کد خبر 1045162
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
نیمار

در شبی که نیمار با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد، پاری سن ژرمن در دیدار پرگل و تماشایی، ۴-۳ بوردو را شکست داد.

به گزارش مشرق، شاگردان توماس توخل که چند روز قبل در لیگ قهرمانان مغلوب دورتموند شده بودند، در دیدار امشب هم ابتدا از حریف عقب افتادند اما در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنند؛ هرچند اخراج نیمار در ثانیه های پایانی، کمی از شیرینی این برد کم کرد.

بیشتر بخوانید:

برتری پرگل پاری‌سن‌ژرمن در شب اخراج نیمار

در دقیقه ۱۸ بود که بوردو با گل ستاره کره ای اش، هوانگ اوی جو پیش افتاد اما این برتری تنها هفت دقیقه پایدار بود و ادینسون کاوانی کار را به تساوی کشید. این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول پا برجا بود تا اینکه در دقیقه ۴۵+۲، پی اس جی با گل مارکینیوس پیش افتاد. در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همین نتیجه به پایان خواهد رسید، پابلو در دقیقه ۴۵+۶، بار دیگر حساب کار را مساوی کرد.

در نیمه دوم پاریسی ها نمایش بهتری داشتند و مارکینیوس و امباپه در دقایق ۶۳ و ۶۹ دو بار دروازه حریف را باز کردند و تک گل روبن پاردو در دقیقه ۸۳ برای بوردو، نتوانست مانع از پیروزی میزبان شود.

در وقت های تلف شده بازی، نیمار که یک کارت زرد داشت، با خطا روی یاسین عدلی، دومین کارت زردش را هم دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا به این ترتیب، بازی بعدی تیمش در لیگ ۱ را از دست بدهد.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha