دمشق

یک مقام مسؤول در وزارت خارجه سوریه از پاسخ موشکی ایران به جنایت آمریکا در ترور فرمانده نیروی قدس سپاه و همرزمانش اعلام حمایت کرد.

به گزارش مشرق، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در واکنش به اقدام آمریکا در ترور سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه و همرزمانش بامداد امروز (چهارشنبه) دستکم پانزده فروند موشک به سمت پایگاه آمریکایی «عین الاسد» در عراق شلیک کرد.

در همین ارتباط، یک مقام مسؤول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد، دمشق همبستگی کامل خود با «ملت برادر ایران» را اعلام می‌کند.

بیشتر بخوانید:

این مقام مسؤول ادامه داد: سوریه بر حق ایران برای دفاع از خود در مقابل تهدیدات و تجاوزهای آمریکا تأکید می‌کند و همزمان، نظام آمریکا را مسؤول پیامدهای اتفاقات فعلی می‌داند.

بر اساس گزارش تلویزیون سوریه، وی تأکید کرد: اتفاقات فعلی به دلیل سیاست بی‌پروای آمریکا و ذهنیت گستاخانه این کشور رخ می‌دهد، کشوری که اقداماتش شبیه به اقدامات گانگسترهاست نه سیاست‌های یک کشور.

این مقام مسؤول در پایان اعلام کرد، سوریه بر حق کشورهای آزاد در پاسخ به حملات به هر شیوه‌ای خودشان مناسب می‌دانند، تأکید می‌کند و آمریکا باید یاد بگیرد که از روش تابع کردن دیگران و تلاش برای تحمیل هیمنه  بر دیگران دست بردارد؛ این کشور مسؤول اول و آخر فتنه‌ها در منطقه است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس