کد خبر 1048296
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
فتح الله زاده

فرهاد مجیدی و سعید رمضانی امروز در جلسه ای با دکتر فتح الله زاده حاضر شده و پیرامون مسائل باشگاه و تیم استقلال بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی و سعید رمضانی امروز در جلسه ای با دکتر فتح الله زاده حاضر شده و پیرامون مسائل باشگاه و تیم استقلال بحث و تبادل نظر کردند.
سعید رمضانی، سرپرست تیم استقلال در مورد مسائل مطرح شده در این جلسه در گفت وگو با کانال رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت: به اتفاق آقای فرهاد مجیدی، جلسه ای بسیار دوستانه و صمیمانه با دکتر فتح الله زاده داشتیم. روزهای خوش گذشته و خاطرات قهرمانی ها و پیروزی ها در دوران ناصر حجازی را با هم مرور کردیم.

بیشتر بخوانید:

ادامه دردسرهای فتح‌الله‌زاده بعد از بازگشت

وی در ادامه گفت: درباره مباحث بسیار مهمی از جمله نیاز تیم به بازیکن جدید و زمین تمرین و البسه مورد نیاز و کمبودهایمان طی ماه های گذشته صحبت کردیم که آقای فتح الله زاده ضمن گوش سپردن به همه مشکلات ما، برای حل مشکل زمین تمرین و دیگر مسائل قول مساعد دادند.

سرپرست تیم استقلال در ادامه تاکید کرد: جلسه بسیار مفیدی داشتیم که در آینده ثمرات آن را خواهیم دید.

رمضانی در پایان افزود: آقا فرهاد، پرداختی حقوق معوقه به بازیکنان را نیز با آقای فتح الله زاده پیگیری کرد که مدیر باشگاه استقلال قول مساعد دادند که با همکاری آقای خلیل زاده و منزوی، اعضای هیئت مدیره باشگاه، قبل از عید به بازیکنان پرداختی داشته باشند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس