کد خبر 1044531
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
"غضنفرآبادی" و "اعظمی‌ساردوئی" از استان کرمان راهی مجلس شدند

موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر و ذبیح‌اله اعظمی ساردوئی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد راهی مجلس شدند.

به گزارش مشرق، عباس تقی‌زاده با اشاره به آخرین آمار انتخابات در 2 حوزه انتخابیه "بم، ریگان، فهرج و نرماشیر" و "جیرفت و عنبرآباد" در استان کرمان اظهار داشت: نهایتا این دو حوزه انتخابیه در جنوب و شرق استان کرمان نیز نمایندگان خود را شناختند.

وی افزود: موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج با کسب 129 هزار و 127 و ذبیح‌اله اعظمی ساردوئی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد با کسب 52 هزار و 202 رای راهی مجلس شدند.

به گزارش تسنیم؛ محمدرضا پورابراهیمی‌داورانی با کسب 130 هزار و 195 رای و محمدمهدی زاهدی با 90 هزار و 714 رای به عنوان نمایندگان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور راهی مجلس شدند.

لازم به ذکر است که صمدالله محمدی در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه در انتخابات این دوره با کسب 18هزار و 2 رای و شهباز حسن پوربیگلری با کسب 111 هزار و 444 رای صحیح از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر حائز اکثریت آرا شدند.

مصطفی رضاحسینی با کسب 40 هزار و 588 رای از حوزه انتخابیه شهربابک و عفت شریعتی کوهبنانی نیز با کسب 66 هزار و 502 رای صحیح از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان راهی بهارستان شدند.

لازم به ذکر است حسین جلالی نیز با کسب 106 هزار و 606 رای صحیح از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار و از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکرالهی با کسب 105 هزار و 147 رای موفق به کسب اکثریت آرا شده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس