عبدالواحد موسوی لاری

معاون «شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان» ضمن مظلوم‌نمایی مدعی شد لیست دادن اصلاح‌طلبان در انتخابات، منوط به این است که کاندیدا داشته باشند.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

عبدالواحد موسوی لاری در نشست شورای متبوع خود با رابطان استانی گفت: ما امروز با یک پیش‌فرض در انتخابات شرکت می‌کنیم، به اعتبار این که اصلاح‌طلبان اکثریت جامعه را نمایندگی می‌کنند و اکثریت جامعه خواستار تغییر و اصلاح است و اگر کسانی را بخواهند این فکر و نگاه را نمایندگی کنند همین شورای عالی اصلاح‌طلبان هستند. آن چه که ما به آن می‌بالیم این است که اکثریت جامعه را نمایندگی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

عارف: ما را از داخل جبهه اصلاحات می‌زنند


وی با بیان اینکه مردم در شرایط جدید از ما بسیار جلوتر رفته‌اند وخواست‌ها و مطالباتی دارند، افزود: حال چه باید کرد؟ این جمعی که اکثریت را نمایندگی می‌کند باید از انتخابات کنار بکشد؟ نتیجه‌اش این می‌شود که بدون دردسر دیگران همه چیز را می‌گیرند، چیزی عاید ما و اکثریت نمی‌شود.
موسوی لاری تصریح کرد: ما در انتخابات شرکت می‌کنیم، لیست دادن منوط به آن است که کاندیدا داشته باشیم، این حرف کاملاً مشخص است. ما می‌خواهیم حضور داشته باشیم.


این عضو هیأت رئیسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ادامه داد: نفس حضور دوستان برای این است که ما می‌خواهیم حضور داشته باشیم. این مشکلات هم جدید نیست از گذشته هم وجود داشته است.


وی تأکید کرد: شورای عالی نماد ائتلافی و جبهه‌ای جریان است که فقط به انتخابات محدود نمی‌شود پروسه انتخابات تمام شود باز هم کار ما ادامه دارد.


موسوی لاری خاطرنشان کرد: چند حزب وارد شورای عالی سیاست نشدند و حال خودشان باید تصمیم بگیرند که می‌خواهند باز به مسیر تک‌روی ادامه دهند یا اینکه جذب شوند.


اظهارات موسوی لاری در حالی است که بسیاری از اصلاح‌طلبان در اظهارنظرهای علنی تصریح کرده‌اند به خاطر کارنامه به این طیف طی ۶ سال گذشته (دولت، مجلس و شورای شهر تهران)، مردم به نامزدهای این طیف رأی نخواهند داد.


دقیقاً به همین دلیل هم هست که آقای عارف رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد و حال آنکه اگر او رأی کافی داشت، حتماً باید در انتخابات ثبت‌نام می‌کرد. برخی خبرها حاکی از آن است که وی در اثر فشار داخلی شورا و بی‌مهری‌هایی که به وی شد، از نامزدی مجدد منصرف شده است.


از سوی دیگر باید به آقای موسوی لاری یادآور شد که طیف متبوع وی همواره نامزد کافی برای انتخابات داشته‌اند اما چون مسئولیت‌ناپذیری، جزو ردصلاحیت غالب آنها است، ادعای نداشتن نامزد کافی را به عنوان دستمایه مسئولیت‌گریزی‌های بعدی، همواره مطرح می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 0
 • سید IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
  16 4
  هرچه نادان تر و جاهل تر، اصلاح طلب تر و هرچه اصلاح طلب تر، تهوع آورتر!!
 • IR ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
  11 3
  کاسبان مذاکره با غرب ناراحتیییییید؟ کاسبان برجام ناراحتیییید؟ می خواهید گرانی و تورم باشد؟ می خواهید فشار به مردم کم نشود؟ می خواهید برجام ها را۲۰ دقیقه ای امضا کنید؟ سلفی تحقیر بر نمی گردد، مجلس وکیل الدوله ها بر نمی گردد، ناراحتیییید؟ می ترسید، می لرزییید؟ خب برید به جهنم، اونجا هم گرمه هم...... عشقی حسن، چاکریم :)
  • علی IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
   0 2
   یادش بخیر دوران احمدی نژاد چقد خوب بود، دلار 800 تومنی یه شبه شد 4 ریال
  • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
   1 0
   12:22 آره، ولی 4 سال اول احمدی نژاد رو 30 سالی که قدرت اجرایی کشور دست اصلاح طلبا بود می ارزه.. البته 4 سال دومش هم می ارزه، چون اساسا مشکل جریان غرب گرا موجودیت ایران ــه :)
 • علی IR ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
  6 3
  بعضی ها دارند شب و روز تحلیل و نظریه می دهند که چونFATF تصویب نکردیم چنین شد و چنان شد بازی برجام را دوباره دارن تکرار می کنند.
 • IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
  3 0
  تقریبا احاد مردم خسارات سنگینی را که اصلاح طلبان با حمایت کور کورانه از دولت بنفش به دلیل سهم خواهی جریانی اصلاح طلبان متوجه کشور و مردم کردند را درک میکنند این شرایط موجب این گردید که مردم بفهمند جریان اصلاحات بهیچ عنوان دنبال منافع ملی نبوده ،نیست ونخواهد بود پیشتر این جریان با شعارهای فریبنده توانستند مردم را گمراه کنند ولی اغلب مردم دیگر به شعارهای مدنیت همراه با ازادی بیان به سبک اصلاحات با دیده شک مینگرند چون این طیف منافع شخصی و جریانی خود را بر منافع ملی ومردمی در اولویت میبینند در بعضی گذاره های رفتاری اصلاح طلبان در دولت بنفش این حس به احاد جامعه دست داد که اصلا مردم مطرح نیستند متاسفانه این جریان از تمامی اشتباهات دولت بنفش از فساد افسارگریخته، مدیران نجومی بگیر، که متاسفانه همچنان ادامه دار میباشد رانت خواری ،ایجاد فاصله طبقاتی، اختلاس های اشنایان و مدیران دولت و نفی مبارزه با فساد از طرف رئیس دولت بنفش حمایت کردند ، و موجب گردیدند همه ی زمینه را برای از دست دادن اکثریت کرسی های مجلس و همین طور از دست دادن بخت واقبال ریاست جمهوری مد نظر جریان اصلاحات در ۱۴۰۰را از این جریان بطور یقین بگیرد ، این مهم را توریسین های جریان اصلاحات بخوبی میدانند متاسفانه بزرگان و توریسین های جریان اصلاح طلبی بجای عذر خواهی و پاسخگویی به مردم به دنبال فرافکنی و فرار رو به جلو میباشند که خوشبختانه اکثریت احاد جامعه نخبه و عام کشور این را درک کرده اند استفاده نادرست از مطالبات مردمی و موج سواری روی شانه مردم از اختشاشات اخیر هم با خسارات سنگینی که برای مردم در بر داشت توانست صف مردم را از صف قبیله گرایی جدا کرده و زمینه رشد یک انتخابات موفق را به نفع مردم رقم بزند این باعث شده که پیران و مریدان اصلاحات را به تکاپو بیندازد حضرات فهمیده اند قافیه را باخته اند و خوب میدانند دیگر حمایت مردمی را از دست داده اند ولی متاسفانه همچنان بر روی اشتباهات خود پافشاری میکنند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس