مجمع روحانیون

آمریکا بیش از دهها سال است در این منطقه با حمایت از صهیونیست ها و دیگر مزدوران ، هزاران انسان بی گناه را در سرزمین های اشغالی فلسطین و در لبنان و عراق و یمن و افغانستان و... به خاک و خون کشیده است.

به گزارش مشرق، در بخشی از بیانیه مجمع روحانیون مبارزه آمده است: آری از دشمنی چون آمریکا چیزی جز جنایت وغارت انتظار نیست ، ولی انتظار آن است که مدیران ومسؤلان کشور با اتخاذ سیاست ها و رفتارهای همگرایانه به تقویت اتحاد وهمبستگی هر چه بیشتر ملت بزرگ و رشید ایران کمک کنند و از یک جانبه گرائی که بذر نفرت و تفرقه تولید و پخش می کند هر چه بیشتر پرهیز کنند تا ملت شجاع ایران با وحدت و همبستگی دینی و ملّی جبهه ای مقاوم تر در برابر دشمنان بویژه آمریکا بسازد و بماند .

متن این بیانیه بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 من المؤمنین رجالُ صدقوا ما عاهدو ا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا

سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی با کشته شدن به دست نظامیان جنایتکار آمریکا به فوز عظیم شهادت نائل آمد و ملت ایران و جبهه مقاومت منطقه با مصیبت فقدان آن عزیز دست به گریبان شد ،

این اولین بار نیست که ملت ایران و مردم مظلوم منطقه شاهد مصیبت های بزرگی از دست آمریکای متجاوز و بد سابقه است، روزگاری شاهد شکنجه و شهادت فرزندان این مرزو بوم به دست شکنجه گران محمد رضای پهلوی در زندان ها با حمایت مستقیم وغیر مستقیم آمریکا بود و زمانی هم کشته شدن جوانان و پیران از مرد و زن در خیابان ها و در هر کوی و برزن و در سراسر کشور به دست ماموران شاه وتحت حمایت آمریکا را شاهد بود .

در جنگ هشت ساله ، آمریکا از هیچ تلاشی برای شکست ایران در دفاع مقدس در برابر رژیم متجاوز صدام فرو گذار نکرد و زدن هواپیمای مسافربری ایرا ن و کشتن بی رحمانه نزدیک به سیصد زن و مرد و کودک در آسمان خلیج فارس یکی از این تلاش های غیر انسانی بود .

آمریکا بیش از دهها سال است در این منطقه با حمایت از صهیونیست ها و دیگر مزدوران ، هزاران انسان بی گناه را در سرزمین های اشغالی فلسطین و در لبنان و عراق و یمن و افغانستان و... به خاک و خون کشیده است.

آری از دشمنی چون آمریکا چیزی جز جنایت وغارت انتظار نیست ، ولی انتظار آن است که مدیران ومسؤلان کشور با اتخاذ سیاست ها و رفتارهای همگرایانه به تقویت اتحاد وهمبستگی هر چه بیشتر ملت بزرگ و رشید ایران کمک کنند و از یک جانبه گرائی که بذر نفرت و تفرقه تولید و پخش می کند هر چه بیشتر پرهیز کنند تا ملت شجاع ایران با وحدت و همبستگی دینی و ملّی جبهه ای مقاوم تر در برابر دشمنان بویژه آمریکا بسازد و بماند .

ایران عزیز برای گذر از خطرهای تهدید کننده و ویرانگر  به دهها حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد که تا زنده بود سراسر زندگی اش برای دفاع از کیان کشور و جمهوری اسلامی بود و  منش او چنان بود که امروز که به خیل مبارک شهیدان پیوسته است همه مردم از هر گرایش ونحله ای با حسرت و اندوه فراوان به روان پاکش درود می فرستند .

خداوندا  او را با حضرت رسول الله (ص)و عترت طاهرینش و اولیاء و شهیدان محشور فرما.

مجمع روحانیون مبارز ضایعه بزرگ فقدان این سردار رشید را به ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری و همرزمان او و تمام نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی و همسر گرامی وفرزندان و سایر بازمانگانش تسلیت می گوید و انتقام از قاتلان او و دیگر شهیدان همراهش برادران عزیز عراقی را از ساحت اقدس ربوبی خواستار است.

مجمع روحانیون مبارز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  0 0
  اه، مجمع روحانیون تهران که حافظ منافع غرب و آمریکا هستند برای چه اطلاعیه دادن؟
 • IR ۰۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
  0 0
  یعنی چی انتقام از قاتلان شهید حاج قاسم سلیمانی رو از ساحت اقدس ربوبی خواستاریم انتقام مثل حقه گرفتنی نه دادنی خودمون باید انتقام بگیریم اون هم انتقامی سخت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس