برانکو و کالدرون

پیشکسوت پرسپولیس ضمن ابراز رضایت از انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی این تیم درباره جدایی گابریل کالدرون گفت: واقعا چه اتفاقاتی در باشگاه می‌افتد که خارجی ها اینقدر بد می‌روند.

به گزارش مشرق، محمدرضا زادمهر درباره انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان جانشین گابریل کالدرون در پست سرمربیگری پرسپولیس گفت: در ابتدا باید به گل محمدی تبریک بگویم. او از خانواده پرسپولیس است و به این مقام هم رسید. شرایط سرمربیگری در پرسپولیس را دارد و توان موفقیت‌های بیشتر از اینها را هم از او انتظار داریم.

عضو سابق هیأت مدیره پرسپولیس درباره جدایی گابریل کالدرون افزود: بار دیگر تاکید می‌کنم گل محمدی یکی از بهترین گزینه‌های داخلی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس است اما برایم جای سوال است چرا مربیان موفق خارجی با دلخوری و خیلی بد از پرسپولیس جدا می‌شوند.

وی ادامه داد: کالدرون نتایج خوبی با پرسپولیس گرفت اما نمی دانم چه موضوعاتی در باشگاه پرسپولیس است که هم او و هم برانکو ایوانکوویچ با ناراحتی از ایران رفتند. وقتی کالدرون به صدر جدول می‌ایستد نشان می‌دهد عملکرد خیلی خوبی دارد. آقایان مدیر باید توضیح بدهند که چه چیزی باعث این تصمیم گیری ها و بدقولی‌ها می‌شود.

زادمهر در ادامه بار دیگر به انتخاب مناسب گل محمدی به عنوان جانشین کالدرون اشاره کرد و گفت: یحیی گل محمدی یکی از مربیان بسیار باهوش پرسپولیس است. وقتی سرپرست تیم ملی بودم سوالات ریاضی را یحیی جواب می‌داد. شخصیت خوبی دارد. او اهل مطالعه است و می‌تواند به علم فوتبالی و روانشناسی خودش هم بیافزاید.

زادمهر در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال او هم مثل هر مربی دیگری نیاز به زمان دارد تا نتیجه بگیرد. من فکر می‌کنم گل محمدی بتواند افتخارات زیادی را در کنار اسم پرسپولیس برای هواداران و خودش ثبت کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس