کد خبر 1037423
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
نیمار

نیمار و لئاندرو پاردس ستاره‌های اهل آمریکای جنوبی PSG به اندی دلورت بازیکن مون‌پلیه که آنها را به استفاده نابجا از مهارت‌های خود و تحقیر بازیکنان حریف متهم کرده بود پاسخ دادند.

به گزارش مشرق، بعد از پیروزی ۵-۰ پاریسن ژرمن مقابل مون پلیه که دیروز اتفاق افتاد، نیمار و لئاندرو پاردس دو ستاره اهل آمریکای جنوبی PSG با استفاده از اینستاگرام به صحبتهای اندی دلورت بازیکن مون‌پلیه که آنها را به استفاده افراطی از تکنیک فوتبالی و تحقیر بازیکنان حریف متهم کرده بود پاسخ دادند.

بیشتر بخوانید:

شب جنجالی امباپه در پاریس +عکس

دلورت با انتقاد شدید از نیمار او را متهم کرده بود که هدفش از استفاده بیش از حد از تکنیک فوتبالی خودنمایی و شوآف است. او در این باره به لوپاریزین گفته بود:" نیمار یا هر کس دیگری، هر چقدر هم فوتبالیست خوبی باشد باز هم انسان است و نیازی نیست که بازیکنان مقابلش را تحقیر کند. من در بازی قبلی‌مان مقابل پاری سن ژرمن مقابلش ایستادم و این را به او گفتم. برایم خیلی مهم بود که واقعیت را جلوی رویش به زبان بیاورم".

او درباره پاردس آرژانتینی دیگر ستاره پاری سن ژرمن هم گفته بود:" من از کسی نمی‌ترسم ولی بدترین بازیکنی که ما در پاریس با او مواجه خواهیم شد پاردس آرژانتینی است. او انگار اصرار دارد ثابت کند که مثل نیمار است و در زمین به همه توهین می‌کند و هیچکس از رفتار بدش در امان نیست".

بعد از بازی دیشب و پیروزی ۵-۰ پاری سن ژرمن مقابل مون‌پلیه، نیمار و پاردس موقعیت را مناسب دیدند تا با استفاده از اینستاگرام به ادنی دلورت که انتقادهای تندی به آنها وارد کرده بود پاسخ بدهند.

نیمار بعد از پایان بازی در اینستاگرام خود عکسی خودش در کنار پاردس را منتشر کرد درحالیکه این دو پیراهن شماره ۹ دلورت را به دست گرفته‌اند. نیمار در پایین این عکس نوشت:" با آغوش باز برای دوست‌مان". پاردس هم این پست اینستاگرامی نیمار را بازنشر داد تا در کنار او به ستاره الجزایری مون‌پلیه پاسخ داده باشد.

البته بعد از بازی دیشب دلورت از مواضع خود تا اندازه‌ای عقب‌نشینی کرده و به خبرنگاران گفت:" من یک کم زیاده‌روی کردم. البته هیچوقت نگفتم که نیمار بازیکن بزرگی نیست. امشب همه دیدیم که او چه بازیکن بزرگی است. بازیکنی که می‌تواند با تکنیک خود خیلی چیزها را تغییر دهد. از این به بعد ما دیگر با پاریس بازی نخواهیم کرد پس سعی می‌کنم دیگر درباره نیمار صحبت نکنم".

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس