سلبریتی

درست زمانی که «سلبریتی»های گوش به فرمان، با شبکه‌های ضدایرانی برای تکمیل فاز تبلیغاتی فتنه همنوا شده‌اند، از معاون رییس جمهور دستورات «فوری» عجیبی صادر می‌شود.

سرویس سیاست مشرق- روز ۲۶ اردیبهشت ۹۶، در حالی که روند رای‌گیری برای انتخاب رییس جمهور دوازدهم به نیمه نرسیده بود، انتشار فیلمی از اظهارات یکی از اعضای کابینه بعد از انداختن رای به صندوق جنجالی شد. سیدرضا صالحی امیری (از نیروهای امنیتی دولت روحانی)، وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در صحبت با خبرنگاران، با کنایه به دیدار بک خواننده زیرزمینی با نامزد رقیب رییس دولت، چنین گفت:

" این یکی از طنزهای انتخاباتی است و شوخیه...من به کاندیدای عزیزی که امروز در صحنه رقابت است پیام می دهم که اگر واقعا نیاز به هنزمندان داشتید، به من پیام می دادید تا برای شما یک تعدادی را می فرستادم."

وقتی خبرنگار پرسید که «آیا شوخی می کنید؟»، صالحی تاکید کرد که «نه، کاملا جدی می گویم."

گرچه در فضای هیجانی از «تَکرار می‌کنم» لیدر اصلاحات و کمپین‌های بنفش «سلبریتی‌ها»، آن‌چنان که باید این حرف جناب وزیر وقت، پاسخ نگرفت و جز برخی واکنش‌ها که بیشتر شبیه غرولند بود، بدنه‌ی «هنرمندان»، ترجیح دادند در فضای شاد ابقای دولت «اعتدال»، حرف وزیر را نشنیده بگیرند.

البته هم سیدرضا صالحی امیری و هم علی ربیعی، به خوبی معنای این سخنان را (که در عین وهن‌آور بودن، واقعیت دارد) به خوبی می دانند، چرا که این دو چهره‌ی امنیتی سابق، به خوبی نبض «سلبریتی» جماعت را می دانند و به خوبی از رموز بسیج هنرمندان «اتوبوسی»، در بزنگاه‌های انتخاباتی آگاه هستند.

لشکر سلبریتی‌های «گوش به فرمان»، که یک روز مچ‌بند سبز به دست، در سال ۸۸ پیش قراول ایجاد شکاف در ملت ایران با اسم رمز «تقلب» شدند، مچ‌بندهای سبز را در سال‌های ۹۲ و ۹۶ با سربندهای بنفش تعویض کردند تا دولتی را روی کار بیاورند و ابقاء کنند که عملا مهره‌های اصلی فتنه ۸۸ بود، امروز که کشور به واسطه‌ی عملکرد و سوءتدبیر همان دولت، درگیر مشکلات امنیتی و اقتصادی شده است، رنگ عوض کرده‌اند و «اپوزیسیون» وضع موجود شده‌اند.

اما چند روزی است پروژه‌ی هشتگ «صدای آبان ۹۸» با محوریت عناصری در خانه سینما و «سلبریتی»های کم‌سواد به راه افتاده تا پیوست تکمیلی فاز رسانه‌ای-تبلیغاتی فتنه و امتداد تبلیغات بی‌امان رسانه‌های وابسته به بیگانه چون «من و تو»، «ایران-اینترنشنال» و «بی بی سی فارسی» باشد، از طرف همین دولت، «دستخوش» نیز می گیرند تا نفت بر آتش فتنه بریزند!

در حالی که آزادسازی قیمت‌ها، حذف یا بی‌اثرسازی مکانیسم‌های کنترل قیمت، حذف تدریجی یارانه‌ها، حاکم‌سازی بدون پیوست شیوه‌های بازار آزاد در یک اقتصاد تحت تحریم، فشل‌سازی مکانیسم‌های نظارتی و ایجاد شبکه‌های فساد در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی و شبه دولتی و «کلپتوکراسی» از نوع روسیه‌ی دوران یلتسین و در یک کلام «شوک‌درمانی»های غافلگیرکننده، رهاورد دولتی است تا دستورات تجویزی نهادهای تحت مدیریت آمریکا چون صندوق‌ بین‌المللی پول و بانک جهانی را مو به مو اجرا کند، شاهدیم که پیاده‌نظام تبلیغاتی همین دولت، حال جامه‌ی طلبکار به تن کرده و هشتگ‌سازی به طلب «خون‌های ریخته شده» می کند و نقشه ایران را، چون دل‌های خود، «سیاه» تصویر می‌نماید.

دست‌کم ربیعی که از دوره خاتمی، «رگ خواب» این چهره‌های همیشه معترض و همیشه «برخوردار» سینمایی را در دست دارد و خود به همراه دوستان و همفکران، «خانه سینما» را از یک تشکیلات صنفی به یک «پایگاه حزبی» تبدیل کرده است، به خوبی از ابعاد امنیتی اخیر آگاه است و می تواند در جلسه‌ای با دوستان «هنری» در همان خانه سینما، نقشه خشونت‌های سازمان‌یافته را برای ایشان ترسیم کند. مگر نه این که همین جناب ربیعی، در قامت سخنگوی دولت، روز ۲۹ آبان به خبرنگاران گفت:

" به اعتقاد من گروهی از مردم از روی هیجان و نارضایتی به صحنه آمده اند و قطعاً این گروه شنبه شب تکلیف خود را مشخص کرده اند و در خیابان ها نبوده اند. این افراد برای مقابله قابل احترام هستند و صدایشان شنیدنی است و تمهیدات زیادی برای گفتگو و شنیدن صدای آنها  اندیشیده خواهد شد."

ربیعی تصریح کرد:

"بلافاصله دو گروه دیگر که روزهای یکشنبه و دوشنبه به بعد در خیابان ها ظاهر شدند. بخشی از این افراد قطعا از جریان هایی که قرار بود بحران اجتماعی در ایران ایجاد کنند، نشأت می گرفتند. برای ما گزارش آمد که جاده عسلویه را بستند و اجازه تغییر شیفت در عسلویه را نمی دهند."

ربیعی خاطرنشان کرد:

" امروز در جلسه دولت شواهد اطلاعاتی ارائه شد که نشان می دهد این افراد بعد از برنامه ریزی قصد داشتند انفجارهایی را انجام دهند و دینامیت هایی را به برخی از لوله ها بسته بودند و قرار بود در عسلویه انفجار ایجاد کنند. مردم ما می دانند که چه کسانی سود می برند."

سخنگوی دولت افزود:

" در اصفهان و شیراز به دو مرکزی که اگر به آنها حمله می شد، بخش اعظمی از تلفن همراه کشور دچار اختلال می شد. در گزارشی که امروز مطرح شد مسیر انتقال کالای کشور از بندر امام خمینی مسدود می شد. قطعاً آشوب گران بنا داشتند که کالا برای مدتی به کشور نرسد و ما نیز این شواهد را کنار هم میگذاریم، برای ما مشخص می کند که با یک جریانی مواجه بودیم که بر جریانات اتفاق افتاده بعد از اصلاح قیمت بنزین می خواستند موج سواری کنند."

ربیعی تصریح کرد:

"برخی از شبکه های خارجی در برنامه هایشان، مردم را تحریک می کردند که بروید و آتش بزنید و افرادی را برای رهبری این آشوب ها در برنامه های خودشان می آوردند."[۱]

و حتما جناب ربیعی بهتر از ما می دانند که در جریان «جنگ مسلحانه»ای که در یکی از شهرهای جنوب کشور از سوی عوامل مسلح سازمان‌یافته و حرفه‌ای در گرفت، به مدت ۴۸ ساعت «پرچم داعش» یکی از مناطق بالا رفته بود و تک‌تیراندازان داعشی فرمانده نیروی ویژه منطقه را به شهادت رساندند.

اما در کمال حیرت، درست زمانی که سلبریتی‌های «اتوبوسی» در حال همنوایی با مزدوران «خواهر مریم» مقیم آلبانی، مواجب بگیران سعودی در «ایران اینترنشنال»، مزدوران فرقه ضاله بهاییت در «من و تو» و سربازان ملکه خبیث انگلیس در «بی بی سی فارسی» برای اتهام‌زنی به نیروهای حاظ امنیت کشور(بابت انجام وظیفه ذاتی خود در حفظ امنیت و جلوگیری از «سوریه‌سازی» ایران) هستند، همکار ربیعی در دولت، یعنی «محمدباقر نوبخت»، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، روز دوشنبه(۱۰ آبان)، دستور «فوری» برای معافیت «صد درصدی» هنرمندان از مالیات را صادر کرد! این همزمانی دستور «فوری» نوبخت با کمپین ضدملی و ضدامنیتی سلبریتی‌های «اتوبوسی»، عمیقا محل مدّاقه و تامل است.

شاید بد نباشد که سخنان سردار علیرضا جلالی، فرمانده قرارگاه پدافند غیرعامل را در زوهای اخیر بار دیگر مرور کنیم:

" طرح افزایش قیمت بنزین به حدی بد اجرا شد که برخی معتقدند احتمال نفوذ دشمن در سیستم مدیریتی کشور وجود دارد که البته وزارت اطلاعات باید درخصوص آن به جمع‌بندی برسد و اعلام نظر کند. "[۲]

درباره شخص جناب «دکتر» نوبخت، به عنوان «طراح» اقتصادی چند سال اخیر کشور، شاید بد نباشد به شائبه‌ای اشاره کنیم که چند ماه قبل درباره مدرک «دکتری» ایشان مطرح شد. در ۱۴ فروردین امسال، دکتر داوود سوری، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه شریف، مدعی شد:

" آقای نوبخت از روز اولی که آمد به عنوان دانش آموخته دکترای اقتصاد از دانشگاه پیزلی معرفی شد. این در حالی است که دانشگاه پیزلی وجود ندارد. یک دانشگاهی وجود دارد به نام دانشگاه غرب اسکاتلند ( University of the West Scotland ) که پردیسی ( campus) دارد در شهر کوچکی به نام پیزلی ( paisley). کل دانشگاه غرب اسکاتلند رشته اقتصاد ندارد، فقط یک مدرسه کسب و کار ( business school) دارد که MBA می دهد و بالاترین مدرکی هم که ارائه می دهد MBA است. یعنی درجه کارشناسی ارشد. من نمی‌دانم ایشان چگونه دکترا گرفته است. من قبلا هم به دوستان روزنامه نگار گفته‌ام همانطور که موضوع مدرک آقای کردان را پیگیری کردید، باید مدرک آقای نوبخت را هم پیگیری کنید."[۳]

جالب این‌جاست که در دی ماه ۹۲، ایرج ندیمی، نماینده لاهیجان و سیاهکل در دور نهم مجلس، در کانال شخصی خود، به مدرک آقای نوبخت این‌چنین طعنه زده بود:

" این‌که مثلاً آقای نوبخت در دوره اول نمایندگی (دوره دوم) تا ششم چه مباحثی را از نظر فکری (راست یا اصلاح‌طلب) تعقیب می‌کرد، و یا این‌که با چه تحصیلاتی وارد مجلس شد و دوران تحصیل هماهنگ با نمایندگی ایشان در اسکاتلند، آیا حضوری بوده یا مکاتبه‌ای، ربط به ما ندارد، و یا این‌که ایشان از کی چپ و ... شده است، باز به ما ربطی ندارد، اما... ."[۴]

و البته بسیاری از کارشناسان اقتصادی، وضعیت اقتصادی کشور را عمدتا دستپخت همین جناب نوبخت و سایر همفکران ایشان در «مکتب نیاوران» می دانند. مثلا دکتر مجید شاکری، تحلیل‌گر امور اقتصادی، چنین توئیت کرده است:

 

[۱] https://www.mehrnews.com/news/۴۷۷۶۸۶۸

[۲] https://www.isna.ir/news/۹۸۰۹۱۰۰۶۲۳۳

[۳] https://www.۹۰eghtesadi.com/Content/Detail/۲۱۱۸۳۹۹

[۴] https://www.entekhab.ir/fa/news/۱۴۲۸۸۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 60
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 12
 • سید IR ۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  111 5
  تفاله های جامعه ایران!
  • نام IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   57 2
   سلبریغی های هنربند .
  • اصلاحات تنها راه نجات IR ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   7 61
   با آیت الله کروبی تا 1408 و ادامه تکمیلی راه رونق اقتصادی.
  • IR ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   48 2
   مدرک گرفته های بریتانیایی که در مکتب ملکه خبیث کاملا شستشوی مغزی شده اند و همچون آدم آهنی دستورهای تجویزی را انجام میدهند چرا کله پا نمی شوند با این عملکردهای تابلو ؟؟؟؟؟؟؟؟
  • IR ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   38 2
   افزایش قیمت بنزین برای جبران کسری بودجه دولت بود حالا معافیت مالیاتی هنرمندان بی هنر برای چی بود ؟!
  • سید جواد IR ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   25 0
   سلبریگی ها
  • یک معلم IR ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   27 0
   دولت و نوبخت غلط میکنند که بخواهند تبعیض و بیعدالتی را در جامعه ایجاد کنند. قرار نیست عموم مردم زحمتکش علی الخصوص معلمان و کارمندان و کسبه و ……… مالیات بدهند ولی یک مشت آدم مفت خور و مفت گو و بعضا کوته فکر که مشهور به سلبریتی هستند با حقوق های چند ده ملیونی و بالاتر معاف از مالیات شوند...
  • BE ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   5 0
   ۱۹:۱۵ گرفتی ما رو ؟
 • کارگر IR ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  63 1
  من یه کارگر هستم که در یک کارخانه کار میکنم از شش نیم صبح تا ساعت 15 بهم ماهی سه هفتصد میدن و مالیات از حقوقم کم میشه یه سیصد خرده ای هم بیمه کم میشه اون وقت چرا این ها نباید مالیات بدن نوید محمد زاده برای هر فیلم یک میلیارد میگیره یک میلیارد میشه حقوق بیست دو سال منه
 • مهماندار هواپیما IR ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  54 2
  گروهان پری بلنده ها و شعبان بی مخها
 • بابک US ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  17 43
  ماشاالله با اصطلاحاتی که مردم درباره طرفداران نظام مقدس در راهپیمایی های نمایشی فرمایشی به کار میبرند، آشنا هستین ها... اتوبوسی آوردن... جالبه... تا قبل از به باتلاق نشستن کشتی نظام، رای دهندگان، مردم غیور همیشه در صحنه هستند و پشتیبان کلیت نظام... اما وقتی بر اثر ناکارآمدی کل نظام مقدس، کشتی به گل نشست، مردم میشن مقصر اصلی و نظام مقدس میشه مبرا و مطهر. نه؟؟؟
  • IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   24 3
   چرا از رو شکمت نظر میذاری حداقل یه نگاه اجمالی میکردی به مطلب
  • محمد IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   25 6
   حرف مفت که کنتور نداره شعارهای همقماش هات تو انتخابات یادت رفته ۲۴ میلیون نفر رای دادن به اربابت تا ۱۴۰۰ پس تا اون موقع سیب گلابی اربابت بخور حرف رایگان هم نزن معلومه مشرق بدجور زده تو برجکت بشین تو تشت حرارتت کم شه
  • IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   25 2
   آلبانیایی!!!
  • IR ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   28 2
   تو دهاتی که ازش میایی به نوبخت میگن مردم
  • IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   31 3
   به امید خدا نظام و رهبر بزرگش پیروز و سربلندند و به زودی زود تمام عاملین و ناخالصیهای انقلاب از چهره مقدس انقلاب اسلامی زدوده و تفاله های کف روی اب نیز به اشغالدانی تاریخ انداخته میشوند ..ویزاهاتون رو اماده کنید قلم به مزدهای بی غیرت.. شما که ویزاهاتون و تابعیتتون اون ور ابها اماده است نگران چی هستین.. ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم..
  • IR ۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   13 1
   این مردم مردم که میگی همون سلبریتی های صفحات مجازی هستن که با رافت اسلامی نظام برقرار هستن ؟؟
 • US ۱۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  28 0
  رایی چند حساب کردند با این ها که انقدر تب و تاب رای جمع کردن داشتند؟ پورسانت خوبی ظاهرا از دولت گرفتند.
 • IR ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  22 0
  اکثرشون هم تو این شش سال پرکار تر از همیشه بودن! با یک مشت آثار(!!) مزخرف.این خودش دلیلی کافی هست برای اینکه مافیای هنر در ایران وابسته به قدرت و افراد ذی نفوذ و بعضا صاحب میز هست !
 • IR ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  17 2
  ليبراليسم يعنی همین ، فريب توده مردم با بهره گيری از "پول" ثروتمندان و "هنر" هنرمندان وقتی رای مردم با اين دو ابزار به دست می آيد، ديگر ايجاد رفاه برای آنها ضرورتی ندارد مهم رضايت دو گروه ديگر است
 • IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  18 0
  سلبریتیهای باجگیر دولت....
 • رضا IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  13 0
  اصلاحات تدبیر و امید روی اصلاحات رضاخانی را در مملکت سفید کرد.
 • IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  11 0
  اجنبی پرورهای وطن فروش معافیت مالیاتی می گیرند!
 • مهرناز IR ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  22 0
  بیشترین ضربه به کشور را نوبخت زد " اگر دوست دارید باز هم از ایشان حمایت کنید " مطالبم را چاپ نکنید " ... شاخ ودم ندارد " که براحتی دیده شود " مسئولین و وزرا باید با عملکردهایشان بررسی شوند " نوبخت بدترین شرایط را در هنگام گرانی وتورم " در مدت 6سال برای طبقه کارگر " کارمندان وبازنشستگان ایجاد کرد " در عوض مدیران نجومی بگیر را ذخیره نظام دانست " هنرمندان ثروتمندی که مانند خودش کاخ نشین هستند " از مالیات معاف کرد
 • وطن دوست TR ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  25 1
  من ۱۵ ساله ترکیه هستم و خانمم ترک اینجا اولا حزبها رو نمی دهند یک هنر مند یا بازیگر یا خواننده تو سیاست بازی کنه می گن یا سیاست یا کار خودت دوما مردم هم اصلا تو سیاست انها را عددی نمی دانند نمی دانم چرا تو ایران به اینها رو زیاد می دهند حتی بوی جوراب بعضی از این بی هنرها برای برخی عطر فرنگ شده به به می گن واقعا شرم داره مگر خودتان چی کم دارید عزت نفس دلشتن چیز خوبی هست
  • DE ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
   7 0
   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 • IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  11 0
  رئیس دولت نوبخته شما میگی دولت رو بردارن مگر اینکه خوده ...ش بخواد
 • DE ۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  28 0
  اگر کسی عقل داشته باشد از انتخاب سه نیملیتریها به عمق بیسوادی و درپیتی بودن آنها پی میبرد.آخه همشون دنبال قر و فر و تکبر و فیس و افاده و میهمونی و شب نشینی های آنچنانی هستند فرصت نمیکنند مطالعه کنند. همهشون عاقبت یا اهناز مفشار میشن یا به گِلتپیده فراهانی
 • IR ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  10 0
  خود.ش.کارچاق.کن.سلبریتی.هاست.تبعیض.و.بی.عدالتی.تاکی.
 • IR ۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  13 0
  من کارگر قبل از اینکه حقوقم با تاخیر بگیرم مالیاتشو ازش برمیدارند اونوقت این حضرات بی هنر مزخرف برای بازی تو فیلمهای صد من ی غاز کلی پول میگیرن تازه مالیات هم نمیدن اسمشو هم میزارین عدالت اجتماعی که علی برکه الله بخوره توی سر کلید ساز و دیگر دار و دسته خا به ملت
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  10 0
  مشرق ..رو کن از جماعت سایرینی. از دستمزداشون هم بنویس احسنت
 • IR ۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  12 0
  یک مشت لندهوررر
 • IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  12 0
  معافیت مالیاتی سلبریتی های کم سواد اوج تبعیض و بی عدالتی است.
 • IR ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  13 0
  اخرشم همرو میبرن کشورهای غربی سرمایه گذاری میکنن حالم بهم میخوره ازین بازیگرهای دوزاری
 • IR ۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  12 0
  فقط دعا میکنم بساط سبز و بنفش هرچه سریعتر جمع شود. امیدوارم اصلاح طلبان هم به حاشیه ای ترین نقطه سیاست های کشور هل داده شوند.
 • IR ۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  2 0
  فقط هنرمندا به روحانی رای دادن؟ما استاد دانشگاه مون روحانی (آخوند)هستش بعد به روحانی رای داده
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  11 0
  از وقتی نوبخت نفر اول اقتصادی شده مملکت به فلاکت کشونده
 • IR ۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  11 0
  بیشترین مشکل را همین آقای نوبخت برای کشور ایجاد کرده نوع اداره کردن و تفکر این شخص تماما به ضرر قشر آسیب پذیر ، کارمند ، و کارگر است لطفا برنامه هایش را در این چند سال رصد کنید
 • IR ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  1 6
  چه خبر از تتلو؟!
  • BE ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   0 0
   این بنده خدا کلا از دست رفت
 • حمید IR ۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  4 0
  صغری کبری نبافین!، معافیت مالیاتی اخیر...! بیعانه‌ی بود برای انتخابات آتی مجلس، آقازاده نوبخت و داماد روحانی...، تا آخرین‌روز مهلت ثبت‌نام، معلوم میشه دیگه کیا وارد گود میشن!!!
 • IR ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  7 0
  ببخشید اگر این زیر پیتی های متعفن بد بو و زنگ زده مالبات ندهند با آنهمه درآمدی که دارند لابد امثال من که ماهی دومیلیون یا حتی کمتر باید مالیات بدهیم صد در صد مالیات هنرمندان را هم از همین حقوق ما کم می کنند عجب درایتی دارنداین جناب آقای کهنه بخت حالا جناب آقای کهنه بخت حالا ماهی چند می خواهید از این زیر پیتی های زنگ زده بابت ندادن مالیات بگیرید راستی تا سال 1400 چقدر مانده احتمالا ایشون می خواهند برای ریاست جمهوری کاندید بشوند که این کار را کرده اند از الن به فکر رای آوردن و حمایت این زیر پیتی ها ی زنگ زده است
 • احسان IR ۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  4 0
  فقط میدونم بعد از انتخابات ریاست جمهوری بعضی از این سلبریتی ها آنقدر بهشون دادند که تو هیچ فیلمی نیستند و کنار رفتند
 • IR ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
  6 0
  تا ابد در جهنم با فریدون
 • IR ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  ادم وقتی بنده پول شد به لجن کشیده میشه
 • IR ۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  آقای قوه قضاییه دقیقا کجایی تخلف از این واضح تر جناب آقای ریسی
 • IR ۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  این دولت و وزرایش عشق سلبریتی هستند. مثه پسر شریعتمداری که عشق سلبریتی بود و هست. آرزوی سلبریتی بودن و سلفی گرفتن با سلبریتی دارند بنده خداها..
 • محمد IR ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  ازاین که یک استاددانشگاه دررابطه اقای نوبخت نظرمیده درسته ولی من کم سوادازخیلی وقت پیش گفتم که چرابایدبودجه مملکت رابه دست این اقابدن ایشان ازهمان زمانی که درمجلس حضورداشتن هرطرحی راکه به نفع مردم بیچاره میدادن مخالفت میکرد واقعا باید برای خودمون متاسف باشیم که بودجه یک ملت رادادن دست چنین شخصی
 • IR ۰۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 0
  هنرپیشه پول میگیره فیلم بازی میکنه حتی برا اونور آبیا!
 • IR ۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  مرگ بر اصلاح طلبان و نابازیگران مفت خور
 • ناشناس IR ۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  مقصر قدرتمندان پولی ومالی وقشر مرفه از بانکها گرفته تا سهامداران گردن کلفت هلدینگها وتصمیم سازان خائنی که بادستوراتشان هر جنبنده حقیری را میخرن واین چنین هست که با مجلس جیب بسته های انقلابی نسل این اوباش قدرت را باید محو کرد.به امید آدم فرستادن به مجلس
 • دیده بان IR ۰۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  سلبریقی های ریقو !!!!!!!!
 • IR ۰۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 0
  مانبفست همه انچه درپنهان ونهان میبنی مبارزه با خداست با اسلام ناب محمدی است به اصل مطلب باید نگاه کرد اراده اینجماعت تفکر نیچه است همین لحطه را خوش باش در طول چهل سال بعداز انقلاب پایشان به بردی نخورده مرفهین بی درد ودرخانواداشون پر حاشیه ونا سلوک تو خود حدیث مفصل به خوان از این مجمل ...........
 • SE ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  اینها اینطور بی حساب مفتخوری میکنند و همزمان برای مردم دردمند اشک میرزند اونهم چه اشکی درست مثل تمساحهای گرسنه وحشی آنوقت یک مشت اسکل نادن هم برای این تمساحها با دست و سوت خودشون جر میدهند
 • BE ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  این ورپریده ها چی میخوان از جون مردم ؟
 • BE ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  انگار اومدن مهمونی ، بعدشم میگن ما چهل ساله یه روز خوش ندیدیم ، آدم چرا باید بمیره ، ماهی ده هزا دلار باید بفرستم زیرش زائیدم ، جنیفر لوپز رو آابجی صداش میکردم ،اون خانم هم طبق معمول جوگیر شده با مشتهای گره کرده در حال ورپریدنه ،خدا وکیلی هممون سر کاریم
 • علی IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  فکر نمیکنید یه ارتباطی بین معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها و کاندید شدن داماد روحانی و آقازاده نوبخت وجود داشته باشه؟!
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 0
  اینان سیب لیتری ها!! یک مشت آدمهای عقده ای و فرصت طلب و مفت خور و بعضا بی سواد هستند!! چرا نباید مثل بقیه مردم مالیات بدهند؟!!
 • IR ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  اقای نوبخت از کیسه خلیفه میبخشه،،، این مالیاتها از جیب کارمندان و کلا حقوق بگیران در میاد شاید ایشان خودش هم بازیگر است که هست
 • BE ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
  0 0
  علی کریمی هم که ماشالله همه رو دریبل میزد آخرش هم با توپ میرفت تو اوت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس