کد خبر 1013040
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
.

کریمی:نگاه روشن به مقوله ی تولید و نیز درک درست از جایگاه فولاد سبب شد تا مهندس عظمیان با اراده و همت بیشتری در این مجموعه به فعالیت بپردازد.

دستاوردهای فولاد در دوره ی مهندس عظیمیان آنقدری برای اقتصاد کشور خوشامد بود که می توان از آن به عنوان یک الگو نام برد. افزایش 44 درصدی سود سهام پرداختنی از زمان روی کار آمدن مهندس عظیمیان و نیز رشد 40 درصدی دارائیهای فولاد نشان از تدبیر درست مدیریتی در این مجموعه داشت. فولادیها البته از زمان مهندس عظیمیان موفق شدند که رکوردهای تولید خود در برخی محصولات را جابجا کنند و به بومی سازی بسیاری از محصولات دست بزنند که تا قبل از آن برای اقتصاد کشور هزینه بر بود و خروج ارز از کشور را در پی داشت.

علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره موفقیتهای مهندس عظیمیان در فولاد مبارکه گفت: نگاه روشن به مقوله ی تولید و نیز درک درست از جایگاه فولاد سبب شد تا مهندس عظمیان با اراده و همت بیشتری در این مجموعه به فعالیت بپردازد. کریمی ادامه داد: فعالیت یک مدیر در صنایع بالادستی نیازمند مطالعه ی صحیح و نقشه ی راه هدفمندست که با توجه به کارنامه ی فولاد باید اذعان کرد مدیریت فولاد کاملا به این موضوع اشراف دارد. کریمی اظهار کرد: در کشور نمونه ی مدیریت فولاد کم است زیرا دستاوردهای فولاد به شکل مثال زدنی به رشد اقتصادی در بخش صنعتی کمک کرده و این مسئله ای نیست که بتوان آن را حاصل اتفاق دانست.

این خبر صرفا جنبه تبلیغاتی دارد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس