کد خبر 1009719
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
محمودزاده

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: باشگاه‌هایی که می‌خواهند در زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکن جذب کنند، حتماً مبانی حقوقی را لحاظ و با توجه به منابع مالی‌شان بازیکن جذب کنند.

به گزارش مشرق، فریبرز محمودزاده، مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در حاشیه همایش فوتبال کلینیک اظهار داشت: من ابتدا بگویم وقتی حضور رسانه‌ها را در این همایش دیدم به اهمیت این همایش پی بردم، به دلیل اینکه رسانه‌ها پل ارتباطی بین فدراسیون، سازمان لیگ، باشگاه و مردم هستند. این همایش چه در زمینه پزشکی و روانشناسی و چه در بخش بدنسازی و حوزه‌های تخصصی، بسیار تأثیرگذار خواهد بود و امیدواریم تأثیر آن را در مسابقات هم ببینیم.

وی درباره شرایط لیگ یک و درگیری‌هایی که هر هفته در ‌بازی‌ها وجود دارد، گفت: کلمه هر هفته با اینکه اتفاقاتی در هفته دوازدهم رخ داده است، فرق می‌کند. ما تا هفته دوازدهم مشکلی نداشتیم، ولی در این هفته هم بلافاصله گزارش‌ها را گرفتیم و به کمیته انضباطی و سایر مراجع ارسال کردیم. آنها پیگیری‌های لازم را انجام دادند و بلافاصله افراد متخلف محروم شدند. ما هواداران را به صبوری دعوت می‌کنیم تا در بازی‌ها شاهد حاشیه‌های کمتری باشیم.

بیشتر بخوانید:

مصوبه‌ عجیب و غیرقانونی فدراسیون فوتبال +سند

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ درباره شرایط نقل‌وانتقالات مسابقات لیگ برتر در نیم‌فصل تصریح کرد: با توجه به اینکه اتمام نیم‌فصل مسابقات ما نزدیک می‌شود به زمان مسابقات تیم امید و با توجه به اینکه از آذر ماه نقل‌وانتقالات شروع خواهد شد سعی می‌کنیم مثل گذشته قوانین و آیین‌نامه‌های فیفا را پیاده کنیم و یک جلسه‌ای را هم با باشگاه‌های لیگ برتری برگزار خواهیم کرد تا راهکارها را ارائه کنیم.

محمودزاده درباره کمیته بازیکنان خارجی که پیش از شروع فصل تشکیل شد، اظهار کرد: این کمیته همچنان به کارش ادامه می‌دهد و کارگروه بازیکنان خارجی است. ان‌شاءالله مصوبه‌های کارگروه بازیکنان خارجی طوری خواهد بود که کیفیت بازیکنان خارجی بهبود یابد.

وی در پاسخ به این پرسش که  زمان نقل‌وانتقالات چه تاریخی است، خاطرنشان کرد: نقل‌وانتقالات از 24 آذر ماه شروع می‌شود و تا اواسط دی ماه ادامه خواهد داشت. من خواهشی که دارم این است که با توجه به اینکه باشگاه‌ها می‌خواهند در زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکن جذب کنند حتماً مبانی حقوقی را لحاظ کنند و با توجه منابع مالی‌شان بازیکن جذب کنند. 

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که دلیل برکناری سعید فتاحی ناهماهنگی با برخی مسئولان سازمان لیگ بوده است، گفت: این موضوع در حیطه اختیارات بنده نیست و در حیطه اختیارات مدیران فدراسیون و سازمان لیگ است. ما هم به تصمیمات آنها احترام می‌گذاریم. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس