کد خبر 1047355
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
واکنش همتی به طرح جدید بانکداری/ «از شوک به عمود خیمه در تحریم حذر کنید»

همتی از مدیران بانک ها خواست شرایط امروزاشخاص حقیقی و حقوقی که از بابت کرونا دچار وقفه درآمدی میشوند را درنظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وامها ، همراهی لازم را با مشتریان به عمل آورد

به گزارش مشرق، عبدالناصر همتی در تازه ترین یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: در خصوص شرایط ناشی از شیوع کرونا ، تأکید بر دو نکته را،خطاب به مدیران وهمکاران بانکی خود ضروری می دانم: این روزها ، علیرغم ریسک فعالیت در شعب بانکها، شاهد تلاش ها و زحمات همکاران عزیز نظام بانکی،برای خدمت به مردم،خصوصاًدر شعب بانکهاهستیم.

مردم عزیز مان قطعاًقدر تلاش این عزیزان را میدانند . من نیز به سهم خودم،به تمامی همکاران خوبم خسته نباشید گفته و ضمن توجه دادن به دستورالعمل های بهداشتی، بابت تلاشهای آنها، قدردانی میکنم.

با توجه به تعطیلی یا کاهش فعالیت برخی از کسب وکارهای کشور، که ممکن است کاهش عایدی برخی واحدها وصنوف وحتی اشخاص حقیقی را درپی داشته باشد، به مدیران بانکها توصیه می کنم، شرایط امروز اشخاص حقیقی و حقوقی که از این بابت دچار وقفه درآمدی میشوند را درنظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وامها ، همراهی لازم را با مشتریان به عمل آورده و مراعات وضعیت آنها را بکنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس