افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش از ۱۰ نوبت به ۱۴ نوبت

وزیرآموزش و پرورش اظهار کرد: شبکه‌ای تحت عنوان شبکه اجتماعی دانش‌آموزان یا شبکه شاد ایجاد کردیم که ارتباط بین معلمان و دانش‌آموزان را برقرار می‌کند.

 به گزارش مشرق، محسن حاجی‌میرزایی در گفت‌وگو با شبکه خبر، اظهار کرد: هر روز صبح را با جلسه‌ای آغاز می‌کنیم تا وضع آموزشی را مرور کنیم که در چه شرایطی هستیم و تلاش ما این است که جریان آموزش استمرار پیدا کند.

وی افزود: شبکه آموزش از روز گذشته به کمک ما آمده است و ۱۰ نوبت آموزش را در پایه‌های دوره اول و دوم ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه، فنی حرفه‌ای و کاردانش پخش می‌کند و از امروز این ۱۰ نوبت به ۱۴ نوبت افزایش پیدا کرده است که در هفت روز هفته جریان دارد.

بیشتر بخوانید:

نحوه ارائه اینترنت رایگان برای آموزش مجازی

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد با توجه به استقبال خوبی که از سوی دانش‌آموزان به عمل آمده است نیازمند این هستیم که فرصت آموزش را افزایش دهیم. با مدیران صدا و سیما گفت‌وگو کردم تا بتوانیم از ظرفیت شبکه‌های دیگر آموزشی و تلویزیونی هم برای توسعه فرصت‌های آموزشی استفاده کنیم.

حاجی‌میرزایی با بیان اینکه امکانی را از طریق همراهی اپراتورهای موجود در کشور بر روی بستر امن اینترنتی فراهم کردیم، گفت: شبکه‌ای تحت عنوان شبکه اجتماعی دانش‌آموزان یا شبکه شاد ایجاد کردیم که ارتباط بین معلمان و دانش‌آموزان را برقرار می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با انجمن اولیا و مربیان نیز گفت‌وگو کردیم که از ظرفیت ۱۰ هزار مدرسی که برای خانواده دارد و همچنین با وجود ۳۷۰ مرکز مشاوره، به خانواده‌ها کمک کند تا مراقب آموزش فرزندانشان باشند.

حاجی میرزایی تاکید کرد: برای معاونان آموزشی ماموریتی تعیین کردیم که پروتکلی را برای مشارکت موثر مدیران و معلمان در این فرایند آموزشی تدارک ببیند و ما باید اطمینان پیدا کنیم که در همه مدارس مدیران اشراف کافی بر دانش‌آموزان دارند و ارتباط مناسبی را تحت نظارت مدیر با دانش‌آموزان دارند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس