کد خبر 1000913
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
شرایط تیم ملی فرق کرده/ شیوه بازی ویلموتس با کی‌روش متفاوت است

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به تغییرات صورت گرفته در این تیم گفت: تفکراتی که سرمربی جدید نسبت به کی روش دارد متفاوت است و در فاز حمله تغییرات مثبتی در تیم صورت گرفته است.

به گزارش مشرق، صادق ورمزیار در خصوص پیروزی ۱۴ بر صفر ایران برابر کامبوج گفت: مدتها بود شاهد یک بازی پر گل از تیم ملی نبودیم. در دوره کارلوس کی روش بیشتر بازی ها را با نتایج یک یا دو گل به پایان می رساندیم اما با حضور ویلموتس شرایط تیم ملی فرق کرده و میل به بازی هجومی بیشتر شده است.

مدافع پیشین تیم ملی در ادامه تصریح کرد: کامبوج حریف سختی برای ما نبود. همه می دانستیم که در این بازی پیروز خواهیم شد. البته فکر نمی کردم ۱۴ گل بزنیم اما در مجموع برد شیرینی بود و اعتقاد دارم این بازی یک دیدار تدارکاتی خوب برای هماهنگی بیشتر بازیکنان تیم ملی کشورمان بود.

بیشتر بخوانید:

مثلث بی‌رحم ویلموتس

ورمزیار خاطرنشان کرد: در این که کامبوج حرفی برای گفتن نداشت، شکی نیست اما آنها یک بازی هجومی را ارائه کردند. روی به ضد فوتبال نیاورده و دنبال وقت کشی نبودند. تا زمانی که سوت داور زده شد آنها تلاش می کردند که به ایران گل بزنند. البته یک بار هم صاحب پنالتی شدند که باز هم بیرانوند به خوبی دروازه تیم ملی کشورمان را بسته نگه داشت.

وی افزود: معتقدم اگر کامبوج با همین روش پیش برود در سالهای نه چندان دور حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

مدافع پیشین تیم ملی در پاسخ به این پرسش که عملکرد بازیکنان را چگونه می بینید؟ گفت: بازی آنقدر ساده و راحت بود که نمی توانم در این خصوص حرفی بزنم. تعداد گل ها نشاندهنده آن است که تیم ملی ما یک بازی بدون دردسر و راحت را داشته و اکثر بازیکنان گل زنی کردند. اجازه بدهید برای اینکه عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنیم منتظر دیدارهای به مراتب سخت تر از این باشیم.

وی خاطرنشان کرد: روز پنجشنبه یک اتفاق خوب در ورزش ما رخ داد و بانوان هم توانستند بعد از سالها به ورزشگاه آمده و بازی را تماشا کنند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و همه بتوانیم در کنار یکدیگر از دیدن فوتبال زیبای تیم ملی کشورمان لذت ببریم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha