image-20191124150953-1.png

محمد کاظمی:بحث درست مصرف کردن آب آن هم در بخش صنعتی یک موضوع کاملا استراتژیک است که نبوغ بخشهای مختلف را به چالش می کشد.

بهینه سازی مصرف در کشور خصوصا در صنایع بالادستی می تواند امیدواریهای زیادی در بحث ذخایر انرژی به وجود بیاورد. صنایعی که امروز به لحاظ مصرف آب جزو پر مصرف ها هستند باید الگوی خود را تغییر دهند و یا به پیاده سازی برخی طرحها در سازمانهای مشابه نگاه کنند. فولاد مبارکه با وجود اهمیت نقش آب در تولید محصولات موفق شده با طراحی منحصر به فرد میزان آب مصرفی خود را بیش از 40 درصد کاهش داد. این میزان صرفه جویی با توجه به جایگاه تولید فولاد در صنایع بالادستی می تواند محل توجه باشد.

محمد کاظمی نائب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس گفت: بحث درست مصرف کردن آب آن هم در بخش صنعتی یک موضوع کاملا استراتژیک است که نبوغ بخشهای مختلف را به چالش می کشد. وی با اشاره به موفقیتهای فولاد در این زمینه گفت: استعداد فولادیها در چنین کاهش مصرفی نشان از درایت و تدبیر دارد و فولادیها در این زمینه مسیر درستی را طی می کنند. وی با بیان اینکه چنین طرحهایی می تواند در اختیار سایر نهادها هم قرار بگیرد گفت: همه در یک کشور زندگی می کنیم و برای پیشروی و اعتلا باید به هارمونی وحدت اسلامی اعتقاد داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس