کد خبر 1001634
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
هواشناسی اربعین| پیش بینی وقوع گرد و خاک در کربلا و کاظمین

سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وقوع پدیده گرد و خاک طی امروز و فردا در شهرهای کربلا و کاظمین اعلام کرد آسمان مهران فردا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

به گزارش مشرق، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز آسمان خسروی در قصرشیرین صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و افزایش ابر و برای فردا نیز کمی تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و افزایش ابر پیش بینی شده است. بیشینه دمای امروز خسروی 36 و فردا 37 درجه خواهد بود. کمینه دمای این مرز فردا 20 درجه پیش‌بینی شده که نسبت به امروز یک درجه افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

بیشینه دمای امروز مهران 40 درجه است که نسبت به دیروز یک درجه کاهش یافته، فردا چهارشنبه نیز بیشینه دمای این شهر یک درجه کمتر شده و به 39 درجه بالای صفر خواهد رسید. اسمان مهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش بادهای شدید و فردا نیز کمی تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید با گرد و خاک پیش بینی شده است.

شلمچه در خرمشهر امروز آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و به تدریج با وزش دارد و فردا صاف گاهی افزایش ابر و از بعدازظهر وزش باد را خواهد داشت. بیشینه و کمینه دمای امروز  40 و 23 و فردا 38 و 22 پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی کشور آسمان نجف را امروز صاف تا کمی ابری به تدریج با وزش باد، بیشینه 38 و کمینه دمای 21 و فردا نیز آسمان این شهر را صاف، گاهی افزایش ابر و از بعدازظهر همراه با وزش باد پیش بینی کرده است.

امروز آسمان کاظمین صاف گاهی افزایش ابر، فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی شده، بیشینه دمای امروز این شهر 37 درجه خواهد بود. همچنین بیشینه و کمینه دمای فردا کاظمین به ترتیب 37 و 22 درجه خواهد بود.

کربلا نیز امروز صاف تا قسمتی ابری، به تدریج با گرد و خاک و فردا صاف گاهی با افزایش ابر خواهد بود. بیشنه دمای امروز این شهر 38 درجه و فردا نیز 38 درجه است. کربلا دیروز صاف تا قسمتی ابری بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس