کد خبر 1019948
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
علیرضا کریمی

دارنده مدال نقره مسابقات کشتی جهان در سال ۲۰۱۹ گفت: در برنامه‌ام این نیست که بخواهم خیلی سنگین شوم، سنگین شدن جلوی چابکی‌ام را می‌گیرد.

به گزارش مشرق، علیرضا کریمی با اشاره به همراهی تیم بازار بزرگ در مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان اظهار داشت: فعلا که در اردوی لیگ هستیم و قرار است برای این تیم در باشگاه‌های جهان کشتی بگیرم. یکی دو مبارزه در بجنورد خواهم داشت و مشخص نیست این کشتی‌ها در 92 کیلوگرم خواهد بود و یا 97 کیلوگرم. باید دید شرایط تیمی چطور است. بعد ازآن هم منتظر آغاز اردوی تیم ملی هستم.

بیشتر بخوانید:

علیرضا کریمی به یک وزن بالاتر رفت

وی ادامه داد: گفته‌اند از حضور در مسابقات جام تختی معاف شده‌ام و من چیز بیشتری در این خصوص نمی‌دانم. دو مسابقه رنکینگ اتحادیه جهانی هم داریم که کادرفنی تصمیم می‌گیرد چه کسانی به این رقابت‌ها بروند. البته ابتدا قرار بود در جام ستارگان روسیه کشتی بگیرم که بعد تصمیم کادرفنی تیم ملی تغییر کرد و من به مسکو نرفتم.

دارنده سه مدال نقره و برنز جهان در خصوص مدعیان پرتعداد وزن 97 کیلوگرم برای حضور در المپیک، گفت: فکر می‌کنم وضعیت سایر اوزان هم همین‌طور باشد و بچه‌ها تغییر وزن داده‌اند که شانس‌شان را برای حضور در المپیک امتحان کنند. وزن ما هم چندین مدعی دارد و درنهایت هر کسی که بهتر باشد، می‌تواند دوبنده تیم ملی را از آن خود کند.

کریمی درمورد اینکه هنوز سهمیه این وزن را نگرفته‌ایم، افزود: فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت داشته باشیم و به  نظر می‌رسد در اولین مسابقه گزینشی که آسیایی است، هر کسی برود، سهمیه را می‌گیرد.

وی در مورد شرایط وزنی‌اش خاطرنشان کرد: در برنامه‌ام این نیست که بخواهم خیلی سنگین شوم. سنگین شدن جلوی چابکی‌ام را می‌گیرد. فکر می‌کنم همین وزن 92 -93 کیلوگرم خوب باشد، اکثر مدعیان این وزن هم در حال حاضر در همین وزن‌ها هستند. سعدالله اف، شریف اف، اسنایدر و بقیه بیشتر از 95 کیلوگرم نیستند.اینطور نیست که آنها 103-104 کیلوگرم باشند و فقط من سبک باشم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس