image-20191201151642-1.png

هلدینگ ملاصدرا با داشتن بیش از چهل سال تجربه در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی و سایر خدمات ثبتی و حقوقی، کوشیده است تا بتواند نیاز کلیه نیازهای ثبتی و حقوقی هم وطنان گرامی را برطرف نماید

باری دیگر ثبتواره؛ این بار به مناسبت طولانی ترین شب سال می توانید از امروز تا شب یلدا تمامی خدمات هلدینگ ملاصدرا چون ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی ، طراحی سایت ، طراحی لوگو و سایر خدمات تا 40 درصد تخفیف برخوردار شوید.

هدف از این ثبتواره ترویج فرهنگ ثبت و حفاظت از آن  برای همگان و صاحبان تمامی مشاغل میباشد .

امروزه ثبت یکی از مهمترین اقدامات صاحبین مشاغل و سرمایه گذاران می باشد که متاسفانه کمتر به آن توجه میشود! شما هنگام ثبت برند و شغل خود آن را شخصی و انحصاری میکنید که علاوه بر حرفه ای نشان دادن شما برای برند اعتبار به همراه دارد .

در بازاری که رقابت و نوآوری جدید حرف اول را در کسب سهم بیشتر بازار می زند، حفظ مالکیت ایده های جدید بسیار مهم است .

برای شروع کسب و کاری جدید نیز اعتماد و اعتبار جز شروط اصلی شروع موفق و ماندگار است. اما به صورت عمده برای برداشتن این گام به دو مورد مشاور با تجربه و دلسوز و فعالیت در چهارچوب قانون بطور رسمی نیاز است .

هلدینگ ملاصدرا با داشتن بیش از چهل سال تجربه در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی و سایر خدمات ثبتی و حقوقی و با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان با تجربه و مجرب کوشیده است تا بتواند کلیه نیازهای ثبتی و حقوقی هم وطنان گرامی را در دوازده کشور و تمام مراکز استانی کشورعزیزمان را برطرف نماید .

زمانی که شخصی قصد شروع کاری را دارد، بهترین شیوه انجام آن به صورت رسمی و قانونی و مهمتر از آن اصولی است. یکی از مصادیق این فعالیت قانونی ثبت شرکت و ثبت برند و پرداخت درست مالیات و حتی بهره ‌مندی از معافیت‌های مالیاتی است .

اما اگر شخصی در هنگام ثبت شرکت نتواند به صورت درست فعالیت واقعی خود را تحت عنوان تنظیم موضوع فعالیت مشخص کند، قطعا بعدا مشکلاتی در این زمینه خواهد داشت. یا اگر به درستی برند و نام تجاری خود را در طبقات مناسب و لازم اقدام به ثبت نکند در آینده و خصوصا زمانی که محصول و خدمات به نقطه اوج خود برسد سر و کله سودجویان و کپی برداران پیدا می‌شود .

در این نقطه است که افراد تصمیم به مشاوره تخصصی می‌گیرند که البته امکان مشاوره در ثبت ملاصدرا کاملا رایگان است .

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان به آدرس www.sabt-mollasadra.com  مراجعه و یا با شماره 41174-021 تماس حاصل نمائید  .

**این محتوا تبلیغاتی است

 

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس