هوندا

شرکت هوندا موتور اعلام کرد، ۲.۷ میلیون دستگاه از محصولات قدیمی خود را به دلیل معیوب بودن کیسه های هوا از بازار آمریکای شمالی فرا می خواند.

به گزارش مشرق به نقل از رویترز، شرکت هوندا موتور اعلام کرد، ۲.۷ میلیون دستگاه از محصولات قدیمی خود را به دلیل معیوب بودن کیسه های هوا از بازار آمریکای شمالی فرا می خواند.

این نقص با نقص قبلی کیسه های هوای شرکت تاکاتا که موجب فراخوان بیش از ۴۲ میلیون خودروی تولیدی ۱۹ شرکت خودروسازی از بازار آمریکا شده بود متفاوت است.

فراخوان جدید شامل خودروهای هوندا و آکورا طی سال های ۱۹۹۶ و ۲۰۰۳ میلادی است. این فراخوان شامل ۲.۴ میلیون دستگاه خودرو در بازار آمریکا و ۳۰۰ هزار دستگاه در بازار کانادا است و تعداد خودروهای مشمول فراخوان در سایر کشورها هنوز مشخص نشده است.

شرکت تاکاتا در ماه نوامبر از یک نقص جدید در سیستم کیسه های هوای خود که در خودروهای ۴ شرکت از جمله هوندا به کار رفته است خبر داد. بر اساس اعلام شرکت هوندا، فراخوان ها به بادکننده های کیسه هوای صندلی راننده مربوط می شود و اینکه «تمام بازرسی ها و تعمیرات تقریبا در طی یک سال آغاز خواهد شد، زیرا قطعات جایگزین که باید از شرکت های دیگر تامین شوند هنوز آماده نشده اند.»

هوندا همچنین اعلام کرده: «امکان عملکرد معیوب کیسه های هوای تولیدی فعلا بسیار پایین است اما ما نمی توانیم به هیچ وجه عملکرد قطعات فراخوانده شده را تضمین نماییم.»

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 2
  • غیر قابل انتشار: 0
  • IR ۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
    4 0
    ماشین ساخت داخل رو میبری نمایندگی مجاز چک معمولی بعد که تحویلت دادن چندجای بی عیبشم مشکل پیدا کرده