کد خبر 1034065
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
مسابقات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای در این منطقه ثابت کرد که بر خلاف ادعاهای دشمنان، ایران امن است.

به گزارش مشرق، محمد علی شجاعی در مراسم اختتامیه سومین دور از مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی که در خراسان شمالی به میزبانی بجنورد برگزار شد، اظهارکرد: جا دارد که من از طرف دولت و ملت شهیدپرور خراسان شمالی از ورزشکاران، مدیران و سرپرستان 20 کشور خارجی و به نمایندگی از ملت ایران به واسطه اینکه در مراسم افتتاحیه این دور از مسابقات و ادای احترام به تمثال مبارک شهید سردار قاسم سلیمانی و هم رزم این شهید بزرگوار ابوالمهدی مهندس و جانباختگان سانحه هواپیمایی اوکراین داشتند، قدردانی کنم.

وی خطاب به ورزشکاران خارجی حاضر در این دور از مسابقات گفت: حضور شما و ادای احترام شما به تمثال شهید سردار قاسم سلیمانی مهر تاییدی بوده که برخلاف اخبار کذب استکبار جهانی، ایران کشور امنی است، حتی امن تر از هر کشور دنیا.

شجاعی ادامه داد: ادای احترام ورزشکاران خارجی به تمثال شهید سردار قاسم سلیمانی نشان داد که ملت ها برای مبارزه با زورگویان در جهان، کنار یکدیگر هستند.

وی اظهارکرد: این دو پیام را که رهبر معظم انقلاب، دولت و مسئولان فرموده اند را با شما ورزشکاران مخابره می کنیم که پیام شهید سردار قاسم سلیمانی، پیام صلح و آرامش و مبارزه با تروریست جهانی است و پیام مقاومت در برابر زورگویان است.

مهرعلیزاده رئیس فدراسیون جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی نیز در ادامه این مراسم با عرض سلام و ادای احترام به پیشگاه شهدای گرامی از جمله شهید قاسم سلیمانی، شهدای خراسان شمالی و شهدای سانحه هواپیمای اوکراین گفت: در این دور از مسابقات 21 کشور با 95 ورزشکار حضور بافتند.

وی با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان در ارتباط با اینکه در ایران امنیت وجود ندارد، اظهارکرد: حضور این تعداد از کشورها و ورزشکارها نشان داد که در این کشور امنیت کامل وجود دارد.

مهرعلیزاده تاکیدکرد: بی تردید حضور این ورزشکاران در این موقعیت زمانی پاسخ مناسبی به دشمنان سیلی خورده است.

در این مراسم محمدرضا طالقانی و اعضای هیات رئیسه فدراسیون جهانی زورخانه ای نیز حضور داشتند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس