سرلشکر سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: من این جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این شجاعت را داشت یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه اش ارسال کرد که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است.

به گزارش مشرق، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع سبزپوشان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این کلام که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است، حقیقت بوده و این کلام الهی و واقعیت است و شعار نیست.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی اظهار کرد: من این جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این شجاعت را داشت یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه اش ارسال کرد که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است.  

سلامی گفت: عالمان بزرگ، راسخان دین، اولیاء بزرگ الهی، سفینه های نجاتند و تا وقتی از این نعمت بهره مندیم، به این ممکلت هیچ آسیبی نمی‌رسد.

بیشتر بخوانید:

بازدید فرمانده کل سپاه از پروژه پاتاوه-دهدشت

وی گفت: ‌نعمت رهبری برای دشمن یک حسرت و آه است بزرگترین ضعف دشمن نداشتن یک رهبر است. آن ها می‌گویند ما قدرت داریم، اما رهبر و تدییر نداریم و ما به واسطه نداشتن رهبر شکست می خوریم.

سلامی تصریح کرد: اسلام عنصر دیگری است که به ما روح می دهد، هدف و قدرت می‌دهد، وقتی ما مرگ در راه خدا را آغاز زندگی بدانیم، در هیچ صحنه ای عقب نمی‌نشینیم. ایمان وقتی ظهور پیدا می کند، دشمن عقب می نشیند و معنویت که رهبر معظم انقلاب به عنوان گوهر درونی سپاه بر آن تاکید می کند، برای همین است.

وی تاکید کرد: باید ایمانمان را قوی کنیم، با خدا مرتبط باشیم و به مردم نیز توجه کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: مردم قاعده قدرت ما هستند. رهبری قائمه نظام ماست، استوانه محکم و وسیع که تمامیت نظام به آن متکی است، مردم و قاعده این نظامند.

وی افزود: وقتی این قائمه و قاعده به هم مرتبط می شوند، هیچ قدرتی قادر به شکست دادن ملت نیست.

سلامی با بیان اینکه خداوند دستان دشمنان ما را بست، مرزهای آنان را متوقف کرد، قلبهایشان را از تپش انداخت، اظهار کرد: آنها می خواستند  دل های ما و قدرت عکس العمل را از ما بگیرند، تا ما واکنش نشان ندهیم و بر ما غلبه کنند.

وی افزود: آنگاه خداوند راه ها را بست، دستهایشان را بست، ذهنهایشان را بست، زبانشان را قفل کرد و نتوانستند تعقل کنند و هرگاه چنین شد، بدانید حق با این طرف است.

سلامی بازخوانی ایام الله را آیینه آینده ما دانست و گفت: خداوند برای ما کافی است. عمل می کنیم، دشمن متوقف می شود، می ماند و می بینیم خداوند چگونه راه را بر دشمنان ما بسته است.

سلامی گفت: دشمنانی که ما با آنها درگیریم، در طول تاریخ به این قدرت و سیطره نبودند و آنها بیش از نیمی از قدرت نظامی عالم را در اختیار دارند. وقتی باهم جمع می شوند،  تقریبا ۶۰ درصد کل قدرت نظامی عالم در اختیار آنهاست و نزدیک ۵۰ درصد اقتصاد تمام عالم را دارند.

سلامی اظهار کرد: وقتی با هم ائتلاف می کنند و به هم پیوند می خورند، بیش از ۶۰ درصد سیطره سیاسی عالم در اختیار آنهاست و در حوزه فرهنگ و فضای مجازی  چیزی کم ندارند، اما نمی توانند تصمیم بگیرند.

سلامی گفت: کفار نمی توانند بر شما سبقت بگیرند و رهبر عظیم الشأن انقلاب نیز تاکید داشتند که همه استعداد ممکن را برای مواجه های بزرگ با دشمنانی که به ظاهر بزرگند به صحنه بیاوریم. البته  نباید دشمن را کوچک شمرد و ما اینکار را نمی کنیم، اما خود را در مقابل دشمن کوچک نمی شماریم، چون به خداوند متصلیم.

سلامی گفت: قطره وقتی به دریای بی انتها می پیوندد، همان خصوصیت را پیدا می کند و لشکر اسلام تمام ناشدنی است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این جنگ که امروز همه جانبه جریان دارد، (در میدان اقتصاد، عرصه فرهنگ، سیاست، عملیات روانی و جنبه های اجتماعی) برای چنین جنگی این ملت آنقدر بزرگ شده است، که حتی آن را حس نمی کند.

سلامی با بیان اینکه در یک جنگ بزرگ و بی مثال در تاریخ معاصر قرار داریم، بیان کرد: در هیچ جای تاریخ نمی توانید بیابید که همه جای جهان قدرتمند علیه یک ملت بسیج شده باشند و آن ملت بایستند و پیش برود و آسیب نبیند، این فقط به برکت ایمان الهی است.

وی ابراز داشت: ما پاسداران، این حقیقت را با ایمان قلب بپذریم و با قلبهایمان از انقلابمان دفاع کنیم و تا وقتی ایمان داریم، به خدا تکیه می کنیم و هیچ کسی را شریک خدا در اعمالمان نمی‌دانیم و نیتی جز رضای خداوند نداریم، ما بر هر دشمنی غالبیم و این را حقایق میدان می گویند. حقیقت ایمان عامل اصلی توفیقات است.

سلامی با اشاره به اینکه امروز قوی تر از دشمنانمان هستیم، بیان کرد: قوی بودن تنها به داشتن قدرت نیست و کسی قوی است، که قدرت اعمال قدرت را داشته باشد و نه فقط قدرت داشته باشد.

وی افزود: دشمنان ما قدرت دارند، اما توانایی بکارگیری آن را ندارند.

سلامی گفت: ‌ما هم قدرت داریم، هم اراده بکارگیری و خداوند موهبت هایی که به هیچکس نداده را به ما داده است.

فرمانده  کل سپاه پاسداران گفت: این موهبت نعمتی بی نظیر و تجلی مهر خداوند بر مومنان است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 17
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  40 16
  در هیچ جای تاریخ نمی توانید بیابید که همه جهان قدرتمند علیه یک ملت بسیج شده باشند و آن ملت بایستند و پیش برود و آسیب نبیند، این فقط به برکت ایمان الهی است.
  • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   1 6
   ملیتهای اینجوری ۱۰۰ ساله روجود اومده . قبلن امپراطوری های دینی مذهبی بود .
  • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   4 26
   ملی گرایی حرام است کافر .
  • ببم جان IR ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   7 4
   اونی که میگی ملی گرایی حرامه مگه پامبر نگفته حب الوطن من الایمان؟
  • روزبه US ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   6 3
   در جبهه حق علیه باطل بودن نصرت الهی را به همراه خواهد داشت
  • DE ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   0 0
   پیغمبر گفته حب الامت من الایمان!
 • IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  31 22
  من هم این جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این شجاعت را داشت یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه اش ارسال کرد که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است
  • سپاس سردار IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   17 11
   درود بر رزمندگان اسلام مرگ بر امریکا.
 • IR ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  6 18
  سپاه اسلام شهاب ۳ دارد
  • سید امیر حسینی IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   7 23
   بله بزرگوار ! اما فراموش نکنیم شهاب ۳ را از برکت ایمان و مجاهدت داریم. و تا تا عنصر ایمان و مجاهدت با هم باشد هر قدرتی در برابر آن پوچ و پوشالی است. درود بر امام عزیز که احیاگر اسلام ناب بود و عامل عزت و اقتدار امروز
 • محسن طاهری IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  13 12
  درود خدا بر این دردانه فوتبال و ورزش ایران زمیند.قهرمان با بصیرت .قهرمانی با درک بالا .با ایمانی که نشات گرفته شده از ضمیر و بصیرت نورانیش می باشد ...نمیری دلاور ...زنده باشی قهرمان .
 • IR ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  9 19
  کافران داخلی هم فقط برده انها هستند
 • IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  6 7
  باید کارهای ایجابی هم به عهده گرفته شود توسط سپاه. افرین
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  15 26
  اگر سپاه نبود جمهوری اسلامی هم نبود
 • IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  7 17
  تا ارتش و سپاه عزیز و مقتدر و این جوونا رو داریم غمتون نباشه. لیبرال های مفت خور تو این مدت به اندازه ی کافی بهونه برای دور ریختن خودشون از ایران مقدس بهمون دادن.. آگاهی مردم رو به افزایش.آینده روشنه، یقینا.
 • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  13 24
  ترابی غوغابه پاکردخوش به حالش
  • IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   0 3
   شماهم قربة الی الله میتوانی.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس