کد خبر 1024135
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
کالدرون انصاری فرد

در قرارداد کالدرون بندی وجود دارد که باعث شده این مربی برای انتقاد از مدیریت باشگاه پرسپولیس بیشتر تحریک شود.

به گزارش مشرق، بعد از برگزاری آخرین بازی پرسپولیس در نیم‌فصل اول گابریل کالدرون صراحتاً مقابل مدیریت باشگاه پرسپولیس موضع گرفت و مدعی شد که دروغ می‌گوید! این در حالی است که انصاری‌فرد از زمان حضورش در پرسپولیس با وجود مشکلات و بدهی‌های فراوان این باشگاه، تلاش زیادی کرده تا پرداختی به بازیکنان و مربیان این تیم که یک ریال هم دریافتی بابت قرارداد این فصل نداشته‌اند، داشته باشد. در واقع تنها فردی که در پرسپولیس هم‌اکنون علیه مدیریت این باشگاه موضع گرفته، شخص گابریل کالدرون است. اگرچه افردای در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و نزدیک کالدرون هستند که او را در این زمینه به شدت تحرک می‌کنند.

اما اینکه چرا کالدرون در پایان نیم‌فصل تصمیم گرفت به طور مستقیم علیه انصاری‌فرد موضع بگیرد، به خاطر بندی است که در قرارداد او لحاظ شده است. در قراردادی که ایرج عرب و علی رغبتی با کالدرون امضا کرده‌اند، بندی وجود دارد مبنی بر اینکه اگر او تا قبل از نیم‌فصل از سوی باشگاه اخراج شود نیمی از قراردادش را دریافت خواهد کرد، اما چنانچه تا پایان نیم‌فصل این اتفاق رخ ندهد، باشگاه پرسپولیس در صورت برکنار کردن سرمربی خود باید کل پولش را بدهد.

بیشتر بخوانید:

یکی از خواسته‌های کالدرون برآورده شد

بر همین اساس کالدرون بعد از بازی پرسپولیس برابر نساجی حداقل خیالش راحت شد که اگر انصاری‌فرد برکنارش کند مجبور است کل پول او را هم بدهد. از همین رو با موضع گرفتن علیه وی سعی کرد قبل از رفتنش به تعطیلات با مطرح کردن یکسری صحبت‌ها مدیرعامل باشگاه را مقابل بازیکنان و هواداران قرار دهد. سرمربی آرژانتینی در نشست خبری خود تأکید بر این نکته داشت که باشگاه به جای خرید بازیکنان خارجی بهتر است پول بازیکنان داخلی را بدهد. او با این حرف هم انصاری‌فرد را تحت فشار قرارداد تا پرداختی به بازیکنان داشته باشد و هم اینکه اگر بازیکن خارجی جذب نشود، مقصرش باشگاه است، آنهم در حالی که هواداران بی‌صبرانه منتظر تقویت تیم‌شان هستند.

مورد دیگری که به کالدرون تأکید شده بود در نشست خبری آن را مطرح کند، بیان این نکته بود که مدیریت باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد او بماند، اما خودش تمایل زیادی دارد به کار در جمع سرخپوشان ادامه دهد. در شرایطی که انصاری‌فرد اگر قصد برکناری کالدرون را داشت می‌توانست قبل از بازی پرسپولیس - صنعت نفت در جام حذفی که سرخپوشان بازی با نفت مسجدسلیمان را باخته بودند و هواداران خواهان اخراج کالدرون شدند، این تصمیم را بگیرد. در آن صورت هم براساس بند موجود در قرارداد نیمی از دستمزد کالدرون را هم می‌داد، کافی بود.

در هر صورت کالدرون با ترک ایران راهی تعطیلات شد و هم‌اکنون مدیریت باشگاه پرسپولیس مجبور است 300 هزار دلار از قسط دوم قرارداد کالدرون و پاداش‌های هر بردش را بدهد، طلب سنگین بشار رسن را پرداخت کند، 20 درصد قرارداد بازیکنان را که رقم‌های آنها به طرز عجیبی توسط مدیریت قبلی افزایش پیدا کرده است، بپردازد. در این میان باید بازیکنان خارجی مدنظر کالدرون هم جذب شوند تا او در نیم‌فصل دوم به این مسئله نپرداخته و هواداران نیز راضی شوند. ضمن اینکه قبل از آن باید بدهی‌های باشگاه هم پرداخت شود تا این تیم بتواند در نقل‌وانتقالات مجوز جذب بازیکن را از سازمان لیگ بگیرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس