سعید نمکی نمایه

وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزیر ارتباطات درخواست کرد تا هماهنگی‌های لازم جهت ارسال پیامک‌های آموزشی درباره کرونا توسط اپراتورهای تلفن همراه به همه شماره‌های کشور صورت گیرد.

به گزارش مشرق، سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه‌ای به آذری جهرمی،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در خصوص هماهنگی‌های لازم جهت ارسال پیامک‌های آموزشی توسط شرکت‌های اپراتور تلفن همراه به همه شماره‌های همراه موجود در کشور که از سوی وزارت بهداشت به صورت فایل پیوست تهیه شده، تاکید کرد.

بیشتر بخوانید:

منشا کرونای جدید در ایران مشخص شد

در این نامه آمده است: 

همان گونه که مستحضرید با توجه به اهمیت پیشگیری در ابتلا و شیوع ویروس کرونا، نیاز به اطلاع رسانی جامع و کامل آحاد جامعه در زمینه روش‌های پیشگیری و رعایت بهداشت فردی و عمومی وجود دارد.

لذا به این منظور و جلوگیری از نشر اخبار کاذب و  توصیه‌های غیر علمی لازم است همه موارد آموزشی و اطلاع رسانی از طریق وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با همکاری و هماهنگی سایر وزارتخانه‌ها صورت پذیرد.

در این راستا پیامک‌های آموزشی به صورت فایل پیوست تهیه گردیده که باید در اسرع وقت و به صورت دوره‌ای توسط شرکت‌های اپراتور تلفن همراه به همه شماره‌های همراه موجود در کشور ارسال گردد. خواهشمند است دستور فرمایید هماهنگی‌ها و اقدامات لازم در این زمینه هرچه سریع‌تر صورت پذیرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس