کد خبر 1008816
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
عکس/ پرسپولیس ۱ - نفت آبادان ۰

رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان گفت: روز گذشته وزیر ورزش مشکل استقلال و پرسپولیس را حل کرد اما تیمی مثل نفت چه باید کند؟

به گزارش مشرق، حسن نصر اصفهانی درباره وضعیت مالی باشگاه نفت آبادان و اعتصاب روز گذشته بازیکنان این تیم اظهار داشت: متاسفانه این اتفاق روز گذشته افتاده است اما واقعیت این است که باشگاه هنوز نتوانسته منابع مالی را تامین کند اما آقای عیسی زاده در آبادان است و با صحبتی که با بازیکنان داشته آنها امروز تمرین می کنند.

وی افزود: ظاهرا قرار است وزیر نفت روز سه شنبه در آبادان حضور داشته باشند و یکی از برنامه های او بررسی شرایط باشگاه نفت آبادان است. در روز سه شنبه ما جلسه هیات مدیره را هم برای ایجاد راهکار تامین منابع مالی را خواهیم داشت. 

نصراصفهانی با اشاره به جلسه روز گذشته مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با وزیر ورزش تصریح کرد: در اخبار خواندیم که دیروز وزیر ورزش با مدیران دو باشگاه سرخابی جلسه گذاشته و مشکل مالی آنها را حل کرده است اما سوال من این است دوستان وزارت ورزش مشکل نفت آبادان چگونه باید حل شود؟ کسی نیست که ما را یاری کند؟ما در این مدت دنبال تامین منابع بودیم اما راه سخت است و به همین راحتی حل شدنی نیست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس