وریا غفوری

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: مشخص شود طبق چه معیاری هیئت فوتبال و فدراسیون درصدهایی را از مبالغ قرار داد بازیکنان می‌گیرند ولی آنها حتی بیمه هم ندارد.

به گزارش مشرق، وریا غفوری بعد از تساوی دو بر دو سپاهان و استقلال اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و خوشحالم برای این‌ روز‌های استقلال. به این تیم افتخار می‌کنم.

 

وی عنوان کرد: به این دلیل مصاحبه کردم که مسئله‌ای را بیان کنم. تقاضا دارم از وزیر ورزش که تکلیف مبالغی که از قرارداد بازیکنان کسر می‌شود را مشخص کند. 3 درصد هیئت فوتبال و 3 درصد هم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کسر می‌کنند که می‌شود 6 درصد. 15 درصد هم مالیات کم می‌شود و باشگاه‌ها هم معمولاً 15-10 درصد قرارداد را نمی‌دهند و اگر بازیکنی از باشگاهش خوب پول بگیرد, بیشتر از 60-50 درصد دریافتی‌اش نخواهد بود.

کاپیتان استقلال گفت: خواهش می‌کنم مشخص شود طبق چه معیاری هیئت فوتبال و فدراسیون این درصد‌ پول را می‌گیرند ولی بازیکنان بیمه هم ندارد. یعنی اگر خدای نکرده برای بازیکنان اتفاق بدی رخ دهد بازیکن باید چه کار کند؟ علاوه بر این برخی بازیکنان مبالغ بالاتری می‌گیرند و برخی کمتر و چرا باید درصدی از این مبلغ کم شود. در این حالت از یک بازیکن پول بیشتری می‌گیرند و از یک بازیکن پول کمتر اما در عین حال هر دو بازیکن شرایط مشابه‌ای دارند. باید این مسائل را توضیح داد، چون درست نیست در جیب بازیکنان دست کنند و پول‌های آنها را بردارند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس