سردار تنگسیری

فرمانده نیروی دریایی سپاه از به‌کارگیری سلاح‌های جدید در رزمایش آینده نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: شناورهای خارجی دائما زیر نظر قرار دارند.

به گزارش مشرق، سردار علیرضا تنگسیری با بیان اینکه اکنون بیگانگان در بخش جنوبی خلیج فارس مستقر هستند اظهار داشت: بیگانگان در آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران قرار ندارند بلکه در بخش جنوبی خلیج فارس و در کشورهای جنوبی حاشیه خلیج فارس حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

سردار تنگسیری: کنار آمدن با استکبار توهین به مردم است

وی‌ از رصد تمام شناورها در آب‌های خلیج فارس خبر داد و بیان کرد: هر شناوری وارد آب‌های خلیج فارس می‌شود کاملا  مورد رصد نیروی دریایی سپاه قرار می‌گیرد و حضور این شناورها به صورت دائم زیر نظر قرار می‌گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: از زمان ورود تا خارج شدن شناورها با توجه به سواحل طولانی ایران در آبراه خلیج فارس به صورت مستمر مورد رصد قرار دارند.

سردار تنگسیری، با بیان اینکه توانمندی و قدرت نیروی دریایی سپاه به صورت مستمر مورد کنترل قرار می‌گیرد خاطر نشان کرد: فرمانده کل قوا، قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء و فرمانده کل سپاه به صورت مستمر قدرت و توانمندی نیروی دریایی سپاه ارزیابی و کنترل می‌کنند که در وضعیت آمادگی کامل قرار داشته باشیم.

وی، با اشاره به اینکه توان و آمادگی رزم نیروی دریایی سپاه دائم رصد می‌شود گفت: توانمندی نیروی دریایی سپاه به صورت دائم ارزیابی می‌شود تا در منطقه در مقابل دشمنان کاملا آمادگی داشته باشیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از آمادگی بالای نیروی دریایی سپاه خبر داد و خاطر نشان کرد: اکنون نیروی دریایی سپاه در آمادگی کامل قرار دارد و روز به‌روز بر این آمادگی افزوده می‌شود.

سردار تنگسیری با بیان اینکه در رزمایش‌ها سلاح‌های جدید به‌کارگیری می‌شود تصریح کرد: در رزمایش‌ها سلاح‌های جدیدی مورد ارزیابی، آزمایش و به‌کارگیری می‌شود که در رزمایش آینده از سلاح‌های جدید تولید شده در داخل استفاده می‌شود.

وی، با بیان اینکه در طول سال رزمایش‌های گوناگونی برگزار می‌شود، به امکانات جدید نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و افزود: افتخار نیروی دریایی سپاه و ارتش این است که از تجهیزات نظامی تولید شده در وزارت دفاع و نیروی دریایی استفاده می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از افزودن شدن شناور شهید ناظری با نوع بدنه «Incat» به ناوگان نیروی دریایی سپاه خبر داد و تصریح کرد: شناورهای نظامی با سرعت بسیار بالا به نیروی دریایی سپاه ملحق شده که اکنون سرعت شناورهای نظامی سپاه 90 نات است و در آینده بر این سرعت افزوده می‌شود.

سردار تنگسیری با اشاره به برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای 4 شهرستان دشتی خاطر نشان کرد:شهدا علم افتخار هستند و باید از این عزیزان قوت گرفت.

وی، با تاکید بر ادامه راه ومنش شهدا افزود: شهدا به تکریم ما نیازمند نیستند بلکه ما به آنان نیازمندیم و باید راه و منش این شهدای والامقام ادامه یابد تا همچنان پرتوان و با افتخار در برابر دشمنان بایستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر توجه به برگزاری یادواره شهدا گفت: با توجه به اینکه مقام شهدا بالا است و همه انسان‌ها به منش و راه این شهدا نیازمند هستند برگزاری یادواره شهدا در این راستا نقش مهمی دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس