سعید رجبی

ملی‌پوش تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: مگر ملی‌پوشان بنزین هستند که حضور آنها در تیم‌های لیگ برتر تکواندو را سهمیه بندی کنیم؟

به گزارش مشرق، سعید رجبی در خصوص حضور در تیم تکواندو شهرداری ورامین اظهار داشت: حدود 5 سال در تیم تکواندو دانشگاه آزاد حضور داشتم، اما امسال به دلایلی نتوانستم با این تیم ادامه دهم و به تیم شهرداری ورامین پیوستم. امیدوارم در تیم شهرداری نیز بازی‌های خوبی انجام دهم و مجددا به عنوان فنی‌ترین بازیکن انتخاب شوم.

بیشتر بخوانید:

صعود هوگوپوشان ایران در رنکینگ المپیکی

وی در خصوص شانس شهرداری ورامین برای تکرار عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر تکواندو گفت: تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و امیدوارم در فصل جاری نیز بهترین نتایج را با این تیم کسب کنیم و درخشش خوبی داشته باشیم و مجددا به عنوان قهرمانی برسیم.

ملی‌پوش تکواندو ایران در پاسخ به این سوال که مسائل مالی چقدر در حضور او در شهرداری ورامین تاثیرگذار بوده است، گفت: قطعا مسائل مالی در این انتقال تاثیرگذار بود. مگر ما چند سال می‌توانیم در لیگ تکواندو حضور داشته باشیم؟ در حال حاضر در لیگ والیبال قراردادهای 2 میلیاردی بسته می‌شود، اما بالاترین قراردادهای‌ لیگ تکواندو 50 تا 70 میلیون است که واقعا برای یک ورزشکار حرفه‌ای پولی نیست.

رجبی تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری ورامین از سایر تیم‌ها بهتر هزینه می‌کند و از طرفی به بازیکنان ملی‌پوش فشار زیادی وارد نمی‌کند. برخی تیم‌ها در سال منتهی به المپیک توقع دارند ما 18، 19 بازی برای آنها انجام دهیم. این در حالی است که اگر در یکی از این بازی‌ها مصدوم شویم باید یک سال بعد از المپیک نیز خانه‌نشین باشیم. در تیم شهرداری ورامین قرار است در بازی‌های مهم به میدان برویم، اما تحت هر شرایطی تابع پیام خانلرخانی خواهیم بود و هر بازی که بخواهد به میدان می‌رویم.

وی در خصوص انتقاد برخی پیشکسوتان از قراردادهای بالای ملی‌پوشان و پیشنهاد  سهمیه‌بندی کردن حضور ملی‌پوشان در تیم‌ها گفت: واقعا از اظهارات برخی اساتید تکواندو تعجب کردم. مگر ملی‌پوشان بنزین هستند که آنها را سهمیه بندی کنیم؟! بازیکنان تیم ملی در جایی بازی خواهند کرد که از لحاظ روحی و مالی تامین و آرامش داشته باشند. غیر از مسابقات لیگ منبع درآمد دیگری نداریم و اگر در مسابقات جهانی نیز به مدال برسیم پاداشی دریافت می‌کنیم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی خاطر نشان کرد: خدا به ما لطف داشته و با توجه به توانایی‌های خود این فرصت را داشتیم که به تیم ملی برسیم، اما بازیکنانی که ملی‌پوش نیستند فقط چشم به درآمدشان از لیگ دارند. چرا باید ملی‌پوشان سهمیه بندی شوند یا افتخاری برای تیمی بازی کنند؟ ملی‌پوشان نیاز به بازی افتخاری در لیگ ندارند و برای کسب درآمد در لیگ بازی می‌کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس