کد خبر 1019346
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
استراماچونی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با نتایجی که استراماچونی در استقلال گرفته حامی او هستم ولی درخواست‌های این مربی زیاده خواهی محض است.

به گزارش مشرق، پرویز برومند در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای اخیر برای بزگشت استراماچونی به استقلال مطرح شده است، اظهار داشت: هواداران استقلال این روزها نگران وضعیت سرمربی تیم هستند و بابت این مسئله استرس زیادی دارند. آنها مربی که تیمشان را به صدر جدول رسانده دوست دارند اما نمی‌دانند پشت پرده چه اتفاقاتی رخ داده است.

بیشتر بخوانید:

استراماچونی: به‌زودی به ایران بازمی‌گردم

وی افزود: از نظر من کاری که در این چند روز برای برگشت استراماچونی رخ داده چیزی شبیه به معجزه بوده است. هر چقدر هواداران به این مدیریت انتقاد داشته باشند ولی این کاری که برای استراماچونی صورت گرفته در تاریخ این باشگاه بی‌نظیر بوده است.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: تمام مدیران باشگاه شبانه روز در حالی لابی هستند که یک مربی برگردد. متاسفانه مدیریت استقلال در این سالها برای یک عده سکوی پرتاب شده بود ولی کاری که در این چند روز انجام شده نباید نادیده گرفت. هر مدیر دیگری هم در اینجا حضور داشت نمی‌توانست این همه لابی کند.

برومند تصریح کرد: الان چند روز است خلیل زاده راهی ترکیه شده و خودم چند بار با او صحبت کرده ام.او می‌گفت هر کاری که استراماچونی خواسته برایش فراهم کردم. مبلغ را آماده کردم، چند بار به سفارت رفتم، کلی تماس گرفتم و حتی قراردادش را هم یک سال کم کردم که به ایران برگردد. وقتی این همه تلاش صورت گرفته چرا باید یک مدیر انتقاد بشنود. آیا اگر هر فردی دیگری مدیر بود در این شرایط ( تاکید می‌کنم در این شرایط) کار دیگری می‌توانست انجام دهد؟ باز هم می‌گویم کاری که خلیل زاده و همکارانش در حال حاضر برای ماندن استراماچونی کرده اند چیزی شبیه به معجره است.

وی در ادامه گفت: شاید همه مردم ندادند که الان در دنیا به خاطر تحریم ها هیچ نقل و انتقال بانکی نمی توانیم انجام بدهیم. اگر هم بخواهیم این کار صورت بگیرد باید انتقال پول حتما به صورت دستی انجام شود. حالا یک مدیر سعی کرده پول را به هر شکلی که می شود با هزار رایزنی به حساب مربی باشگاه بریزد. از هواداران استقلال هم می خواهم به کسانی که در باشگاه مسئولیت دارند احترام بگذرند. من نمی گویم هر روز از آنها تعریف کنند ولی مکتب استقلال جای توهین نیست که به هر مدیری که به این باشگاه می آید توهین شود.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: استراماچونی در روزهای خیر زیاده خواهی های محض کرده و کل خانواده استقلال به خاطر درخواست های این مربی تحت تاثیر قرار گرفته اند. من خلیل زاده را چند روز است می‌شناسم، همسر او و مادرش مریض هستند اما به خاطر استقلال راهی یک کشور دیگر شده تا مشکل را حل کند. شما خودتان اگر مادر و همسرتان مریض باشد به چیز دیگری فکر می‌کنید؟

وی تصریح کرد: چند روز است مصاحبه پیشکسوتان استقلال را می‌خواندم، همان ابتدای فصل که تیم نتیجه نمی‌گرفت و خیلی ها می‌گفتند این مربی به درد نمی خورد اما حالا همان‌ها می‌گویند استراماچونی باید بماند! از همه دوستانم که پیشکسوت استقلال هستند می خواهم همانطور که برای مربی صبوری کردند و نتیجه اش را دیدند برای مدیران باشگاه هم صبر کنند.

برومند خاطرنشان کرد: نمی‌شود به خاطر درخواست های غیر معقول یک مربی یک باشگاه با این همه سابقه زیر سوال برود. من خودم جزو حامیان استراماچونی هستم و با نتایجی که گرفته سرم را بالا می‌گیرم ولی پیشکسوتان و دوستانی که در مصاحبه هایشان در قبال مدیران باشگاه ادبیات مناسبی ندارند کمی با خود فکر کنند. درست نیست که الان به فردی مثل خلیل زاده که تمام کارهای اقتصادی باشگاه را انجام می دهد و زندگی‌اش را برای ماندن استراماچونی رها کرده اینگونه حمله شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس