فیل

ورود فیل به لابی یک هتل در سریلانکا موجب وحشت کارمندان هتل و گردشگران شد.

به گزارش مشرق، ورود شب‌هنگام مهمان ناخوانده به یکی از هتل‌های کشور سریلانکا موجب وحشت پرسنل و گردشگران شد. کارمندان شیفت شب و گردشگرانی که در داخل هتل حضور داشتند با دیدن یک فیل غول پیکر در دخل لابی شوکه شدند.  

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه ورود فیل به لابی هتل را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این حیوان پس از راه رفتن در لابی هتل وارد یکی از اتاق‌ها شده و تلاش می‌کند تا با خرطوم خود چراغی را که روی میز قرار داده شده بگیرد. در این ویدئو صدای تعدادی از افراد حاضر در داخل هتل در حالی که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده اند شنیده می‌شود.  

این ویدئو در تاریخ ۱۹ ژانویه و با کپشن " با پیام مادرم که یک فیل وارد لابی هتل شده و در حال قدم زدن در هتل است از خواب بیدار شدم. " در توئیتر منتشر شد. این ویدئو پس از انتشار توجه بیش از ۲ میلیون بیننده را به خود جلب کرد و بیش از ۱۲۰۰۰۰ لایک دریافت کرد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی مدعی شد که اسم این فیل "ناتا کوتا" است و برخی اوقات وارد  هتل  "جِتوینگ یالا" نیز می‌شود.

دانلود

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس