کد خبر 1013039
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
برانکو

ملی پوش سابق کشورمان گفت: برخی از رفتار و اعمال ویلموتس خیلی کمتر از انتظار بوده و بهترین زمان برای تغییر در کادر فنی تیم ملی الان است.

به گزارش مشرق، چالش جدید و مهم فوتبال ایران ماندن یا نماندن مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی است. ویلموتس که پس از دو شکست متوالی مقابل بحرین و عراق جایگاه خودش را از دست داد و از اقبال عمومی نسبت به وی به شدت کاسته شد، حالا از جایگاه مستحکمی روی نیمکت داغ و لرزان تیم ملی ایران برخوردار نیست.

مهدی پاشازاده ملی پوش سابق کشورمان در این خصوص اظهار داشت: کلا خیلی موافق تغییرات زود هنگام روی نیمکت هیچ تیمی نیستم. اما برخی شنیده‌ها و مشاهدات از تیم ملی مرا مجاب می‌کند که این تغییر در تیم ملی اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: یکی از مواردی که باعث شد منِ پیشکسوت نسبت به سرمربی تیم ملی دل چرکین شوم، عملکرد منفعلانه وی قبل از بازی با عراق و بی تفاوتی‌اش پس از شکست در آن بازی است.

بیشتر بخوانید:

واکنش برانکو به خبر سرمربیگری در تیم ملی

ملی پوش سابق کشور گفت: همه ایران از اهمیت بازی با عراق و حساسیت‌هایی که بین این دو تیم هست خبر داشتند به جز شخص سرمربی تیم ملی که در ترکیه نشسته بود و طلب مطالباتش را می‌کرد تا به اردوی تیمش بیاید و بعد از شکست هم که به ایران نیامد.

پاشازاده تصریح کرد: اگر فدراسیون عزمی مبنی بر تغییرات در کادر فنی دارد، بهترین زمان الان است، چون زمان کافی برای بازیابی تیم ملی داریم و اگر قرار به این تغییرات باشد، بهترین گزینه برای جایگزینی وی، برانکو است.

مدافع پیشین تیم ملی ایران بیان داشت: برانکو به خوبی زیر و بم فوتبال ایران را می‌شناسد و از تجربه خوبی برای هدایت تیم ملی برخوردار است. اگر سیاست به استفاده از مربی خارجی باشد، او می‌تواند بهترین گزینه باشد.

وی تاکید کرد: البته در صورتی که این اتفاق بیفتد برانکو هم آنقدر حرفه‌ای هست که گذشته‌اش در پرسپولیس را فراموش کند و خودش را مربی تیم ملی بداند نه یک مربی پرسپولیسی. او باید بداند در تیم ملی حافظ منافع یک ملت است و مثل همان زمانی که سرمربی تیم ملی بود، نگاه ملی داشته باشد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس