کد خبر 1033873
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
آرامستان‌

بر اساس پیشنهاد شهرداری تهران، ۳ محل برای آرامستان‌های جدید تهران در نظر گرفته شده است که با توجه به اینکه این محل‌ها در خارج از حریم شهر تهران است باید به تایید کمیسیون زیربنای استانداری برسد.

به گزارش مشرق، محمد تقی‌زاده  با اشاره به همکاری استانداری تهران با شهرداری تهران برای جانمایی مکان‌های جدید برای آرامستان‌های تهران اظهار کرد: مسئله آرامستان‌ها در کارگروهی در شهرداری تهران در حال پیگیری است که البته در گذشته نیز این موضوع در طرح جامع مطرح شده بود که شهرداری تهران معتقد است که باید آرامستان جدید در اطرف تهران احداث شود.

بیشتر بخوانید:

قبرستان جدید در تهران احداث می شود

معاون عمرانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: البته مشاوره طرح جامع تهران، این مسئله را بررسی کردند و در این زمینه مطالعاتی در حال انجام است و مکانهایی نیز برای احداث آرمستان‌های جدید در دستور کار قرار دارد که البته در این زمینه به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تقی‌زاده ادامه داد: با توجه به اینکه محل آرامستان‌های جدید در غرب‌، شرق و شمال تهران در خارج از حریم شهر تهران است به همین دلیل این مکان‌ها باید به تایید کارگروه زیربنایی استانداری تهران برسد.

وی گفت: هنوز فرآیند تایید و تصویب محل آرامستان‌های جدید  به کارگروه زیربنایی استانداری تهران نیامده است و در صورت ارسال در این زمینه تصمیم گیری می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس