کد خبر 1002193
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
انصاری فرد و پیروانی

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: بسیاری روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می‌کردند.

به گزارش مشرق، محمدحسن انصاری‌فرد اظهار داشت: امروز پس از این که موضوع را با آقای محسن خلیلی در میان گذاشتیم، از آقای پیروانی دعوت کردیم به باشگاه بیایند، از آقای کالدرون هم دعوت شد و معرفی و صحبت ها درباره انجام کارها صورت گرفت. البته، فردا پنج شنبه هم برای معارفه و آغاز  بکار آقای پیروانی به عنوان مدیر تیم، در تمرین تیم حضور خواهیم داشت.

 

انصاری‌فرد درباره انتخاب افشین پیروانی گفت: افشین پیروانی نشان داد، در کار خود یکی از بهترین‌ها است. بعد از محمود خان خوردبین، برای انجام این مسوولیت، بسیاری روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که  به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می‌کردند.به هرحال آقای پیروانی در زمره برترین‌های تاریخ پرسپولیس از نظر  تعداد بازی و کاپیتانی هستند و به واسطه سال‌ها حضور در تیم به عنوان کاپیتان، سرمربی، مربی و مدیر تیم و سال‌ها حضور در تیم ملی تجربیات گرانبهایی دارند و به واسطه تحصیلات عالیه تا مقطع دکترا و مدیریت قوی  می‌توانند به تیم کمک کنند.

وی گفت: ما امروز در این زمینه با کالدرون و پیروانی جلساتی داشتیم. بنده صحبت‌هایی درباره این تغییرات داشتم و ضمن معرفی سوابق مدیر جدید تیم در جلسه معارفه هم گفتم که مسایل فنی صفر تا صد با آقای کالدرون است و نظم و انضباط و برنامه ریزی در حوزه اختیارات مدیر تیم خواهد بود. تردیدی نیست، با همدلی و اتحاد میان مجموعه تیم و حمایت هوداران و پیشکسوتان عزیز می‌توان روزهای خوب را تکرار کرد. آقای کالدورن هم نگاه مثبت به موضوع داشته و تاکید داشتند پرسپولیس تیم و نام بزرگی است و همه ما موظف هستیم با اتحاد  و همدلی  و سخت کوشی بهترین عملکرد ممکن را داشته و انتظارات را برآورده کنیم.

انصاری‌فرد ادامه داد: همچنین امروز درباره این تغییرات با اعضای محترم هیات مدیره نیز صحبت کردم.می‌دانیم که هوداران هم از دوران حضور آقای پیروانی در تیم و تلاش‌های ایشان خاطرات خوبی دارند. هواداران با حمایت خود از تیم و کادر فنی می‌توانند شرایطی را فراهم کنند که پرسپولیس به صدر بازگردد.

منبع: سایت باشگاه پرسپولیس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس