کتاب سی و چهار فانوس روشن در خواب های کارون

نشست نقد و بررسی کتاب «سی و چهار فانوس روشن در خواب‌های کارون» نوشته علی الله سلیمی، با حضور نویسنده اثر و احمدرضا توجهی، منتقد اثر، در کتابخانه عمومی بسیج تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، نشست نقد و بررسی کتاب «سی و چهار فانوس روشن در خواب‌های کارون» نوشته علی الله سلیمی، با حضور نویسنده اثر، احمدرضا توجهی، منتقد و همچنین جمعی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی بسیج تهران برگزار می شود.

کتاب «سی و چهار فانوس روز در خواب های کارون» زندگینامه داستانی شهید محمدعلی جهان آرا، فرمانده سپاه خرمشهر در دوران دفاع مقدس است. شهید جهان آرا از فرماندهان و مدافعان خرمشهر در زمان مقاومت ۳۴ روزه بود که با امکانات و تجهیزات کم در مقابل ارتش متجاوز عراق ایستادگی و مقاومت کردند.

کتاب «سی و چهار فانوس روز در خواب های کارون» به تازگی از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز منتشر و در اختیار علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته است.

علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند روز چهارشنبه ۲۲ آبان، ساعت ۱۶ به کتابخانه عمومی بسیج تهران واقع در خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، نرسیده به پل سوم، جنب پارکینگ شهربازی پارک بسیج، مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس