کد خبر 1037066
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
اشکان دژاگه

کمیته انضباطی فدراسیون آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی در خصوص گزارش رئیس کمیته داوران فدراسیون علیه نادر دست نشان مبنی بر نشر اکاذیب از طریق انجام مصاحبه پس از دیدار بین دو تیم سپیدرود و مس رفسنجان و بیان مطالبی علیه داور مسابقه، با توجه به محتویات پرونده و مفاد مصاحبه منتشره از سوی دست نشان، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شده و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 با لحاظ رعایت ماده 93 از این مقررات، به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بیشتر بخوانید:

فحش مفت سنگ مفت سر مفت!

* دیدا تیم های شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودروی مشهد از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هفدهم برگزار و از سوی خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر توهین و افترا نسبت به داور رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش و حمله فرد ناشناس به داور منسوب به باشگاه شاهین، به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است)کمیته انضباطی به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اخطار می دهد چنانچه رفتار تماشاگران اصلاح نشود، در اولین بازی نسبت به محرومیت تماشاگران، مقررات انضباطی اعمال می شود.


*در خصوص تخلف رضا خانزاده، بازیکن تراکتورسازی تبریز و همچنین با توجه به تخلفات صورت گرفته از سوی ساکت الهامی، مربی و اشکان دژاگه بازیکن تراکتورسازی تبریز و تماشاگران منتسب به باشگاه، مقرر شد تا جلسه ای روز 14 بهمن ماه برگزار و در خصوص تخلفات صورت گرفته بررسی شود. بر همین اساس نفرات فوق باید در جلسه کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس