کد خبر 1019364
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
کلوپ

مربی آلمانی لیورپول پس از تمدید قرارداد گفت: برای هر کسی که آرزوی فوتبال بازی کردن دارد باشگاهی بهتر از لیورپول نیست.

به گزارش مشرق، یورگن کلوپ با باشگاه لیورپول تا سال 2024 تمدید کرد.

وی پس از این تمدید قرارداد اظهار داشت:‌ شخصاً برای این تمدید مصمم بود زیرا که چیزی که بر اساس دانش من ساخته شد به دلیل داشتن یک همکاری بود. چیزی که بدست آوردیم و هنوز می‌توانیم با مشارکت به آن دست یابیم.وقتی پیشرفت‌های باشگاه و کارهای مشترکمان را می بینم که همچنان دارد ادامه می‌یابد ، احساس می‌کنم که سهم من می‌تواند زیادتر شود. 

بیشتر بخوانید:

آقای معمولی در جمع بندرنشینان باقی ماند

مربی آلمانی لیورپول گفت: مردم می‌بینند که چه اتفاقی در زمین می‌افتد و این معیار پیشرفت ماست و بهترین اندازه‌گیری است البته تنها معیار پیشرفت نیست. من تعهدات سران باشگاه را از هر جنبه و عملکردی که می‌توانید فکرش را بکنید، دیده‌ام. 

کلوپ اضافه کرد: وقتی این تماس در پاییز 2015 آمد ، احساس کردم که ما برای یکدیگر عالی هستیم؛ اکنون احساس می‌کنم که آن را حتی دست کم گرفته ام. تمام عقیده من است که همکاری دو طرف می‌تواند باقی بماند و من می‌توانم این تعهد را تا سال 2024 انجام دهم.

وی گفت: اگر من قادر به انجام این کار نبودم قرارداد راتمدید نمی‌کردم. این باشگاه خوبی است. من نمی‌توانم فکر کنم که از اینجا خارج شوم. من همچنین باید از نقش پررنگ مدیرورزشی ما مایکل ادواردز در این مدت را صحبت کنم. ورودی‌های باشگاه و همکاری او به همان اندازه مهم است که هرکسی بتواند ما را در موقعیتی برای رقابت برای عناوین برتر بازی قرار دهد.

کلوپ اظهار داشت:‌ برای هرکسی در فوتبال که آرزو دارد در محیطی رقابت کند که هر یک از عناصر باشگاه به بهترین وجه کار خود را انجام دهند چه از حمایت هواداران گرفته تا چه از چشم انداز صاحبان باشگاه، نمی‌تواند جای بهتری از اینجا یعنی لیورپول وجود داشته باشد. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس