرونا مسابقات شمشیربازی آسیا را لغو کرد

وی با تأکید براینکه در این شرایط سلامت ورزشکاران مهمترین اولویت مدیران به حساب می آید، خاطرنشان کرد: البته ورزشکاران و مربیانشان به هیچ عنوان نگران این شرایط و احتمال ادامه آن بعد از تعطیلات نوروز نباشند. ما در مجموعه کمیته ملی المپیک و ستاد عالی در حال اجرای طرحی هستیم تا به واسطه آن بتوانیم حضور بی دغدغه تیم ها و ورزشکارانمان را در اردوهای تمرینی داشته باشیم.

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در کمیته ملی المپیک گفت: این طرح در برگیرنده قرنطینه کامل ورزشکاران و مربیان می شود. بر این اساس محل تمرینات، اردو و خوابگاه آنها قرنطینه می شود تا بتوانند بدون هیچ نگرانی برنامه های آماده سازی خود را به طور کامل پیگیری کنند.

معاون کاروان اعزامی به بازی های المپیک در عین حال تصریح کرد: تمام افرادی که قصد ورود به اردو دارند- شامل ورزشکار و اعضای کادر فنی- پیش از این حضور باید تست شوند و در صورت عدم مشکل به آنها اجازه ورود به قرنطینه داده می شود.

فخری با تأکید بر اینکه این طرح از اوایل سال آینده اجرایی می شود، ادامه داد: این روزها هم ورزشکاران بیش از هر مسئله ای، سلامت خود را اولویت قرار دهند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس