کد خبر 1041937
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
حوادث نمایه

جسد زن جوان درون کمد وحشت، در حالی به ماجرای ترسناکی تبدیل شد که نقشه معتادان پای بساط مواد مخدر برای به آتش کشیدن کمد نافرجام ماند.

به گزارش مشرق، مرد معتاد ۳۶ ساله از مدتی قبل دچار اختلافات خانوادگی شدیدی با همسرش شده بود. «کبری-ر» که نمی‌توانست بیشتر از این وضعیت اسفبار شوهرش را تحمل کند، قصد داشت او را به مرکز ترک اعتیاد ببرد. اما از سوی دیگر «ابوالفضل-ت» نقشه هولناکی را در سر می‌پروراند. او که نمی‌خواست از مواد مخدر جدا شود، تصمیم به قتل همسرش گرفت و چند بار زمانی که کبری در خواب بود، بالای سرش رفت تا جان او را بگیرد، اما هر بار ترس وجودش را فرا می‌گرفت یا شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که مرد سنگدل در ارتکاب جنایت ناکام می‌ماند.

این شرایط وحشتناک ادامه داشت تا این که مرد ۳۶ ساله نقشه دیگری کشید. او تعدادی قرص خواب آور را درون چای حل کرد و به همسر و دختر شش ساله اش خوراند. هر دو نفر به گونه‌ای خوابیدند که گویی بی هوش بودند. عقربه‌های ساعت حدود ۱۰ صبح پنج شنبه را نشان می‌داد که مرد بی رحم بالای سر همسرش رفت. کبری هنوز به خاطر عوارض قرص‌های خواب آور، چشمانش را باز نکرده بود که در یک لحظه همسرش تنگ شیشه‌ای را بالا برد و چند بار محکم بر سر او فرود آورد.

خون از سر زن جوان بیرون زد به طوری که به اطراف پاشید. دست و لباس‌های مرد خون آلود شده بود، اما هنوز همسرش نفس می‌کشید. در همین حال روسری را از سر کبری برداشت و روی گردن او قرار داد و سپس با دست گلوی همسرش را حدود ۳۰ ثانیه فشار داد. زن جوان دیگر نمی‌توانست مقاومت کند و سایه مرگ را بالای سرش می‌دید. در حالی که کبری آخرین نفس‌ها را به سختی می‌کشید، مرد سنگدل پیکر نیمه جان او را به درون اتاق برد. او می‌دانست که تا چند دقیقه دیگر همسرش جان خود را از دست می‌دهد به همین دلیل در اتاق را بست و داخل پذیرایی به تماشای تلویزیون نشست. او صدای تلویزیون را نیز بلند کرد تا افکارش به سوی چگونگی جان دادن همسرش سوق پیدا نکند!

حدود نیم ساعت بعد، مرد ۳۶ ساله با بی خیالی از پای تلویزیون بلند شد، در اتاق را گشود و نگاهی به چهره همسرش انداخت، اما او دیگر دار فانی را وداع گفته بود! از آن لحظه به بعد به فکر نابود کردن جسد افتاد، ولی وسیله‌ای برای حمل جسد به خارج از منزل نداشت. از سوی دیگر نیز به خاطر ضعف جسمانی، نمی‌توانست جسد سنگین همسرش را به تنهایی به مکان دیگری انتقال دهد. این بود که به منزل یکی از دوستان هم محله‌ای اش رفت. جایی که با دوست ۲۷ ساله مجردش بارها پای بساط مواد مخدر نشسته بود!

پدر دوستش معلول جسمانی بود و مادرش با کارگری هزینه‌های زندگی و مخارج اعتیاد پسرش را تامین می‌کرد. بنابر گزارش خراسان، چند دقیقه بعد، ابوالفضل و دوستش بساط مواد مخدر را پهن کردند و مشغول استعمال شدند. در اثنای مصرف مواد و زمانی که هر دو به حالت نشئگی رسیدند، مرد ۳۶ ساله آرام آرام ماجرای اختلافات خانوادگی و قتل همسرش را برای دوستش بازگو کرد و سپس از او خواست در انتقال جسد کمک کند. معتاد ۲۷ ساله نیز که فرصت را مناسب می‌دید برای همکاری با او تقاضای مبلغ زیادی پول کرد تا برای مدتی هزینه‌های اعتیادش تامین شود، اما مرد ۳۶ ساله که آهی در بساط نداشت همه پس اندازهای همسرش را که ۳۰ هزار تومان بود به او داد و گفت: گوشواره‌های دختر کوچکم و تلفن همسرم را نیز به تو می‌دهم!

جوان معتاد که نمی‌توانست از خیر این مقدار پول و طلا بگذرد، تصمیم به همکاری گرفت و این گونه مرد بی رحم گوشواره‌های زیبای دخترش به همراه تلفن همراه همسرش را به او داد تا بعد از جمع شدن بساط مواد مخدر به خانه ابوالفضل بروند! اما هنوز در حال مصرف مواد بودند که یکی از دوستان جوان ۲۷ ساله نیز به خانه آن‌ها آمد.

جوان معتاد که می‌دانست دوستش آشنایان زیادی در محل دارد، در حالی که دود غلیظ مواد مخدر را از گلویش بیرون می‌داد با اشاره به ابوالفضل گفت: قرار است دوستم منزل اجاره‌ای را تخلیه کند، اما مقداری ضایعات دارد که دنبال یک دستگاه وانت هستیم تا ضایعات را به رودخانه یا بیابان انتقال دهیم! وقتی آن جوان گفت که مالک یک دستگاه وانت را می‌شناسد، معتاد ۲۷ ساله ادامه داد: البته یک کمد چوبی هم وجود دارد که باید کبریتی به آن بزنیم! این جمله آخر، گوش‌های جوان را تیز کرد و او را به فکر فرو برد که چرا قرار است کمد را آتش بزنند؟! کنجکاوی جوان مذکور با شناخت اندکی که از دوستان معتادش داشت، او را به سوی یک ماجرای کارآگاه بازی سوق داد!

آن جوان بدون آن که جلب توجه کند به بهانه پیدا کردن مالک وانت از خانه خارج شد و بعد از رفتن او، ابوالفضل و دوستش نیز به خیابان رسالت ۱۱۷ رفتند تا با کمک یکدیگر جسد را درون کمد جاسازی کنند. دقایقی بعد هر دو نفر جسد زن ۳۳ ساله را درون کمد گذاشتند و پس از طناب پیچ کردن، به داخل اتاقی شبیه انباری بردند!  از سوی دیگر نیز دوست جوان ۲۷ ساله که به ماجرای حمل کمد چوبی مشکوک شده بود نزد یکی از بسیجیان محله رفت و ماجرا را برای او تعریف کرد. این بار دو نفری و با یک بهانه پوششی به منزل «ابوالفضل» رفتند. جوان بسیجی به بهانه دیدن کمد به درون اتاق رفت و در یک لحظه دور از چشمان دو نفر دیگر گوشه در کمد را بالا داد که بخشی از دست زن نمایان شد. او با دیدن جسد وحشت کرده بود، اما باز هم خودش را کنترل کرد و به بیرون از خانه رفت، سپس موضوع را به یکی دیگر از دوستان بسیجی اش اطلاع داد و این گونه ماموران کلانتری شهرک مهرگان در جریان ماجرا قرار گرفتند و در حالی که عقربه‌های ساعت ۲۳ شب جمعه را نشان می‌داد، ابوالفضل و دوستش را در منزل دستگیر کردند.

آنان با دیدن جسد زن درون کمد چوبی، بلافاصله موضوع را به قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند.

این گونه بود که دقایقی بعد با حضور مقام قضایی و کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع جنایت بررسی‌های تخصصی و قضایی آغاز شد.

ابتدا قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از کارآگاه نجفی و جمالی خواست متهمان را در دو اتاق جداگانه مورد بازجویی قرار دهند.

در همین حال چشم قاضی به بیتا (دختر خردسال مقتول) خیره ماند که هنوز درون رختخواب بود و با همه این سروصداها به دلیل عوارض ناشی از قرص‌های خواب آور چشمانش را باز نمی‌کرد! اما گوشواره‌ای نیز در گوش نداشت چرا که پدرش گوشواره‌های او را برای کمک در حمل جسد به دوستش داده بود. بالاخره با دستور مقام قضایی، ماموران اورژانس، دختر شیرین زبان را از خواب بیدار کردند و به او گفتند که باید به بیمارستان برویم! او نگاهی به پدرش انداخت و گفت: مرا ببرید یا پدرم را؟

در این لحظه قاضی با زبانی کودکانه دقایقی با دختر کوچک سخن گفت و سپس دستور داد بعد از معاینه کودک در بیمارستان شهید هاشمی نژاد، تحویل اورژانس اجتماعی بهزیستی شود! اما از سوی دیگر بازجویی از متهمان ادامه داشت تا این که مرد ۳۶ ساله به قتل همسرش اعتراف کرد و به تشریح ماجرا پرداخت.

با این حال، دوست ۲۷ ساله متهم، همچنان به داستان سرایی هایش ادامه می‌داد و مدعی بود که با تهدید مجبور به همکاری شده است. او به قاضی احمدی نژاد که با حوصله به سخنانش گوش می‌داد، گفت: دوستم ابوالفضل برای استعمال مواد مخدر به خانه ما آمد و گفت بیا به خانه ما با تو کار دارم! من هم به خانه اش آمدم و جسد را دیدم! شوکه شده بودم که با او درگیر شدم و فریاد زدم که چرا چنین کاری کردی و همسرت را کشتی؟ اما او با چاقو مرا تهدید کرد که اگر به کسی بگویی، تو را هم می‌کشم و خانواده ات را آزار می‌دهم! من هم که ترسیده بودم به ناچار به او کمک کردم وجسد را دو نفری درون کمد گذاشتیم، ولی طولی نکشید که لو رفتیم و دستگیر شدیم!

گزارش ها است: در پی اعترافات متهمان و تشریح جزئیات ماجرای جسدی در کمد وحشت! قاضی ویژه قتل عمد دستور انتقال متهمان به زندان را صادر کرد تا زوایای پنهان این پرونده، در اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی مورد کنکاش‌های بیشتر قرار گیرد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 24
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  80 0
  بعضی از حیوانات شرف دارند به آدمیزاد
  • IR ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   16 2
   به برخی ادم ها
  • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   14 0
   مواد حیوان گردان صحیح است نه روان گردان
  • IR ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   5 1
   ساخته انگلیس حقوق بشره!
 • IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  4 7
  عجب داستان هراس انگيزي نمبشد يکم ازون دودي.که رفت تو گلوي مرد معتاد رو فوت کنه تو عکس.ها داستان مخوف تر بشه.... اينم قصه بود نوشتي.مشرق مرتيکه شيشه کشيده توهم زده،،، هر روز داريم ميبينبم تو.شهر
  • IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   7 2
   به نظر میاد خودتم از این قماشی.
 • ناشناس IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  100 0
  اینها از اثار کثیف و پست اعتیاد به مواد مخدر و قانون کثیفتر از انکه که می گوید معتاد مریض است نه مجرم می باشد و اینها از نتایج سحر است باشد تا صبح دولت معتادین بیشتر ازاین بدمد.
  • IR ۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
   0 0
   چرا اینقدر به این حرف اصرار داری؟مجرم کسیست بر ترک عملش اختیار داشته باشد ,معتاد یه مریض خطرناکه مثل بیمار روانی باید دولت اینارو جمع کنه
 • IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  18 6
  چه خبره تو مشهد؟
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   1 3
   هیچ خبری نیست
  • NL ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   2 0
   خب روزنامه خراسان از حوادث اون منطقه می نویسه دیگه
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  12 0
  به معتاد نباید رحم کرد بنده خدا میخواسته ترکش بده اینم کشتش یعنی مواد رو از خانواده بیشتر می خواست
 • IR ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  6 0
  مواد مخدر و روان گردان نگویید بگویید "حیوان پست گردان" چه ها که با انسان نمیکند
 • IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  4 0
  این دنیا چقدر پسته عده ای در نازو نعمت عده ای تا خرخره در منجلاب بدبختی. پیدا کنید پرتقال فروش را!
 • iman IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  5 3
  چرا همه این اتفاقات تو مشهده؟
  • امیر IR ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   1 1
   شما فقط از مشهد رو می خونی فکر میکنی مشهد خبریه؟ ی سر به تهران و اصفهان و شیراز و بقیه هم بزن ببین همه جا آسمون همون رنگه
 • کیان IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  10 0
  فقط به حال ان زن بیچار وان دختر کوچولو حالم گرفته شد خیلی گریم گرفت بدجوری ... خدا پناه مبریم به تو از شر شیطان خدا عاقبت همه مارو ختم به خیر کن
  • حامد IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   0 0
   منم حال تو رو دارم
  • IR ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
   2 0
   بخوادطلاق بگیره قاضی به زن میگه برای نجات معتاد چکار کردی !؟ اونم خواسته براش نجاتش کاری کرده باشه
 • الف IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  0 4
  از کجا معلوم زنه مقصر نباشه نمیشه یکطرفه قضاوت کرد مقصر خود زن هست همیشه پای یک زن در میان است
 • ناصر IR ۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
  2 0
  تا به معتاد مریض میگن همینه
 • علی IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
  0 0
  چه نظری می توان دار فقط خواهش می کنم این چنین افرادی را با طناب دار نکشیدچون راحت ترین نوع مرگ برای آنهاست
 • DE ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
  0 1
  در همین حال روسری را از سر کبری برداشت و روی گردن او قرار داد و سپس با دست گلوی همسرش را حدود ۳۰ ثانیه فشار داد.....با روسری میخوابیده خدا بیامرز؟ آلفرد هیچکاک این گزارش رو نوشته؟
 • IR ۰۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  0 0
  یا فاطمه زهرا، دلم خیلی برای بچه سوخت، چشم باز میکنه دیگه مامانش رو نمیبینه، چشم باز میکنه دیگه باید بره یه جای دیگه، یا صاحب الزمان

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس