کد خبر 1035809
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
دیاباته

هواداران از فرهاد مجیدی توقع دارند اگر بندی در قرارداد دیاباته هست که ممکن است باعث جدایی این بازیکن شود، از حالا جدی گرفته شود.

به گزارش مشرق، شیخ دیاباته دوباره برای استقلال خوش درخشید و هواداران را شاد کرد. منتها وقتی بازیکنی در این سطح برای استقلال بازی می‌کند، علاوه بر آنکه هواداران را خوشحال می‌سازد، آن‌ها را نگران هم می‌کند. این باشگاه در سال‌های اخیر محله بروبیای بعضی بازیکنان خارجی بوده که خودی نشان داده‌اند. مثلاً تیام که مصدوم بود به استقلال آمد و ستاره شد و رفت. درباره پاتوسی هم دقیقاً همین اتفاق افتاد. این باشگاه او را هم از دست داد. حالا هواداران نگران هستند مبادا شیخ هم به سرنوشت این دو دچار شود و از باشگاه برود. به همین دلیل خبر می‌رسد فرهاد مجیدی از مدیران استقلال خواسته تا زمینه را فراهم سازند دیاباته نرود و قراردادش هم برای فصل بعد قطعی باشد. این بازیکن قرارداد دو ساله با استقلال امضا کرد و امسال هم تمام شود، یک فصل دیگر قرارداد دارد. منتها درباره تیام هم دقیقاً اوضاع به همین شکل بود. درباره پاتوسی هم همین‌طور. هر دو این بازیکنان با وجود ادعای باشگاه مبنی بر اینکه یک فصل دیگر قرارداد دارند، عین آب خوردن جدا شدند و رفتند. البته استقلال تیام را فروخت و در مجموع ۴۷۰ هزار دلار از فروش او پول درآورد.

بیشتر بخوانید:

خطرناک‌ترین بازیکن استقلال

هواداران آبی زخم‌خورده هستند و نمی‌خواهند این بار هم از یک سوراخ دیگر گزیده شوند. آن‌ها و فرهاد مجیدی توقع دارند اگر بندی در قرارداد دیاباته هست که ممکن است باعث جدایی این بازیکن شود، جدی گرفته شود و باشگاه از همین حالا بر سر همان بند با او وارد مذاکره شود. فرداروزی اگر این بازیکن هم ناگهان از استقلال جدا شود، آن وقت هواداران به این سادگی از تقصیر باشگاه نمی‌گذرند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس