کد خبر 726353
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
نمایه انتخابات

پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا هم زمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از صبح جمعه در سراسر کشور برگزار شد. در ادامه نتایج شمارش آرای شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها را میخوانید.

سرویس سیاست مشرق- در انتخابات روز جمعه، ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رای اولی هستند.

طبق ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب‌کنندگان باید دارای شرایط ذیل باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، ۱۸ سال تمام، عدم جنون.

 طبق ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها، انتخاب‌کنندگان این انتخابات باید دارای شرایط زیر باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، حداقل سن ۱۸ سال تمام در روز اخذ رأی، سکونت حداقل یک سال در محل اخذ رأی (به استثنای شهرهای بالای یکصد هزار نفر جمعیت).

اما این ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفری که روز جمعه به شعب اخذ رای مراجعه می‌کنند در صورتیکه واجد شرایط مندرج در ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها (که در سطور بالا قید شده) باشند، به صرف داشتن شناسنامه و دانستن کد ملی خود می‌توانند رای دهند؛ نکته حائز اهمیت آن است که روز جمعه برای رای دادن نیازی به کارت ملی نیست و صرف داشتن کدملی کفایت می‌کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (جمعه 29 اردیبهشت 1396) آغاز می‌شود؛ برای این انتخابات 63 هزار و ۴۲۹ شعبه اخذ رأی تدارک دیده شده است؛ طبق قانون زمان پایان رای گیری ساعت 18 امروز خواهد بود که قطع به یقین با توجه به مشارکت بالای هم وطنان عزیزمان، این مهلت در اکثر شعب انتخاباتی تمدید خواهد شد.

 در ادامه نتایج شمارش آرای شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها را میخوانید:

**به محض اعلام نتایج شمارش آرا، جداول زیر به روز خواهد شد**

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل اصفهان البرز ایلام
بوشهر تهران چهارمحال و بختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی خراسان شمالی
خوزستان زنجان سمنان سیستان و بلوچستان فارس قزوین
قم کردستان کرمان کرمانشاه کهگیلویه و بویراحمد گلستان
گیلان لرستان مازندران مرکزی هرمزگان همدان
یزد

برای یافتن برگزیدگان شورای شهر منطقه خود بر روی استان مربوطه کلیک کنید.

آذربایجان شرقی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

تبریز: شهرام دبیری اسکویی ٥٦٤٨٥، فریدون بابایی اقدم ٤١٢٢٣، محرم محمدزاده ٣٨٥٨٢،  شکور اکبرنژاد٣٦٥٧٤‌،  سعید دباغ نیکوخصلت٢٨٩٨٨‌، علی آجودان زاده ٢٨١٠٢ ،  عبدالله تقی پور حلاجان ٢٦٦٧٤‌،  فرج محمدقلیزاده ٢٦٤٢٢‌، سونیا اندیش٢٥٧٠٤‌، محمدباقر بهشتی ٢٤٨٤٥‌، کریم صادق زاده ٢٤٣٥٢‌، اسماعیل چمنی ٢٤١٥١‌، محمد اشرف نیا ٢٢٦١٣‌، محمد حسن اسوتچی ٢٢٣٤٩‌، ایرج شهین باهر ٢٢٣٢٥

تیمورلو: نتیجه نهایی شمارش آرای انتخابات شورای شهر تیمورلو نیز مشخص شد و علیرضا بشیری با ۲۵۴۶ رای به عنوان نفر اول، سعید دیوخار با ۲۳۲۹ رای به عنوان نفر دوم، محمدرضا تیمورلویی با ۲۰۰۳ رای به عنوان نفر سوم، ناصر علیزاده با ۱۹۱۳ رای نفر چهارم و حاج نقی رجبی با ۱۸۸۳ رای به عنوان نفر پنجم انتخاب شدند.

مرند: اکبر یحیوی ۱۱ هزار و ۶۴۱ رای، یداله هاشم زاده با ۹ هزار و ۲۲۷ رای، مقصود استادی با هشت هزار و ۲۳ رای، مهدی علیپور با هفت هزار و ۷۳۴ رای، محمد تقی طهماسب پور با هفت هزار و ۵۹۱، محمد بخشی با  شش هزار و ۷۵۸ و فرامرز آخوندی با شش هزار و ۷۳۴ رای مجوز حضور در پنجمین شورای اسلامی شهر مرند را بدست آوردند.

هشترود: محمد رضا شقاقی پور با ۳۸۵۵ رای، زهرا طاهر موسوی با ۳۶۸۹ رای، عباس نژاد با ۳۲۸۴ رای، یوسف ایلغمی با ۲۷۱۶ رای، محمدرضا قهرمان پور با ۲۶۱۵ رای، حسین اکبری با ۲۵۶۳ رای و کمال سلیمی با ۲۱۴۲ رای

میانه:‌ محمود علیلو با ۶۳۵۴ رای، اسلام صدری با ۴۱۴۸ رای، علی اکبری با ۴۱۱۵ رای، ابراهیم ایدری با ۳۹۵۳ رای، جعفر شاهمحمدی با ۳۸۸۳ رای، افضل حسینخانی با ۳۷۵۶ رای و مهدی امینی با ۳۷۳۲ رای

بناب:‌ محمد باقر ولائی(صحرائی) با 12601 رای، وحید خیرالهی با 9305 رای، عباس ممقانی با 8934 رای، محسن رحیمیان با 8725 رای، بهمن حدادی بناب با 5952 رای، علی پور جعفر با 5616 رای، جواد نظام‌پرست با 5599 رای

اهر:  ابوالفضل بابایی دایلاری با 5102 رای، اصغر فتح زاده با 4609 رای، بهبود سعادتی با 4146 رای، بهبود جعفری با 3785 رای، صمد علی اکبرزاده با 2762 رای، میرجلال موسوی با 2651 رای و راضیه عباسی با 2622 رای

کلیبر:‌ تورج یعثوبی کلیبر  ۲۴۲۴ رأی، احمد همتی با ۲۱۵۷ رأی، مهدی قربانی ۱۹۱۰ رأی، اسد آذری ۱۶۷۲ رأی و بیت‌اله امین کلیبر ۱۶۶۷ رأی

بستان آباد: سعید اسفندیاری  با ۲۸۷۵ رای، حسین عزت زاده با ۲۴۳۲ رای، داود فرهنگ با ۲۲۲۶ رای، محمد اکرمی با ۲۰۳۳ رای و یوسف نامور با ۱۸۸۸ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بستان آباد معرفی شدند.

عجب شیر : مجید مرادی با ۵۸۱۴ رای، حسن قاسم نژادیان با ۴۷۲۷ رای، ناصر معانی با ۴۳۰۳ رای، مجتبی نیکنام با ۳۷۹۰ رای و جعفر قادری با ۳۲۱۹ رای توانستند به عنوان اعضاء اصلی راهی شورای شهر اسلامی این شهر شوند.

قره آغاج: مهدی حبیب الهی با ۱۱۸۴ رای، داوود محمدپور با۱۱۴۰ رای، اصغر محبی با ۹۰۴ رای، علی اصغر فیضی با ۸۷۸ رای، وهاب وحیدی با ۸۲۱ رای و محمد شعبانی با ۸۰۶ رای نیز به عنوان منتخبان مردم شهر قره آغاج، مجوز حضور در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این شهر کسب کردند.

آذرشهر: نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر آذرشهر نیز اعلام شد و محمد علیپور ینگجه با ۴۹۳۷ رای به عنوان نفر نخست برگزیده شد و حبیب اسماعیلی با ۴۴۰۷ رای، لیلی نوروزی با ۳۷۱۲ رای، عبدالله سیف زاده با ۳۲۹۷ رای، رضا نیکبخت با ۳۰۱۵ رای، علی اصغر لعلی با ۲۹۵۹ رای و فرهاد دوست قاضیجهانی با ۲۹۱۳ رای به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

ملکان:‌ حامد دودمانی با ۴۱۵۲ رای، نوید محمودزاده با ۳۱۲۸ رای، ابراهیم رزقی با ۳۱۲۲ رای، احمد ترابی با ۲۸۱۹ رای و غلامرضا فرخی با ۲۴۴۸

خامنه:محمد خلفی، حمید طالعی،علی غضنفری،موسی طهمورثی، محمد نظافتی عضو شورای شهر شدند.

شرفخانه: نادر نایب اوغلی:١٠٧٢رای- مرتضی جسور:١٠۵٢رایهدی دوراندیش:١٠٠٠رای- محمد کبود:٩٧٩رای- خلیل نیکخواه:٩۶۴ رای

جلفا:قاسم اهرامی :1684-ناصرطاهری:1544-کاظم شرکتی:1483-ایرج عبدیل زاده:1446-احمدی مهدوی:1407

ممقان:جواد قربانسیاهی:۲۱۴۳-نقدعلی حسین بابائی: ۱۹۰۳-خانم صبا مدنی: ۱۴۹۶-رحیم رحیمی :۱۴۶۰-علی گلابی :۱۱۲۶

چاراویماق: مهدی حبیب اللهی با یک هزار و 184 رای، داود محمدپور با یک هزار و 140 رای، اصغر محبی با 904 رای، علی اصغر فیضی با 874 رای و وهاب وحیدی با 821 رای به عنوان پنج عضو اصلی این شورا انتخاب شدند.

خداآفرین: اکبر فرد خمارلو : 471رای-عباس زینی زاده خمارلو : 446رای- حبیب شکر زاد : 432رای- صیاد صفری: 406رای-باقر حاتمی : 396رای

سراب: بهروز کرامتی: 7791 رای-داود رفیقی: ۵۰۹۵رای -ابوالقاسم مرتضوی: ۴۷۰۳رای -قادرکرامتی: ۴۰۲۸رای -ملوس شیدایی: ۳۸۶۸رای

باسمنج:نورالدین الفدا- ابوطالب حسن بابایی- محمدرضا سفیدی- ایوب حاجی پور باسمنج- جواد مغربی

سردرود:بهمن قربانی برازین- خیرالله پورنامور- آرزو مبصر سردرودی- حیدر دهقان پور- سید جواد حسینی

شبستر: محمدرضامهدی زاده:  1949 را-حسین سلیمی:1609 رای-یاشارقهرمانی آزاد:1541 رای-وحیدامجدی:1487 رای-بهنام رهبر:1342 رای

آبش احمد:شاهرود چمنی: 986 رأی-آیت نعیمی راد: 887 رأی-ولی قهرمانی: ۸۳۴ رأی-برخدا ملازم: 739 رأی-عبداله کریمی: 738 رأی

مهربان:ناصر عبدالهی : 1920 رای-رحیم موسی زاده :1655 رای-یوسف هونان: 1508 رای-محمد حمیدی: 1370 رای-محمد سروی: 1304 رای

میانه:محمدعلیلو:6354-اسلام صدری:4148-علی اکبری:4115-ابراهیم بدری:3953-جعفرشاه محمدی:3883-افضل حسین خانی با 3756 رای-مهدی امینی با 3732 رای

ورزقان:محمدرضا عنایتی: ۱۰۷۱ رای- مهناز پورعلی: ۹۵۰ رای- فرید حاجی زاده: ۹۴۷ رای- نقی نصیری: ۹۲۳ رای- رمضان سلیم زاده: ۸۳۲ رای

هریس: نعمت وقاری: 1879 رای-جعفرعبدالصمدی: 1728 رای- محرم فرزانه :1704 رای- حسن بصیری: 1612رای-رحیم جعفریان: 1371 رای

هوراند:میر حامد تاج الدینی:۱۲۰۴ رای-ابوالفضل اسمعیل پور:.۱۱۰۶ رای-حافظ تقی نژاد: ۹۸۷ رای-اکبر عبدل نژاد:۸۰۸ رای-ملا متین:۸۰۷ رای

مراغه:مرتضی باستانی:19393- احمدملکی:11164-رقیه رستمی:9414-علی عباسی:8132-یحیی غلامی:7596-سیدجوادعطارموسوی:7457 -ناظم عزیزی:7201

اسکو: ایوب قدیمی خسرقی:2801-حمیدراحلی اسکویی:2361-علیرضاحیرت:212-یوسف سعیدی اسکوئی:2001-محمدشکوری:1836

آذربایجان غربی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

 خلیفان: ۱- هیوا علی پورآذر با ۱۸۱ رای ۲- بیانه عزیززاده با ۱۷۹ رای ۳- جلال محمدزاده اصل با ۱۵۴ رای ۴- عبدالقادر گنجعلی با ۱۴۹ رای ۵- منصور برمکی با ۱۳۲ رای

مهاباد: بر این اساس سیدعباس حسینی با ۹۷۱۲ رای، ابراهیم کریمی با ۷۹۶۳ رای، یونس قویطاسی با ۶۹۷۵ رای، سامان راهنما با ۶۶۹۹ رای، کاوه خضری با ۶۱۴۱ رای، حامد حیدری با ۵۵۹۹ رای و مصطفی احمدزاده با ۴۹۲۸ رای به عنوان هفت عضو اصلی راه یافته به شورای شهر مهاباد توسط مردم انتخاب شدند.

اشنویه:‌ ۱- بهروز عزیزخانی ۲- حاج شفیع خضری ۳-سید محی الدین حسینی ۴-بیژن بیژنی ۵-شورش نخچروان

خوی:  ۱-مجید مقدم، ۲-لیلا مکاری‌، ۳-اقای شهسوار، ۴-علیرضا فتحی‌، ۵-مقصود کوچک بیگی‌، ۶-خانم رجائیان‌، ۷-هادی نقیبی‌، ۸-رضا ایماندار

نقده: ولی ‌بابوسه ، فرهاد اکبری، رسول صیامی، موسی آقاجانی، مهدی علوی، لیلا حیدری، سعید دیلمقانی‌، عزیز رحیمی‌ ‌، طه معروف زاد، احمدی اقدم

ماکو:‌ بر اساس آرای به دست آمده عزیز برگ نی، افشین مردعلیزاده، واحد داداش زاده، خیام احمدی و هوشنگ محمدزاده به عنوان اعضای اصلی به شورای شهر ماکو راه یافتند.

بوکان: ‌۱ .احمد صالحی ۲ .سیدمحسن حسینی۳ علی وجدی قزلجی ۴ .حسن صناعتی ۵ . شادی تردست ۶. خالد یوسفی ۷ .لیلا احمدی اقدم

چایپاره: بر اساس شمارش آرای مردم، میر توحید حسینی نام پدر میرکمال ۵۰۳۶ رأی، رسول کریمی چرکندی نام پدر بهرام ۴۹۶۶ رأی، بتول احمدی خانقاهی نام پدر کرم  ۳۱۴۷ رأی، رعنا ولی زاده نام پدر عین اله ۲۸۹۸ رأی و حسین موسوی نام پدر علی‌اصغر ۲۷۶۹ رأی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر چایپاره مشخص شدند.

ارومیه: مرتضی پیری 45723 رای-حسین پناهی 42532 رای-رسول اصغرزاده 37847 رای-حسین بخشایشی 31601 رای-محمدرضا علیزاده امام زاده 31162 رای-عادل فتاحی 31001 رای-عبدالرحمان نقشین 29620 رای-محمد خالد حاتمی 27588 رای-محمد خلیل پور 27181 رای۰-ذوالفعلی ابراهیمی 27042 رای- شاهین عباسی نژاد 26632 رای 

تازه‌شهر: محمد رنجبر کهنه شهری- مازیار سیاهی کهنه شهری- منصور مولائی کهنه شهری- سید کامران سید فتاحی- امید عبدالهی

پلدشت: حاج حیدر درخشانی ۳۰۷۷- محمد بابازاده ۱۹۰۸- بهمن آقاپور ۱۷۷۰- یحیی باقرزاده ۱۵۴۵- جعفر صادق مصطفی نژاد ۱۴۹۹

سردشت: کامل ثنای  ٤۰٦٤ رای.سمیه عباسی  ۳۹٤۸ رای. وریا حسن پور  ۳۵٤۷ رای. ستاره فتاح پور  ۲۴۶۷ رای. عثمان محمود پوری   ۲۴۵۴ رای

سلماس:  قهرمان نصیری صدقیانی- سلیمان خانی سلطان احمدی-  عبداله مطلبی قره قشلاقی- حمیدپاکی دله زی - بهروز صیامی تمر- لاچین جلیلی کهنه شهری- میرنقی رسولی صدقیانی 

شوط:محمود بابازاده با 3 هزار و 732 رای- عسگر ابراهیم زاده با سه هزار و 465 رای- نادر شیردل با 2 هزار و 969 رای- قاسم بروکی میلان با 2 هزار و 627 رای- حسین قلی زاده با 2 هزار و 610 رای

شاهین‌دژ: علی عبدالکریمی 2552رای- رضابشارتی 2478رای- حسین علیزاده 2380رای- سیدعلی حسینی 2349رای- غلامرضا رضازاده 2328رای 

سیه‌چشمه: محمد کواکبی با 3070 رای- جواد دادگر با2574 رای-محمد ملکی با 2447 رای -  محمد دلایی میلان با 2295 رای- مرتضی ایامی 2165 رای

میاندوآب: رسول ملکی،  جهانگیرقاسم زاده، احدغفاری، داریوش عسگری، فخرالدین آذریان، تراب قهرمانی، مرتضی نجفی

تکاپ: ۱- حسین میکائیلی با ۶۳۶۴ رای، ۲- نادر بحری با ۵۳۰۴ رای، ۳- ابوالحسن فتاحی با ۵۰۵۷ رای، ۴- ابوالفضل مقصودی با ۴۲۴۷ رای، ۵- سمیه الماسی با ۳۴۴۹ رای

پیرانشهر: خالد حسن آقایی ۷۰۶۲،  محمدزاهد محمدزادە اقدم ۴۰۸۳، جمال سعیدنیا ۳۹۸۸، نسرین قریشی ۳۹۴۶، صفر تفاخر ۳۷۳۹، حیدر سرشین ۳۷۱۲، سید صلاح الدین طه زاده ۳۵۲۱

اردبیل

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اردبیل: بر اساس آرا شمارش شده به ترتیب زهرا قدیمی، علیرضا غریبی، علیرضا پوستی، حبیب الله فتحی شیخ احمد، یعقوب هاشمی، یعقوب عزیززاده، یونس رونقی، جواد انصاری، رحیم آقازاده، حسین افسانه، اسفندیار هوشیار، رویا کنعانی، ابراهیم عبدی، بهمن آذروش و ابراهیم صفری حائز بیشترین آرا شده اند.

بیله‌سوار: یاور سجودی با سه هزار و 177 رای، سیدرسول فاطمی با دو هزار و 826 رای، حسن پورمیرضا با دو هزار و 769 رای، وکیل کارگر با دو هزار و 367 رای و عالیه هژیر با دو هزار و 301 رای به شورای شهر بیله‌سوار راه یافتند.

گرمی: علی میکائیلی، علی دولت‌خواه، بهمن قربان‌زاده، عباس عزیزی، ابراهیم محققی، نرگس خاقانی، سجاد کریمی، عیسی عزیزپور، علی نوروزی و رسول بخشنده جزء منتخبین مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر در این شهرستان شدند.

پارس آباد: ساسان ورزند، هوشنگ نوروزی، محمدرضا شیرپور، بهروز عبداللهی، کریم سربلند، پویا مجرد و خانش عیوض‌زاده به عنوان اعضای اصلی شورای شهر پارس‌آباد انتخاب شدند.

نیر: علی نظیری، روزبه صمدی، جاوید قادری، غلامرضا ضیایی و سیامک فرجی منتخب مردم این شهرستان معرفی شدند.

کورائیم: مهدی معمر کورائیم، خسرو کامرانی کورائیم، جمال وفادار، محمد آقایی و ابراهیم مولانا کورائیم به عنوان اعضای اصلی شورای شهر در این شهر معرفی شدند.

کوثر: شهرام عسگری، حماله گلستانی، مهدی صیامی، ایرج نبی‌زاده، اکبر پاسباز به عنوان اعضای اصلی و صدقعلی محمدی، حمیدرضا نظری و سیده فهیمه مشقاتی به عنوان اعضای علی‌البدل معرفی شدند.

نمین: ناصر روح‌اله‌زاده با 2 هزار و 126 رای، عبداله احمدیان با 2 هزار و 30 رای، حمیدرضا مجیدی با یک هزار و 968 رای، بازرگان مرسلی با یک هزار و 806 رای و ندا مرادجو با یک هزار و 804 رای به عنوان اعضای اصلی و ماریا جعفری با یک هزار و 724 رای، بهمن شاهمرای با یک هزار و 693 رای و میثم تهی‌دست با یک هزار و 595 رای به عنوان اعضای علی البدلشورای شهر انتخاب شدند.

عنبران: فرامرز طلایی با یک هزار و 580 رای، خدابخش خوشتان با یک هزار و 377 رای، داریوش عبداله‌زاده با هزار و 164 رای، صابر حمیدی با یک هزار و 115 رای و یوسف شفیقی با یک هزار و 104 رای  به عنوان نفرات اصلی و فیروز یزدانی با 976 رای، سادات سوعاتی با 861 رای و قربان چمانه نیز با 859 رای به عنوان  اعضای علی‌البدل  شورای شهر عنبران معرفی شدند.

آبی بیگلو: حسین نامی با یک هزار و 289 رای، نادر آزادی با یک هزار و 116 رای، کریم نژادجو با 936 رای، اکبر کیانی با 875 رای و بهزاد نوردرخشان با 864 رای به عنوان 5 نفر اصلی و ولی آماده با 832 رای، عادل وطن‌خواه با 777 رای و ابراهیم مولایی با 701 رای به عنوان اعضای علی‌البدل  بیشترین آرا را به خوداختصاص دادند.

خلخال: رادبه پرنده با 4 هزار و 372 رای، علی حسنی اردبیلق با 3 هزار و  571 رای، سیدمحمدسعید شهابی‌الهاشم  با 2 هزار و 961 رای، بلال نوری با 2 هزار و 931 رای و شهناز شاطری با 2 هزار و 558 رای نفرات اصلی شورای شهر شدند.

سرعین: صادق احمدپور، اکبر مینایی، محمود زنده‌دل، ناصر محمدی و حسن اسدی به عنوان اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر سرعین معرفی شدند.

گیوی: شهرام عسگری با یک هزار و 776 رای- حماله گلستانی با یک هزار و 541 رای- مهدی صیامی با یک هزار و 478 رای- ایرج نبی‌زاده با یک هزار و 470 رای- اکبر پاسباز با یک هزار و 433 رای به عنوان نفرات اصلی به شورای شهر راه یافتند

مشکین‌شهر: سمیه زایدی، ولی حیدر زاده، فریدون محمدی، باقر فرامرزی، سعید جیره، سید عسگر عطایی، حیدر محمد حسینی نفرات اصلی شورای شهر شدند.

اصفهان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

مبارکه: بر این اساس  فرشته صالحی ، غلامرضا نصوحی، سجاد خالوزاده مبارکه، محسن رضازاده، هدایت الله عباسیان قهنویه، محمد تقی قاسمیان مبارکه و فریدون کیانی شیخ آبادی به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مبارکه انتخاب شدند.

کاشان: 1- سید مهدی ناظم رضوی با 53189 رای2- مصطفی کردمیل با 31274 رای3- علی هاشمی طاهری با 22485 رای4- مجید شمس با 21359 رای5- علیرضا پورعسگری با 20375 رای6- علیرضا مفرح با 19910 رای7- حسین علی وکیل با 18546 رای8- علی رسول زاده با 17789 رای9- عفت پدرام فر با 17587 رای

آران و بیدگل: به ترتیب محمد رضا اکرمیان، محمد یوسفیان، عبدالرحیم مفیدی، محمد صالحی، کمال بلالی، علی حق پرست و سید شهاب بنی طبا با کسب اکثریت آرا منتخب مردم آران و بیدگل در شورای پنجم شدند.

خوانسار: عبدالرضا دهاویین، محمدتقی اورئی، کتایون نادری، محمود اورئی و هوشنگ صانعی

گلپایگان: حسین زاهدی 7980 رأی، طاهره خوشنویسان 5864 رأی، مسعود اسکندری 5796 رأی، سینا ناظمی 4949 رأی، معصومه قربانی 4352 رأی، احمد افتخاری 3629 رأی،‌ حمید نوروزی 3371 رأی

سمیرم:‌ ایرج منصور زاده، روح الله شهبازی، محمد ابراهیم پیرمرادیان، ابوالفضل طایی و حسن شهبازی

فریدون‌شهر: - احمد رحیمی 3822 رأی- احمدرضا اصلانی 3789 رأی- پری خودسیانی 2979 رأی- سعید اصلانی 2718  رأی- سیف‌الله عظیمانی 2285  رأی عضو شورای شهر شدند.

شاهین‌شهر: - سجاد قهرمانی فرد، ۱۱۱۷۴ رأی- اسماعیل فرهادی، ۱۰۶۲۲ رأی-پرستو جهانگیری، ۱۰۳۲۹ رأی-مهرداد مختاری، ۱۰۰۰۳ رأی-علی فتحی، ۹۷۴۷ رأی-حسین ابراهیمی، ۸۴۹۵ رأی- علیرضا جهانگیری، ۸۴۶۴ رأی عضو شورای شهر شدند.کرما

نائین: سید حسین موسوی نژاد با 4326 رأی -علی‌اصغر مختاری زاده، 3511 رأی -حجت‌الاسلام بهزاد حبیبی، 3331 رأی -حسن سلطانی محمدی، 2792 رأی -ابوالفضل شیخ احمدی، 2534 رأی -ابوالفضل فردوسی زاده نائینی، 2532 رأی- محمد حسین کبیر زاده، 2417 رأی عضو شورای شهر شدند.

فلاورجان:-لیلا اله دادیان، 4812 رأی-علی القاصی، 4085 رأی-علیرضا کیانی فلاورجانی، 3636 رأی-سید محمدرضا شیرزادی، 3635 رأی-حمید قاسمی فلاورجانی، 3610 رأی عضو شورای‌شهر شدند.

دهاقان: -عبدالرحیم عناقه با 2478 رأی-عبدالحمید یزدانی دهاقانی، 2445 رأی-بتول شیروانی، 2436 رأی-مرضیه اسماعیل‌زاده، 2001 رأی-تیمور فرهمندیان، 1724 رأی عضو شورای شهر شدند.

اردستان:‌علیرضا شریف‌زاده با ۴۵۷۴ رأی- سیدمنیر حسینی عقدایی، ۳۲۹۷ رأی- سید ولی‌الله صمیمی، ۲۹۹۶ رأی- روح‌الله جلالی، ۲۲۵۸ رأی- نادر یزدان بخش، ۲۰۵۹ رأی عضو شورای شهر شدند.

نجف‌آباد:  – جواد حجتی، 17605 رأی – مجید پزشکی نجف‌آبادی، 13846 رأی – محسن پور اسماعیلی، 13803 رأی – مجتبی گودرزی، 12904 رأی – عیدی محمد طرقی، 12224 رأی – محمدحسن آسیابانی، 10861 رأی – محمد منتظری، 10080 رأی – مهدی حاجی صادقیان، 9771 رأی – ابراهیم ابو ترابی، 9543 رأیه عنوان اعضای اصلی شورای شهر نجف‌آب انتخاب شدند.

فولادشهر: جواد قاسمی 3719 رأی خلیل مصطفی زاده 3526 رأی حسن عباسی 3480 رأی محسن شاقولی زایی  3396 رأی هوشنگ کیانی ده کیان 3112 رأی محمدرضا باقری 3034 رای علی محمد لیموچی 2806 رأی انتخاب شدند.

جوشقان:رمضان علی صادقپور- بهمن زرگری-  محمد اخوان -زهرا حری- محمود غلامزاده- حمیدرضا قمی - علیرضا برزگر

برخوار:‌سید جواد حسینی 4469 رای - الهام داوری دولت آبادی 4049 رای -محمد رضا حیدریان دولت آبادی 3809 رای -سید رسول سجادی نسب 3594- ناصر معینی کربکندی 3487 رای 

تیران و کرون: حمید هاشمی- بهاره دولت یار -علی دادخواه-   اصغرصالحی  -  عبد ا... امینی

بویین: مجتبی دوست محمدی- مرتضی احمدی-سعیده دوست محمدی -مصطفی مرتضایی-نورالله علایی

چادگان: مرتضی میلانی نژاد- هدایت الله نظری- غلامرضا لطفی- محمد عرب- روح الله شاهمرادی

خمینی‌شهر: اکبر حاجی حیدری ورنوسفادرانی با 26153 رای-داود وطن‌خواد با 21828 رای-عبدالله کیانی 18812 رای-منیژه مردانی 14418 رای-امیر لطفی فروشانی 14199 رای-عبدالرضا عباسی 12944 رای-حسین رحیمی 12792 رای-حسین غفوری اسفریزی 12615 رای-محمدعلی پورشریعت 12359 رای

بیابانک: محمدرضامولوی- حسن زرگر- سید حکمت عبادی- عباسعلی غلامرضایی-سید علی اکبرشاهچراغی

شهرضا: کمال خدادادی- آرزو قوامی- سعید آقاسی- مرتضی آقاخانی- سید مهدی فاطمی- مهدی صالح‌پور -  یدالله طاهر

دهاقان: عبدالرحیم عناقه-عبدالحمید یزدانی- بتول شیروانی-مرضیه اسماعیل زاده-تیمور فرهمندیان

لنجان:سعید نادی زاده ۷۷۱۱ رای- ژاله مبشری ۵۴۷۳ رای- احمد احمدیان ۵۳۳۵ رای- سودابه باقری ۵۱۵۹ رای- علی سلیمیان ۴۶۸۴ رای-محمد باتوانی ۴۴۲۵ رای- حجت الاسلام مجید سبکتکین ۴۳۲۶ رای

گلپایگان: حسین زاهدی 7980 رأی- طاهره خوشنویسان 5864 رأی- مسعود اسکندری 5796 رأی- سینا ناظمی 4949 رأی- معصومه قربانی 4352 رأی- احمد افتخاری 3629 رأی-حمید نوروزی 3371 رأی

نطنز: محمد مرادی- مجید اخلاقی- علیرضا خان روغنی عراقی- تقی خطیری علیایی- عباس عسگری رونقی

شهرداران:محمدرضاشیخی 4870رای -محمودشیخ دارانی4689رای -لیلازمانی4666رای -ابراهیم صادقی دارانی4099رای -عباس محمدصالحی دارانی3893

البرز

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ماهدشت: ۱ - آقای سیف الله حیدرپور دارای ۵۱۴۲ رأی۲ - آقای خلیل تاری قلی دارای ۴۸۱۲ رأی۳ - آقای مصطفی شیخلر دارای ۴۵۹۷ رأی۴ - آقای محمد خانی دارای ۴۱۸۴ رأی۵ - آقای فاطمه اخگری دارای ۴۱۶۰ رأی۶ - آقای وحید عطایی دارای ۳۶۵۵ رأی ۷ - آقای حسن کاظمی دارای ۳۶۴۷ رأی

گرمدره: ۱ – آقای حسین سلگی نام پدر: شیرعلی دارای  ۲۵۸۳ رأی ۲ – آقای رضا سلگی نام پدر: محمدباقر دارای ۲۵۴۴ رأی ۳ – آقای حمید غلامی نام پدر: جعفر دارای۲۰۸۳ رأی ۴ – آقای یاسر سلگی نام پدر: عبدالمطلب دارای ۱۹۷۹ رأی ۵ – آقای داود سعیدیان مهر نام پدر: لطیف دارای ۱۸۱۰ رأی

آسارا: ۱ -  آقای محمد آسرائی  نام پدر: غضنفر دارای ۶۸۱ رأی ۲ - آقای حسین موسوی نام پدر: ابوالفتح دارای ۶۷۴ رأی ۳ - آقای عباسعلی آسرائی نام پدر: علی دارای۶۰۳ رأی ۴ - آقای مهدی لطفی نام پدر: عباس دارای ۴۸۷ رأی ۵ - رسول احمدی نام پدر: منصور دارای ۴۳۱ رأی

هشتگرد: ۱ - آقای ماشالله قدیمی دارای ۴۷۱۳ رأی ۲ - آقای رضا اخلاقی دارای ۴۳۷۰ رأی ۳ - آقای جواد اسحاقی دارای ۴۶۹۸ رأی ۴ - آقای رسول انصاری دارای ۳۵۰۸ رأی ۵ - آقای علی شجری چور دارای ۳۵۰۵ رأی  ۶ - علی جوادی دارای ۳۳۷۹ رأی ۷ - آقای حسین جوادان دارای ۳۲۵۹ رأی

چهارباغ: ۱ - آقای محمدعلی زاده دارای ۵۹۸۱ رأی ۲ - آقای مجتبی مزاجی دارای ۴۳۷۹ رأی ۳ - آقای حبیب مختاری دارای ۴۰۷۸ رأی ۴ - آقای بهمن عینی دارای ۳۹۴۳ رأی ۵ - آقای رضا سرشار دارای ۳۳۷۲ رأی

الوند: جواد ختمی، علی رضایی جهانی، محمد عبدالله پور، علیرضا خمسه، سهراب ذاکری نرگس‌آبادی، مهتاب بهرامی،‌علی قدمی

طالقان: به ترتیب کسب بیشترین آرا، سیدحسن میرحسینی، شعیب‌الله فرامرزی، حمیرا موقیمی، نادر صادقیان و حامد صادقیان انتخاب شدند.

کوهسار: 1- آقای سام جمعدار دارای ۲۲۶۰ رأی ۲ - آقای احمد گل باز دارای ۱۸۰۲ رأی ۳ - آقای محسن فلاحت پیشه دارای ۱۷۸۴ رأی ۴ - آقای مهدی جمعدار دارای ۱۶۵۲ رأی ۵ - آقای سعید خوشه گیر دارای ۱۵۷۲ رأی

اشتهارد: محمد صفری با پنج هزار و ۸۰۷ رأی، شمس الله خلج با سه هزار و ۹۰۳  رأی، کریم شاه بیگ با سه هزار و ۴۷۹ رأی، حمید ملاحسنی فرد سه هزار و ۴۰۵  رأی،‌ عامر عابد با سه هزار و ۵۸ رأی  

گلسار: ۱ - آقای حسین کوه خیل دارای ۲۶۵۳ رأی۲ - آقای امیر مسعود صفاخیل دارای ۲۱۴۷ رأی۳ - آقای فرشاد باقری دارای ۱۹۹۲ رأی۴ - آقای رضا کیا روستا دارای ۱۹۰۱ رأی۵ - آقای عبدالله حاج منوچهری دارای ۱۸۷۵ رأی

نظر آباد:‌ ۱ -آقای حمزه بگدلی دارای ۶۸۱۴ رأی‌، ۲ - آقای عبدالرسول عباسی دارای ۶۱۰۰ رأی‌، ۳ - آقای رضا احمدزاده دارای ۵۵۷۹ رأی‌، ۴ - خانم نرگس تقوائی دارای ۵۵۲۴ رأی‌، ۵ - خانم معصومه آقا محمدی دارای ۵۴۰۲ رأی‌، ۶ - آقای علی گوزلی دارای ۵۰۵۰ رأی‌، ۷ - آقای علی بذرپاش دارای ۴۹۹۵ رأی

محمد شهر: ۱ -  آقای محمد احمدوند نام پدر: مرادعلی دارای ۶۶۳۹ رأی ۲ - آقای محسن آجرلو نام پدر: حجت اله دارای ۶۱۷۷ رأی ۳ - آقای نادر ایزد بین نام پدر: ناصر دارای ۵۲۵۲ رأی ۴ - آقای محمد مهرزاد نام پدر: ابراهیم دارای ۴۸۱۱ رأی  ۵- آقای محمد کورانی نام پدر: علی‌اصغر دارای ۴۶۵۶ رأی ۶ - آقای مرتضی کولیوند نام پدر: محمدعلی دارای ۴۵۲۳ رأی ۷ - آقای هادی مرادی نام پدر: غلام عباس دارای ۴۲۹۵ رأی

ایلام

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ایلام:‌ هادی کرمی با 11109 رای،  پیمان اقبالی با 9000 رای،  مهرداد داوری با 8670 رای،  مریم جان بخشی با8571 رای، حسینعلی یاری با 7411 رای، عبدالرضاپورخلیل با 6870 رای، مظفرمیرزاد با 6857 رای

دره شهر: عبدل کرمخدایی، اسماعیل کریمی نیا، هوشیار هنجاری،  میثم خدارحمی و سید رامین رحیمی

شهر ماژین: امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای 478 رأی، فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای 453 رأی، محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای 450 رأی، عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای 408،  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای 395 رأی

مهران: ‌۱-قربان شیرزادی   ۳۲۲۹رای ۲-احمد حیدری  ۳۰۷۱رای ۳-عبادالله عیدی نیا  ۳۰۲۰رای ۴-قاسم بشاره صیفی  ۲۵۲۷رای ۵-رحیم تیر افکن  ۲۱۲۲ رای

چوار : علی رضا شمس الهی1133 رای، عباس خانمحمدی1127 رای، نادرخاکی1103 رای، نظرآزادی1002 رای، سجادبیگ محمدی991 رای

دهلران: از تعداد ۱۹هزارو ۷۲۲تعداد تعرفه های مصرف شده و تعداد ۱۹هزار و۲۹۲رای صحیح به ترتیب  سید رضا ابراهیمیان با چهار هزارو ۲۴۴رای نفر اول، رحمان جابری با چهار هزارو ۷۸رای نفر دوم ، سید ابراهیم حسینی با چهار هزارو ۷۲رای نفر سوم ، علی اصغر اسماعیلی با چهار هزارو ۳۹رای نفر چهارم و بهزاد رحمی با سه هزارو ۵۸۹رای نفر پنجم به اعضای اصلی شواری اسلامی شهر دهلران انتخاب شدند.

ملکشاهی: احمد عبدالی با ۳۱۴۸ رای،  موسی علی اکبرپور با ۲۵۱۵ رای،  فرشاد غلامی با ۲۴۶۲ رای، سلیمان جمشیدی با ۲۲۳۵ رای، صالح نجفی با ۲۲۱۶ رای

بدره: هادی صی هاشمی، سعیدجعفری، ابوذررحیمی، خدامرادصفری، جعفرحیدربیگی به عنوان اعضای شورای شهر بدره انتخاب شدند.

سیه چشمه: محمد کواکبی ۳۰۷۰ رای، جواد دادگر ۲۵۷۴ رای، محمد ملکی ۲۴۴۷ رای

سرابله: بهزاد عربی با سه هزار و 193 رای،کیومرث گراوند با دو هزار و 430 رای، روح‌الله ماهیگیر با دو هزار و 203 رای، احمد فتاحی با دو هزار و 39 رای و روح‌الله پری‌زاده با دو هزار و 16 رای به شورای شهر سرابله راه یافتند.

بدره: -هادی صید هاشمی با 881 رای-سعید جعفری با  795 رای-ابوذر رحیمی با 727 رای- خدامراد صفری با 672 رای- جعفر حیدربیگی با 570 رای به عنوان اعضای اصلی و  سجاد مهدوی با 557 رای و سام نعمتی با 556 رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.

موسیان: - حجت احمدیان با 664 رای- حجت رحمتی با 633 رای- مجید بلوطی با 617 رای- زینت خاکی 562 رای- جاسم ایمانی با 546 رای عضو شوراش شهر شدند.

پهله: - حمید میرزایی پور با یک هزار و 78 رای- یوسف طیبی با یک هزار و 71 رای- خداداد رستمی با 772 رای- سجاد صیدی با 752 رای- ربابه آزادی با 711 رای عضو شورای شهر شدند.

میمه: - علی منصوزاده با 463 رای- طالب قریشی با 440 رای- قدرت اله اسماعیلی با 407 رای- علیرضا فاضلی زاده با 403 رای- سید مهدی یوسفی نیا با 392 رای عضو شورای شهر شدند.

ماژین: -  امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای 478 رأی-  فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای 453 رأی-  محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای 450 رأی-  عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای 408 رای-  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای 395 رأی عضو شورای شهر شدند.

سیروان: مجتبی پنجعلی زاده - ناصر مرادی - کوروش پرتو - رحمن چگینی- فتح الله نجفی نژاد

ایوان: پارسا جهانی-  مریم دادفر -علی شمسی نصاری-  یونس اسماعیلی- کاوه محمودی 

آبدانان: جلال بیگی ۴۹۱۱ یعقوب حاجی زاده ۳۲۷۶ سید حرمت موسوی ۳۰۱۱ محمد زرین زاده ۲۷۲۴ محمود میرزازاده ۲۶۱۳

چرداول:بهزاد عربی - کیومرث گراوند - روح الله ماهیگیر - احمد فتاحی- روح الله پری زاده

بوشهر

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

عسلویه: بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عسلویه، محمد خواجه 1501 رای، محمود محمدی‌زاده 1179 رای، علی دریایی 949 رای، حسن علی‌زاده 841 رای و حسن غلامی 777 رای کسب کردند و به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.

دیر: احمد خلیلی با 3810 رای، محمدخاکی با 3559 رای، عبدالعزیز نصار یوسفی با 3134 رای، مهران پوسه با 3071 رای و حبیبه فخرایی با 2833 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر دیر برگزیده شدند.

بردخون: سعید قائدی با 1032 رای، سید محمد حسینی‌زاده با 989 رای، محمد بردستانی با 829 رای، احمد عابدزاده با 821 رای و مجید دریایی با 716 رای از مجموع آرای ماخوذه در این شهر به عنوان اعضای اصلی، شورای شهر بردخون معرفی شدند.

آبدان: ابراهیم رشیدی‌فرد با 1759 رای، اصغر اسعدی مقدم با 1530 رای، سید عبدالرسول حسینی با 1417 رای، رسول کنعانی‌فرد با 1211 رای و یوسف تاجیک با 1005 رای به عنوان اعضای اصلی این انتخابات برگزیده شدند.

بردستان: احمد عباسی با 1542 رای، سید محمدرضا کراماتی با 1015 رای، عبدالله دوراهکی با 906 رای، افشین رنجبر با 878 رای و مهین اندخش با 849 رای به عنوان اعضای اصلی، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر بردستان انتخاب شدند.

برازجان: مهدی نیک‌نام با هفت هزار و ۲۳۵ رای، سیده خدیجه حسینی با شش هزار و ۹۴۱ رای، وحید مصدق با شش هزار و ۷۲۲ رای، محراب بنافی با شش هزار و ۶۵۳ رای، هادی دشتی با شش هزار و ۱۴۶ رای، نوید متین با پنج هزار و ۷۰۳ رای و ساحل تنگستانی با پنج هزار و ۵۶۶ رای به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شدند.

گناوه: روح‌الله ملک‌زاده با ۱۰ هزار و ۲۰۵ رای، ماندنی عرب‌زاده با هشت هزار و ۵۸۱ رای، مختار شرونی با شش هزار و ۹۰۴ رای، فاطمه اسماعیلی با شش هزار و ۷۰ رای، فرشید خضری با پنج هزار و ۹۹۳ رای، زهرا عرب‌زاده با پنج هزار و ۳۰۱ رای و خسرو حسینی با پنج هزار و ۲۰۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر گناوه انتخاب شدند.

بوشهر: کیوان هاشم زاده -پویا دولابی -روح الله نصرتی -ندا عبدالله زاده -مهرزاد آسایش -طاهره شمشیری -عبدالخالق برزگرزاده -اکبر توسلی -ابوذر دهدار

جم: عبدالحسین اکسیر، اسداله نیکخواه، علی پریشان و چمران رفیع پور چهار نفری هستند که حضورشان در شورای اسلامی این شهر مسجل شده است.

اهرم: عباس صبوری، مرضیه خلیفه، سحر پولادی، امین ماندگار و مسلم قاسمی زاده چهار نفری هستند که حضورشان در شورای اسلامی این شهر مسجل شده است.

خورموج:سید مهدی ابطحی ۴۴۳۰ مهدی بازیار ۳۶٨٨ قاسم هزیمتیان آزاد ۳۶۶۳ عبدالمهدی نصیری خورموجی ۳۳۷۰ رضا رضایی حقیقی ۳۳۱۲ مهدی عاشوری ۳۲۷۳ رضا منصوری ۳۱۲۴ مختار پزشک ۳۰۹۰ موسی بهنام مطلق ۲۷۳۱

تهران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

نصیر شهر:محمد رضا تیمور پورکیوی با ۳۷۴۷ رای، اکبر نصیری با ۳۵۷۲ رای‌، علی رضا حسنی با ۳۰۵۲ رای‌، مسعود اصغری با ۲۹۷۳ رای‌، علی عبدی با ۲۷۴۶ رای

رباط کریم: پریسا ایلانلو با ۶۴۵۶ رای‌، محمد حسین بدرلو با ۵۷۰۸ رای‌، اعظم اسکندری راد با ۴۶۸۶ رای‌، علی عسگری با ۴۵۸۸ رای‌، محمود حدادی با ۴۳۷۹ رای‌، اکرم اینانلو با ۴۳۶۴ رای‌، محمد تقی قاسمی لو با ۴۳۳۳ رای

شهر پرند: محسن منافی با ۴۲۸۶ رای‌، داود احمدی با ۴۱۶۵ رای‌، ولی اله حنیفه زاده با ۴۰۹۷ رای‌، حسین کسمرادی چگینی با ۳۳۳۳ رای‌، حامد خوبدل پیله رود با ۲۷۶۰ رای‌، صیاد شرافت پور با ۲۷۰۵ رای‌، آریا خانی با ۲۶۶۲ رای

شهر قدس: حسن چناقچی با ۲۱۱۷۷ رأی، محسن عسگری با ۱۴۴۵۳ رأی، بنفشه رفیعی با ۱۱۸۱۰ رأی، منصور حیدری قرجه قیالی با ۱۱۳۷۰ رأی، حسن چیوانی با ۹۱۹۵ رأی، الهام میرزایی با ۷۹۷۷ رای، داوود گرجی با ۷۵۷۴ رای، ابوطالب آذربرا با ۷۴۲۲ رای، نقی علی وند با ۷۲۷۱ رای

ورامین: اعضای اصلی عبارتند از جعفر اردستانی نام پدر فتح‌الله 12934 رأی، سیدرضا احمدی نام پدر سید ابوالقاسم 12064رأی، زهرا هداوندمیرزایی نام پدر محمد 10354 رأی، محمد وصال‌پور نام پدر علی‌اکبر 9667 رأی، فتح‌الله فرجی نام پدر محمدتقی 9519 رأی، حسن حبیبی نام پدر براتعلی 9323 رأی، احمد خانی نام پدر حجت‌اله 8262 رأی، محمدحسن فرجی نام پدر یحیی 8053 رأی، علی خانی نام پدر مرتضی7890 رأی.

پیشوا: محمد رضا تیمورپور، اکبر نصیری، علیرضا حسنی، مسعود اصغری، علی عبدی و ربعلی عبدی پیشتاز آرا هستند.

صالحیه: مطابق آراء ماخوذه انتخابات پنجمین دوره شورای شهر صالحیه، محمدرضا دهقان نیری، میثم بابایی، محمد دهقان، محمد واقفی، محمد گنجی، احمد خلجی و حسن خدایاری پیشتاز آرا هستند.

دماوند: ابوذر نادری با ۵۴۳۴ رأی، حسین بختیاری با ۵۰۵۶ رأی، مجید خدابخش با ۴۸۹۸ رأی‌، مصطفی آقایی با ۴۶۲۲ رأی‌، غلامرضا ذبیحی با ۳۹۶۴ رأی

آبعلی: مهدی اسماعیلی با ۷۳۵ رأی‌، ‌رضا اسماعیلی با ۶۱۵ رأی‌، مجید قربانی با ۶۰۱ رأی‌، غلامرضا رضایی با ۴۹۵ رأی‌، علی اصغر باباییان با ۳۲۱ رأی

 رودهن:  سعید امجدی با ۵۲۶۴ رأی‌، عباسعلی عاشقی با ۴۲۸۳ رأی‌، منوچهر همت نجفی با ۳۰۱۸ رأی‌، علیرضا لاسمی با ۲۷۲۷ رأی‌، مهرداد حنیفی با ۲۷۱۵ رأی

آبسرد: ‌محمود نقیبی با ۱۵۲۶ رأی‌، حسن حاجی محمدی با ۱۵۰۰ رأی‌، بابک همایونفر با ۱۴۲۰ رأی‌، بهروز عسگرنجفی با ۱۳۹۸ رأی‌، جواد خاکساری با ۱۳۵۷ رأی

گلستان: ابوالفضل مرادی با ۱۰۱۱۹ رای، علی سلیمی با ۶۴۴۷ رای‌، یوسف مهدوی ورزقانی با ۵۷۵۳ رای‌، موسی قلی زاده با ۵۳۰۵ رای‌، علی حسنی با ۵۱۲۶ رای، عباس جهان تاب با ۵۰۳۶ رای، علی شاهدی با ۴۹۶۶ رای‌، محسن بیگدلی با ۴۹۴۰ رای، موسی مرحمتی با ۴۸۷۶ رای

نسیم شهر: موسی رضازاده با ۹۰۰۱ رای، بهروز آخوندی شیخ احمدلو با ۸۰۷۵ رای ، علی جعفری با ۷۶۰۰ رای، رزاق کرمی با ۷۳۹۰ رای، محمد مهدوی با ۷۲۹۳ رای، هادی قهرمانی با ۷۱۳۵ رای، حسینعلی بابایی با ۶۵۳۶ رای، بهرام پیروی نیا با ۶۴۰۳ رای، صادق فرجی با ۶۳۴۰ رای

بومهن: مرتضی غفاری با ۴ هزار و ۹۴۲ رای، محمود قانبیلی با ۳ هزار و ۸۳۷ رای، شهرام زائدی با ۳ هزار و ۸۲۴ رای، سید اسماعیل میرطاهری با ۳ هزار و ۷۸۷ رای، مریم درفکی با ۳ هزار و ۲۸۷ رای، احمد جوشن‌ لو با ۳ هزار و ۲۸۴ رای، محسن بختیاری ۳ هزار و ۲۸۳ رای

پردیس: ناصر چراغی با ۷ هزار و ۶۷۸ رای، حسن لاله ۷ هزار و ۱۳۱ رای، شهاب شکاری ۶ هزار و ۸۳۲ رای، حسینعلی سلیمانی‌فر ۶ هزار و ۶۸۶ رای، سیدعلی موسی‌موردی ۶ هزار و ۶۳۸ رای، هادی سوهانی ۶ هزار و ۴۱۴ رای، سیده مریم موسوی‌جوردی ۶ هزار و ۲۱۶ رای

تهران:‌ 1_ آقای محسن هاشمی بهرمانی 1756086 رأی2_ آقای مرتضی الویری  1411068 رأی3_ آقای احمد مسجدجامعی  1405994 رأی4_ خانم شهربانو امانی انگنه  1296657 رأی5_ آقای محمدجواد حق‌شناس  1288611 رأی6_ خانم بهاره آروین  1285237 رأی7_ آقای سیدابراهیم امینی  1265868 رأی8_ آقای افشین حبیب‌زاده کلی  1232947 رأی9_ آقای سیدآرش حسینی میلانی 1230722 رأی10 _ آقای حسن خلیل‌آبادی 1228477 رأی11 _ آقای علی اعطا  1216209 رأی12 _ خانم زهرا صدراعظم نوری  1206159 رأی13_ آقای محمد سالاری 1188874 رأی14 _ آقای سیدحسن رسولی 1186602 رأی15 _ خانم ناهید خداکرمی  1172782 رأی16 _ آقای مجید فراهانی 1171609 رأی17 _ خانم زهرا نژادبهرام  دارای 1133048 رأی18 _ آقای سیدمحمود میرلوحی جوآبادی دارای 1121237 رأی19 _ خانم الهام فخاری دارای 1112126 رأی20 _ آقای محمد علیخانی دارای 1070025 رأی21 _ آقای بشیر نظری  1066813 رأی.

چهارمحال و بختیاری

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فرخ شهر : محمد رضا سمیع، محمد علی شماعی، وحید برزگر، سید سجاد موسویان و حبیب کاووسی

لردگان: مهدی محمودی، جلیل پیران، رسول موسوی، اسلام حسنی و یوسف نادری

کمیجان: براساس نتایج به دست آمده نجفعلی سلطانی نفر اول، محسن کرباسی نفر دوم، علی نصرت رحیمی نفر سوم، غلامعلی کمیجانی نفر چهارم و عرفانی‌راد نفر پنجم شده‌اند.

شهرکرد: مرجان دادیی دهکردی با 15 هزار و 522 رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با 12 هزار و 8 رأی، مصطفی حیدری با 9 هزار و 526 رأی، طیبه شریفی با 9 هزار و 21 رأی، حیدر علیپور با 8 هزار و 366 رأی، حمید فتح‌الهی با 7 هزار و 768 رأی و علیرضا توکلی با 6 هزار و 787 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شهرکرد انتخاب شدند.

بروجن: روح‌انگیز کرمی با ۹ هزار و ۳۹۹ رای، بهروز حبیبی با چهار هزار و ۸۴۳ رای، احمدرضا پناهی باچهار هزار و ۴۶۴ رای، محمدعلی شفیعی‌زاده با چهار هزار و ۴۵۷ رای، ابوالقاسم منصوری با چهار هزار و ۲۵۸ رای، فریدون سلیمان‌پور با چهارهزار و ۲۱۱ رای و کامران حیدری با چهار هزار و ۱۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بروجن مشخص شدند.

سامان: مالک درخشان، بهرام رحمانی، غلامرضا چلگردی، جواد مصیبی و لطف الله شیخ سامانی به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر سامان انتخاب شدند.

اردل: ابراهیم بختیار-صمد نصیری-اصلان خسروی-غلامعباس نصیری-نورمحمد رئیسی

فارسان:‌ اسدالله عزیزیان- شهاب مالکی - رضا بهرامی - غلامعباس مالکی - حمزه علی یوسفی

سامان: مالک درخشان - بهرام رحمانی - غلامرضا چهلگردی - جواد مصیبی - لطف الله شیخ سامانی

بن: رضا آقابابایی- محمد حسن سلیمی - رسول احمدی - محسن سلیمی - یحیی سلیمی

کیان: خسرو نیازی  - فریدون علیدوستی - همایون علیدوستی  - فیروز خدادوستان  - سید حسین قریشی 

چلگرد: علیرضا فرامرزی - محمد علی بدری - اردشیر غیبی - خانمحمد غیبی - روح الله غیبی

سورشجان: حمیدرضا حیدری - جعفر حیدری - قاسم عبدالله زاده - سعید حیدری - حسین عزیزی

طاقانک: نورعلی خدادادی- جهانگیر آقابابایی - مجید خدادادی - مصطفی آقابابایی - اعظم حیدری

هفشجان: مجتبی شیخی - فهیمه پاداش - اسدالله گل محمدی - کوروش خورشیدی - کوروش حسینی

خراسان جنوبی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بیرجند:‌ نتایج به دست آمده از شمارش آرا تا این لحظه در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند به ترتیب ابراهیم تقی زاده ،محمد علی طاهری، حجت الاسلام عبدالرزاق، زهره موهبتی ، فاطمه زهرا هلال بیرجند، رضا حسنی صفت، میری، محمودی راد و مرتضی یزدان شناس است.

سرایان: رضا سیف الهی با سه هزار و ۲۸۸ رای نفر اول انتخابات شورای شهر سرایان شد.مهدی عظیمی با سه هزار و ۱۲۲ رای، محمد علی اصغری  با دو هزار و ۷۳۸ رای، جواد فنایی با دو هزار و ۲۶۴ رای و سید حسن آسال با دو هزار و ۲۱۶ رای به شورای شهر سرایان راه یافتند.

نهبندان: غلامرضا ساربان  با 3 هزار و 464 رای ، فرشته رشیدنژاد با 3 هزار و 194 رأی ، رضا فرزان با 2 هزار و 938 رأی ، محمدرضا هاشمی با 2 هزار و 542 رأی ، زین العابدین اکبری با 2 هزار و 438 رأی، محمد کوچکزایی با 2 هزار و 418 رأی و مهدی جعفری با 2 هزار و 185 رأی منتخبین مردم شهر نهبندان برای اعضای اصلی و علی البدل پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر نهبندان هستند.

خوسف: صالحی با یک هزار و 349 رأی، مظلومی با یک هزار و 258 رأی،  خدابخشی با 952 رأی به ترتیب منتخبان دیگر مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند. رحیمی با  785 رأی، نخعی با 737  و کریمی با 643 نیز از دیگر منتخبان مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند.

قاین: در این دوره از انتخابات آقاین محمد قرائی، محسن فلکی، سعید شهرستانی، محسن طالبی و علی برنا به ترتیب بیشترین آمار رای این شهرستان را کسب کردند.

بشرویه:حسن سلیمی-  علی قلیان‌اول-  سلطان زاده-  محمدرضا وکیل زاده-  ادریس حسین‌زاده -  محمد مقیمیان هوش 

اسدیه: یاسین خسروی : یک هزار و 614 رأی حمزه بی‌خویش : یک هزار و 355 رأی محمود مصطفایی : یک هزار و 250 رأی حسین خسروی : یک هزار و 199 رأی  غلام‌سرور هرمزی: یک هزار و 196 

خراسان رضوی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

طرقبه:  حسین ثابت گلستانی با ۶ هزارو ۴۰ رای ، محمد عابد خراسانی با چهار هزار و ۹۴۷ رای ، جواد عابدینی با چهار هزار و ۹۰۷ رای ، محمد غلامی با چهار هزار و۹۰۱  رای و محمد رجب زاده با سه هزار و ۳۴۶ رای حائز بیشترین آرای ماخوذه شدند.

شاندیز: محمد دوغایی شاندیز با دو هزار و ۹۱۲ رای ، ذبیح الله عباس زاده خادر با دو هزار و ۷۷۵ رای ، رجب علی صاحبی شاندیز با دو هزار و ۵۵۴ ، محمد بقایی شاندیز با دو هزار و ۳۳۹ و سید محمد هدایتی خادر با دو هزار و ۳۰۳ رای توانستند به شورای این شهر راه یابند.

تایباد: از مجموع آرای ماخوذه آقایان زکریا طغانی با هشت هزار و ۴۲۸ رای، شیر احمد جهانی با ۶هزار و ۷۴۶ رای، عبدالقادر قاسمی با ۶هزار و ۵۰۴ رای، رسول حیدری با ۶هزار و ۶۷ رای، بابک ترابی با ۶هزار و ۳۳ رای، محمد خدادادی با پنج هزار و ۵۸۸ رای و جمشید یوسفی با پنج هزار و ۴۹۲ رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر تایباد انتخاب شدند.

نقاب: پس از شمارش آرای پنجمین دوره شوراهای شهر،آقایان موسی الرضا شمس آبادی با سه هزار و ۶۷ رای، اصغر وکیلی با ۲ هزار و ۸۲۹ رای، حسن منجی فر با ۲ هزار و ۶۲۳ رای، سعید ملایجردی با ۲ هزار و ۵۳۴ رای و علی شمس آبادی با ۲ هزار و ۴۶۷ رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر نقاب انتخاب شدند.

قوچان: از مجموع آرای اخذ شده، آقایان محمد رضا دادرس با ۱۴ هزار و ۲۸۲ رای ، جواد رادمرد با ۸ هزار و ۶۱۴ رای ، علی شکفته با ۷ هزار و ۸۵۷ رای، حسین دلاوری با ۷هزار و ۲۰۴ رای، غلامحسین رهنما با ۶ هزار و ۵۸۶ رای ، آرش شرفی با ۵ هزار و ۷۰۵ رای  و علیرضا زیرک با ۵ هزار و ۵۶۵ رای توانستند به شورای شهر قوچان راه یابند.

تربت جام:  طبق شمارش آرای انجام شده آقایان مصطفی دامن پاک با چهارده هزار و ۵۹۹ رای ،جعفر دلشاد عظیمی با ۱۳ هزار و ۴۰ رای ، خانم مریم سراج احمدی  بادوازده هزار و۲۳۳ رای، عبدالقادرسرفرازی با یازده هزار و۸۰۸ رای ،سید محمدحیدری با یازده هزار و ۴۹۲ رای ، هاشم بهرامی نیا با ده هزار و۴۲۸ رای و احمد شرفخانی با ده هزار و ۲۲ رای حائز اکثریت آرا شدند وبه شورای شهر تربت جام راه یافتند.

درگز: پس از شمارش آرا آقایان توحید غلامی با چهار خزار ور۲۶ رای، احمد گلمیمی با سه هزار و ۶۵۲ رای، رضا قربانی با سه هزار۶۱۶ رای ، یوسف براتیان با سه هزار ۲۶۸ رای و حامد بیهقی با سه هزار۱۳۰ رای توانستند به شورای شهر درگز راه یابند.

تربت حیدریه:‌ مطابق شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر، آقایان علی محمد اللهیاری با ۱۱هزار و ۷۲۴ رای، محمد امانی با ۹ هزار و ۹۷۶ رای، نادر سلیمانی با هشت هزار و ۶۱۴ رای ، احمد وطن دوست با هشت هزار و ۳۸۱ رای، رامین مصطفوی تربتی با هشت هزار و ۱۵۸ رای ،سیدمهدی وقفی با هفت هزار و ۷۰۰رای وخانم مهسا رمضانپور کاریزکی با ۹ هزار و ۵۳۱ رای، توانستند با کسب اکثریت آرابه شورای شهر تربت حیریه راه یابند.

سبزوار: ربانعلی کل میشی با ۱۹ هزار و ۶۰۲ رای،علی اکبر فروغی با ۱۶ هزار و ۱۰۳ رای،علی اصغر محمدی با ۱۲ هزار ۳۹۱ رای، زهرا بخشی با ۱۲هزار و ۴۴ رای،علی ارغیانی با ۱۱ هزار ۲۱۷ رای، مسعود پسندیده با ۱۱ هزار و ۱۱ رای،ذبیح الله آرمین با ۱۰ هزار ۶۹۳ رای، کاظم کرامت با ۱۰ هزار و ۳۴۵ رای وحسین بروغنی با ۱۰ هزار و ۳۱۳ رای

گناباد: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با ۵۰۰۶ و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای

بردسکن: از مجموع آرای ماخوذه، علی صابری با ۴ هزار و ۵۲ رای، مهدی غلامی ثانی با ۳ هزار و ۴۶۲ رای، محمد یوسفی با ۳ هزار و ۲۲۸  رای،  فاطمه رضوانی با ۳ هزار و ۲۶  رای و احمد شبانی با ۲ هزار و ۵۲  رای ماخوذه، حائز  بیشترین آرا شدند و به شورای شهر راه یافتند.

بجستان: از مجموع آرای اخذ شده در روز جمعه آقایان قاسم علی اکبرزاده با دو هزار و۷۷۴ رای، سید مهدی مرجانی با دو هزار و۸۱ رای ، علی میرزاجانی با هزار و ۹۵۵ رای ، مهدی خبازی هزار و ۷۰۸ رای و جواد ابراهیم زاده با ۶۱۲ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر بجستان انتخاب شدند.

رشتخوار: از مجموع آرای اخذ شده در شهر رشتخوار آقایان محمد چوپی با هزار و۹۱۴ رای، حمیدرضاموسوی با هزار و۷۱۵ رای، حسین آبار هزار و ۵۲۳رای ، حسین احمدپور با هزار و ۴۳۴رای و سعیدعلیپورهزار و ۴۰۵ رای به عنوان اعضای شورای شهر رشتخوار انتخاب شدند.

کلات: پس از پایان شمارش آرا آقایان مسعود میراب کلات با هزار و۳۲۳ رای ، ابراهیم قائمیان کلات با هزار و ۲۹۲ رای ، مجید بهشتی قله زو با هزار و۲۵۴ رای ، اسماعیل جهانی دربند با هزار و۱۱۰ رای و ابوالفضل رحمانی کلات با هزار و ۷۶ رای موفق به کسب بیشترین آرا و ورود به شورای شهر کلات شدند.

باخرز: مطابق آرای شمارش شده به ترتیب آقایان علی معصومی با دو هزار و ۱۸۹رای، حبیب الله احمدی با دو هزار و ۱۵۵ رای، عباس شبان با دو هزار و ۱۱۱ رای، نورمحمد فهمیده با دو هزار و ۶۶ رای و غلام رسول مستعد با هزار و ۹۸۳رای به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر باخرز انتخاب شدند.

خلیل آباد: پس از اتمام شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شوراها آقایان حسین بهشتیان با سه هزار و ۳۴۲ رای،محسن زارع با دو هزار و ۵۹۷ رای، علیرضا زیبایی با دو هزار و ۲۱۲ رای، غلامرضا توکلی با دو هزار و ۳۰ رای و محسن یاقوتی با هزار و ۵۷۸ رای حائز اکثریت آرا شدند و به شورای شهر خلیل آباد راه یافتند.

کاشمر: پس از شمارش آرای انتخابات شوراها، آقایان  علی اسماعیل پور با۱۰ هزار و ۷۹۸ رای، محمدصادقی با ۹ هزار و بیست رای، میثم خزاعی با هشت هزار و ۹۶۸ رای ، حسن اعمی با هفت هزار و ۶۲۳ رای ، محمد خباززاده با هفت هزار و ۵۰۸ رای ، یعقوب گل محمدی با هفت هزار و ۴۶۷ رای و احمد غزنوی با کسب شش هزار و ۹۹۲ رای توانستند به پنجمین دوره  شورای شهر کاشمر راه یابند.

نیشابور: حمید شیبانی در جمع خبرنگاران به اعلام نتایج انتخابات شوراها در شهر نیشابور پرداخت و اظهارکرد: طبق آرای شمارش شده آقایان هادی ترقی با ۱۸ هزار و ۵۸۶ رای ، محمدحسن زرندی با ۱۷ هزار و ۱۵۵ رای، محمدکاظم صادقی با ۱۵ هزار و ۸۳۶ رای، سید هادی درودی با ۱۳ هزار و ۱۹۳ رای، احمد همت‌آبادی معروف به شورا با ۱۲ هزار و ۹۵۰ رای، علی‌اکبر شکیبا با ۱۲ هزار و ۱۵۸ رای، مجتبی باری با ۱۰ هزار و ۴۷، احمد همت‌آبادی معروف به مهندس با ۹ هزار و ۷۰۴ رای و رضا مهرداد با ۹ هزار و ۶۹۳ رای توانستند با کسب بیشترین آرا به شورای شهر نیشابور راه یابند.

مشهد:امیر شهلا. شهناز رمارم. بتول گندمی. احمد نوروزی. محمدرضا حیدری. علیرضا شهریاری. احسان اصولی.حمیدرضا موحدی‌زاده.سید مسعود ریاضی. محمدحسین ودیعی. رمضانعلی فیضی. محمدهادی مهدوی‌نیا. مجتبی بهاروند. محمد حاجیان شهری. سید محسن حسینی‌پویا

چناران:عبدالعظیم آبروش-حسین سپهری- ابوالقاسم دشتی- مجید محمدی- مهدی کارگر- زهرا راوی- حمزه نظافت

سرخس:حسین احمدی با 4672 رای حمید رضائی عظیمی 4440 رای معصومه گلاوی 4426 رای صادق خواجه 3482 رای و قاسم سلیمانی با 2792 رای به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر سرخس انتخاب شدند.

مه‌ولات: سیدمحمدخوش نواز- سیدجابرهاشمی- محمدرضاخوشوقت- محمدمهدی سالاری- غلامرضا عزار

داورزن: سید مهدی موسوی با 900 رای، ابراهیم داورزنی با 625 رای، موسی الرضا داورزنی با 611 رای، مجید کلاته با 529 رای و سید احمد حسن نیا با 524 رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر داورزن انتخاب شدند.

جغتای: ابوطالب جغتایی1729رای- محمدرضا نیکنام1440رای- سیدرضا راهچمنی1347رای- علی اکبر بهفروز1322رای- احمداحمدی زاده1200رای

فیروزه: آقای ناصر بیگی خبری با 816 رأی- خانم اعظم وکیلی فر با  766 رأی- آقای علی اکبر حصاری با  746 رأی- آقای محمد علی بزغانی با 667 رأی- آقای حمید رضا فشایی با 643 رأی

خراسان شمالی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بجنورد: ١-جمشید گریوانی با اخذ ۲۰.۶۱۳ رای 2-بهمن جباری با اخذ ۱۴.۳۲۲ رای٣-ابراهیم امانی با اخذ ۱۲.۸۰۹ رای٤-مهدی محمدی با اخذ ۱۱.۸۲۵ رای ٥-سید احمد وکیلی با اخذ ۱۱.۶۱۹ رای ٦-مصطفی دلیریان با اخذ ۱۱.۰۴۱ رای ٧-علیرضا باغچقی با اخذ ۱۰.۶۱۱ رای ٨-سیده زهرا هاشمی با اخذ ۱۰.۴۹۹ رای ٩-سید محسن موسوی با اخذ ۱۰.۷۱۸ رای

راز: آقایان احیا عابدی، حسن رست، امین ساعدی، سید حاتم حاتمی و رضا خانلری آزاد به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر راز انتخاب شدند.

فاروج: جواد قائمی فاروجی، رجب علی ایزدجو، علی رجب پور فرخانی، علی توافقی فاروجی و قدرت الله نامدار پور پیروز میدان رقابت شورای اسلامی شهر فاروج شدند.

شیروان: سعید ساعدی 7080 رای - زهرا قلی زاده 6148 -محمد محمدزاده فانعی 5771 -شاهرخ شاهرخی شیروان 5478 -حسن اسکندریان 4988 -عباس فیاضی 4986 - احمد عاقل 4626 رای عضو شورای شهر شدند.

مانه و سملقان: جلال معظمی- مرتضی مکرمی- رسول قلی زاده-سیدجلال هاشمی- محمدرسول فرخنده

اسفراین:علیرضا مهدی نژاد - محمد رحمانیان - علی صادقی فر -علیرضا ایزی -سید علی اصغرحسینی

سنخواست: اکبری  -رستمی-داودی-گلی-صادقی

راز: احیا عابدی- حسن رست:- امین ساعدی-حاتم حاتمی -رضا خانلری

ایور: مهدی عباسی- عزیز پرمور- حسین شیخ زاده- مهدی حاج طالبی- حمید ملکوتی
خوزستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ایذه: با پایان یافتن کار شمارش آرای صندوق های اخذ رای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ایذه مهدی موسوی دهموردی با ۱۳۴۱۸رای، کورش مرادی با ۱۰۲۷۹رای، داود اسماعیل پور با ۱۰۱۴۰رای، ایمان داودی با ۹۳۱۴ رای، خدارحم رشیدی با ۹۲۲۲ رای، روزبه حیدری با ۹۱۷۳ رای و غلام اسماعیل وندی با ۸۵۵۴ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر ایذه انتخاب شدند.

ملاثانی: در شهر ملاثانی، احمد حمیدی با دو هزار و ۲۴۴ رأی، علیرضا عامری (سرحان) با یک هزار و ۸۸۴ رأی، ناجی غافلی با یک هزار و ۸۵۵ رأی، خلیل مرداسی با یک هزار و ۸۵۳ رأی و کاظم نیک نام با یک هزار و ۷۱۱ رأی به ترتیب کرسی های اول تا پنجم شورای شهر را به خود اختصاص دادند.

شیبان: در شهر شیبان نیز مجید سلامات با سه هزار و ۶۰۱ رأی، کامل نیسی با سه هزار و ۵۸۸ رأی، محمد باوی حسن پوری با سه هزار و ۲۱۳ رأی، حمید الوان پورشریف سه هزار و ۱۱۲ رأی و محمد سلامی با سه هزار و ۵۸ رأی به ترتیب کرسی های اول تا پنجم شورای شهر را کسب کردند.

شوشتر: در شهر شوشتر، اردشیر زنگنه با ۱۰ هزار و ۳۶۱ رأی، غلامعلی شاهمرادیان با ۹ هزار و ۵۲۱ رأی، علی اصغر صفرچی با هشت هزار و ۳۹۱ رأی، محمد حافظی زاده هشت هزار و ۳۵۳ رأی، سید محمدرضا حسینی مرعشی با هشت هزار و ۳۲۰ رأی، شاهین زلقی هشت هزار و ۲۵ رأی و علیرضا چراغی با هفت هزار و ۴۲۴ رأی به ترتیب کرسی های اول تا هفتم شورای شهر را به خود اختصاص دادند.

باغملک:‌ بعد از پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه باغملک در استان خوزستان، مرتضی آل صفری با چهار هزار و ۱۷۵ رای، پژمان ملک صیدالی با چهار هزار و ۶۸ رای، کمال زنگنه را سه هزار و ۳۹۹ رای، اقبال مرادی با دو هزار و ۶۲۸ رای و محمد پیکار زاده با دو هزار و ۵۸۵ رای به عنوان نفرات اصلی شورای شهر باغملک معرفی شدند.

آبادان: حمید کوراوند با هفت هزار و ۸۲۰ رای، حسن کمری با هفت هزار و ۵۶۲ رای، آرش بهفر با هفت هزار و ۴۸۲ رای، خلیل جنامی با هفت هزار و ۳۹۸ رای، ناصر کعبی با هفت هزار و ۶۴ رای، عبدالکریم پوردریس با هفت هزار و ۹۷۳ رای، فؤاد دریس فرد با ۶ هزار و ۷۸۷ رای سید شریف موسوی با ۶ هزار و ۶۷۷ رای و عبدالله کعبی با پنج هزار و ۷۲۷ رای به عنوان نفرات اصلی شورای شهر آبادان انتخاب شدند.

اروند کنار: بعد از پایان شمارش آرا، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اروندکنار معرفی شدند که بر این اساس، جاسم جباری با ۹۸۵ رای، سامی قبطانی با ۷۹۳ رای، غانم حلفی با ۷۸۴ رای، علی سلطان دایر با ۷۸۱ رای و علی بیراتی با ۷۶۸ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

دزفول: عادل دوایی فر با کسب ۴۰۸۲۹ رای، عظیم سرافراز با ۳۹۹۵۶ رای، حمیدرضا چمن آرا با ۲۷۹۱۷ رای، فرهاد جاموسی با اخذ ۲۷۵۶۶ رای، سید مصطفی عظیمی فر با ۲۳۸۶۶ رای، تورج بختیاری با رای ۱۹۶۰۹ رای، عزت الله حاجیوند رشیدی با  ۱۸۹۴۰ رای، میرزا علی آستی با کسب ۱۷۲۹۷ رای و حمید کلانتری با ۱۶۹۳۷ به عنوان ۹ عضو منتخب از سوی مردم برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دزفول معرفی شدند. 

بستان: موسی کروشاتی با ۲۰۵۵ رأی، سید موسی موسوی با ۱۵۲۹ رأی، احمد خنیفی زاده با ۱۴۵۴ رأی، عبدالرضا ساعدی با ۱۳۹۹ رأی و احمد سواعدی با ۱۳۳۷ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بستان انتخاب شدند.

خرمشهر: محمد جواد بچاری با 4686 رای ، امیر سامری با 4541 رای، موسی مطوری جزیره با 3924 رای، علی بندری با 3847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3829 رای، حاتم بندری با 3808 رای ، فاخر ربیعی با 3717 رای

مینوشهر: مینا سیاحی فر سه هزار و ۷۱۸ رای، امید اسکندری با سه هزار و ۴۲۶ رای، ناجی پورعواد با سه هزار و ۳۱۸، محمد علی بحرانی پور با دو هزار و ۹۸۱ رای و فرزانه زایر زاده با دو هزار و ۹۷۱ رای

هویزه: عباس نیسی، سجاد ساکی، نعمت الله ساکی، نعیم بوعذار و بهرام ساکی

شادگان: اعضای جدید پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شادگان اعلام شدند و بر این اساس،طاهر مقدم با ٤٣٤٤ رای، عبدالنبی برحی با ٣٤٢٩ رای، رضا خلوی زاده با ٣٣٩٣ رای، سیدسعید غاوی نژاد با  ٣٣٣٥ رای و عبدالعزیز الهی منش با ٢٨٧١ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

ماهشهر: مجاهد نظارات با هفت هزار و 475 رأی به عنوان منتخب اول، شهناز حیدری با هفت هزار و 196 رأی منتخب دوم، کامران رئیس قنواتی با هفت هزار و چهار رأی منتخب سوم، سعید حیاتی با 6 هزار و 794 رأی منتخب چهارم، مجتبی آبادی با 6 هزار و 280 رأی منتخب پنجم، ناصر فیصلی با 6 هزار و 143 رأی منتخب ششم و حمید غبیشاوی با 6 هزار و 90 رأی به عنوان منتخب هفتم

هندیجان: محسن شعبانی، فاروق جنتی، عبدالنبی گشتیل، امیرعباس غزالی و غلامعباس

آغاجاری: کورش سالاری با ۲۵۷۰ رای، سید عیسی حسینی خیاط با ۱۹۲۰رای، عبدالرسول سلیمانی حصاری با ۱۸۱۸رای، مسعود زنگنه با ۱۵۱۷ رای و سعید فولادی وندا با ۱۴۹۵ رای به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

حمیدیه: احمد آلبوعبید 3115 رای، عدنان سیاحی 2386 رای، عبدالکریم سیلاوی مقدم 2354 رای، عبدالله عبیاوی 2301 رای، نصره سواری 2029 رای

گتوند: مریم فتاحی با سه هزار و ۳۲۳ رأی، محراب مرادی‎سلطانی با سه هزار و ۶۱ رأی، حمید سرداری با دو هزار و ۹۹۰ رأی، جبار سلامی با دو هزار و ۵۵۸ رأی و صادق علیدادی با دو  هزار و ۵۳۷ رأی به عنوان اعضای شورای شهر گتوند انتخاب شدند.

رامشیر: افظ شریفی با سه هزار و ۵۵۵ رای، حسین کردزنگنه با سه هزار و ۲۵ رای، حسن عموری با دو هزار و ۷۶۰ رای، رحیم حیاتی با دو هزار و ۳۶۲ رای و قاسم راشدی با دو هزار و ۱۹۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رامشیر انتخاب شدند.

سوسنگرد: کریم جلالی با ۴۵۱۸ رای، مریم الهایی سحر با ۴۲۰۹ رای، لیلا سیاحی با۳۷۷۶ رای، توفیق سواری با ۳۸۵۷ رای، حسن جلالی  ۳۴۹۵ رای، ناجی سبهانی با ۳۵۵۰ رای و سید گاطع موسوی با ۳۱۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر سوسنگرد برای دوره پنجم انتخاب شدند.

مسجد سلیمان: روح الله جلیلی با ۷۴۴۵رای، احمد زمانپور با ۶۹۸۱رای، حمید شعبانی نژاد با ۵۸۷۹رای، وحید زمانی حموله ۵۰۷۵ رای، حمزه نجف پور با ۵۰۵۸ رای، رضا نجفیان شلال با  ۴۷۱۶ رای و فرضعلی علیجانی علیجانوند با ۴۶۲۲ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مسجدسلیمان برای دوره پنجم معرفی شدند.

کوت عبدالله: بعد از پایان شمارش آرا در انتخابات، حمید باوی بحره با ۴۵۷۲ رای، صالح بن عبود با ۴۱۱۱ رای، حمید حاجیان سعیدی با ۳۹۲۲ رای، قادر الهائی با ۳۸۶۰ رای، زهرا حزباوی با ۳۷۵۶ رای، حسین ناصری با ۳۲۸۰ رای و  لفته حزباوی با ۳۱۲۷ رای به عنوان اعضای شورای شهر کوت عبدالله انتخاب شدند.

بهبهان: سیف الله علی نژاد، علی آقاجری، عبدالمجید راوندی، نعمت الله دانایی، محمدهادی روحی پور، فریدون قنواتی و غلامحسین اولادی پور به ترتیب کرسی های اول تا هفتم شورای شهر را به خود اختصاص دادند.

اهواز:‌ مهران باباپور با 23 هزار و 152 رای محمد جعفر فلسفی با 22 هزار و 101 رای محمد هادی قنوات با 20 هزار و 99 رای اسکندر لطفعلی زاده با 19 هزار و 630 رای مازیار جهان بخشی با 18 هزار و 796 رای یونس اسفندیاری نژاد با 16 هزار و 668 رای رحیم کعب عمیر 16 هزار و 507 رای سیدناصر موسوی نژاد 16 هزار و 131 رای مریم ابریشم کار 15 هزار و  598 رای هدایت ممبنی 15 هزار و 460 رای فتح اله حاجتی با 15 هزار و 321 رای

زنجان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زنجان:  سجاد خدایی با کسب 14 هزار و 979 رای،  امامعلی دادخواه با 14 هزار و 916 رای و کاظم افشارچی با 12 هزار و 750 رای، احمد نصیری با 12 هزار و 582 رای و محمد مسعود مرادخانی با 11 هزار و 234 رای،  اسماعیل دویران و سید رحمان احمدی به ترتیب با کسب 11 هزار و 224 و 11 هزار و 172 رای، حمیدرضا حمیدی و عباس راشاد نیز به ترتیب 11 هزار و 132 و 10 هزار و 868 رای

آببر: عابدین احمدی، اسماعیل زمانی، محسن روحانی، جلیل جعفری و حسین حیدری به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند.

ابهر: سمیرا دودانگه- کیوان الهیاری -حجت اله عسگری- مصطفی محمودی- نجیب حسینی- شیما افشاری- مریم گنجی

خرمدره: عباسعلی طاهری-  علیرضا امینی- عیسی اشرفی-  غلامرضا کلانتری- ابوالفضل مرادی-  مرتضی صالحی نژاد-  شعبان عباسی

سلطانیه:حمید مجتهدی_رضا ملایی_رفعت بابایی_زلیخا قنبری_ابوذر هادی_احد داداشی_عبدالله نورمحمدی

قیدار: محسن بکشلو- علی حسین مرادی- فرهاد مولایی- علی حسینی - مهدی حسین پور

سمنان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سمنان:‌ سید مسعود سیادتی با کسب 17 هزار رای، مجید نظری 511 رأی، 12 هزار و 276 رأی، مهدی خراسانیان  11 هزار و 804 رأی، محمد همتی 11 هزار و 520 رأی، عباس آلبویه و عباس طالب بیدختی به ترتیب با کسب 10 هزار و 10 و 9239 رأی،  محمد زحمتکش 8485 رأی

دامغان: ایمانیان، خسرو فولادیان، رضا ناصری، سید محمد حسینی پور، علی حسن بیگی، ماکان ترابی و آقا بابا زارع زاده

شاهرود:‌ سیدمصطفی طباطبایی با هشت هزار و ۷۰۰، حمیده محبی هشت هزار و ۲۶۰، سید جواد بی طرف هشت هزار و ۲۷، سیده زهرا خانوم موسوی هفت هزار و ۸۵۴، وحید الدین وحیدنیا هفت هزار و ۷۳۷، سید حبیب میرابولحسنی هفت هزار و ۵۲۴ و سمیعی هفت هزار و ۴۵۱ رای

سرخه: زهرا فیض دو هزار و ۵۱۹ رای،  علیرضا عربی دو هزار و ۴۱۷ رای،  محسن سمنانی دو هزار و ۳۵۷ رای، حسن سبحانی یک هزار و ۳۷۸ رای،  مهدی پیوندی یک هزار و ۳۴۳ رای،  محمد محمدی کیا یک هزار و ۱۰۹ رای و محمدرضا ادهم یک هزار و ۵۴ رای به دست آوردند.

میامی: مریم حدیدی،  سید رضا موسوی، قاسم قادری، سید حسن موسوی و  عباسعلی اصغری

گرمسار: با اتمام شمارش آراء در حوزه انتخابیه گرمسار چهره اعضای جدید شورای شهر مشخص شد و طی آن صفر علیزاده ۵۱۱۱، محمودعلیزاده۴۹۵۸، جعفری۴۷۷۹، تلیاری۴۸۳۷، حسن همتی ۴۳۷۸ و ایرج نصیری۴۲۰۱ رای به دست آوردند.

ایوانکی:‌ جابر اشتری ۲۷۸۱، عباس سعیدی  ۲۳۹۷، آلیس قناعت ۱۸۷۹، عزیز عربسرهنگی  ۱۸۴۲، رحمان شصتی ۱۸۲۴ و  حسین رضایی ۱۷۸۵ رای به عنوان علی البدل نخست، به دست آوردند.

 آرادان: عبدالرضا بیگلری  ۱۳۰۶،   رضا شاه حسینی  ۱۲۷۲،   ابراهیم نادریفر  ۱۱۳۱،   سعید گیلوری  ۱۱۰۱ و علی شاه حسینی  ۱۰۳۸ رای را به دست آوردند. و در درجزین علی صفائی با ۱۶۴۵ رای، حسن کاشفی با ۱۵۸۴ رای، سید محمد نبوی با ۱۱۵۶ رای، حسن همتیان با ۱۱۴۳ رای و علیرضا برهانی با ۹۹۱ رای حائز بیشترین آراء شدند.

مهدی‌شهر:حسن نورانیان با کسب 4416 رای- رضا اصیل منش با کسب 3613 رای- سید احمد پاکزادیان با کسب 3607 رای- علیقلی پارسا با کسب3375 رای- خانم تکتم مرادعلیان با کسب 3260 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مهدیشهر انتخاب شدند.

سیستان و بلوچستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

شهر سیب و سوران: حامد محمدی سوران با کسب ۲ هزار و ۹۸ رأی، عبدالرضا کبدانی با کسب ۲ هزار و ۴۶ رأی، عبدالحمید یزدانی با کسب یک هزار و ۸۰۰ رأی، ادهم دهقان خلد با کسب یک هزار و ۶۳۶ رأی و ابراهیم جهانی با کسب یک هزار و ۶۱۸ رأی به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیب و سوران شناخته شدند.

زابل: مهدی سارانی هزار و 416 رأی، سیدعباس فاطمی هزار و 200 رأی،  احمد میر 8 هزار و 16 رأی، شهلا رضوانی 7 هزار و 561 رأی، مهدی سرگلزائی و مریم بزی به ترتیب با کسب 7 هزار 497 و 6 هزار و 965 رأی، گلزار سرگلزائی 6 هزار و 890 رأی

ایرانشهر: رسول‌بخش بامری 7 هزار و 738 رأی،  اکبر دکالی 6 هزار و 402 رأی، فرامرز درخوش 5 هزار و 977 رأی،  ایوب دامنی 5 هزار و 505 رأی،  محمدعلی روحینا و جمشید کلکلی به ترتیب با کسب 5 هزار و 300 و 5 هزار و 216 رأی، سیدمهدی سجادی 5 هزار و 142 رأی

هیرمند: عزیزالله میری هزار و 77 رأی،  علیرضا آشتاب یک هزار و 8 رأی، حسینعلی رخشان‌مهر  711 رأی، عبدالله سراوانی 705 رأی، عبدالنبی ارباب‌زهی 680 رأی 

زهک: هادی شهرکی با کسب ۲ هزار و ۴۴۹ رأی، عباس میری با کسب ۲ هزار و ۳۵۵ رأی، محمد رخشانی‌مراد با کسب ۲ هزار و ۱۱ رأی، علی‌اکبر شیخی با کسب یک هزار و ۹۹۷ رأی و عبدالستار چشم‌نور گرگیچ نیز با کسب یک هزار و ۹۹۱ رأی به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک شناخته شدند.

زاهدان: عبدالحمید الهامی فر - عبدالحمید بحرپیما - پرویز بهادرزهی ریگی - عارف نوتزهی - رسول بیجار- منصور پروین - اسمانه صائب - عبدالجلیل شهنوازی - حمید الدین یوسفی-  غلامحسین ناروئی نژاد - حبیب الله خوب فکر برابادی

نیک‌شهر: پرویز امیری ٣۷۳۷ رای-  سید اکبر امیری ٢٧٧٩ رای- مولابخش بلوچی  ٢٤٧٨ رای -  رضا آبخضر ٢٤٠٠ رای-  باسط بلوچ زهی ۲۲۷۲ رای

چابهار:  معین الدین سعیدی  _ الله بخش جدگال _ سعید امیری مقدم - کمال کیشکوری - باسط اسلامی بندری- واحد بخش دربین - آصف دربین - مسعود بلیده - اسوبار -نادر کوچک زایی

سرباز: محمد یعقوب اربابی265رای-کامبیز اربابی 246رای-الهه حقیقی235رای-جواد کریمزایی 224رای-فرامرز بزرگزاده 215رای

میرجاوه: نصرالله ریگی _ سلام ریگی  _ شه بیک ریگی _ محمد ایاز ضعیفی  _  ابوذر گنگوزهی _ محمد یعقوب ریگی

هامون: سید اکبر طباطبایی ۱۰۱۱ رای . نادرشکیبا ۸۶۷ رای. زینب علم ۷۱۵ رای. ابوالقاسم سرگزی ۷۰۶ رای. علیرضا نوری ۷۰۲ رای. علی رضوانی ۶۶۴ رای۷. بدیل نوری ۵۸۸ رای

فارس

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

داراب: رمضان بی ریا ۵۸۷۵ رای‌، رسول بنا ۵۵۱۹ رای‌، ابوذر علیاری ۵۴۴۷ رای‌، ابوالفضل حق دوست ۵۲۸۵ رای‌، علی اکبر عبدالهی ۴۶۴۹ رای‌، عبدالکریم سیستانی نژاد ۴۵۱۵ رای‌، کریم محمدی ۴۳۴۴ رای

نورآباد: حسین اکبری ۷۸۸۵ رای، داریوش عباسی ۷۷۵۷ رای‌، عزیزاله رضایی ۷۱۳۰ رای‌، علی کرم کرائی ۶۴۲۵ رای‌،‌ یوسف فرامرزی ۶۴۱۲ رای‌، ایل وش شریفی ۶۳۰۹ رای‌، علی احمدی ۶۰۱۹ رای

مرودشت: اسماعیل استواری ۲۰۷۲۴ رای، نادر امیدوار ۱۰۶۱۸ رای، محمد حسن زارعی نژاد ۹۵۵۵ رای‌، ساسان طهماسبی ۹۰۹۵ رای‌، چنگیز نجاتی ۹۰۲۸ رای‌، علی اکبر همت ۸۸۸۵ رای‌، ابوذر کاظمی ۸۲۹۵ رای‌، فریدون اتابکی ۸۰۹۰ رای‌، محمدعلی زارع ۸۰۶۶ رای

فسا :وحید بنا ۱۰۷۱۷ رای، مریم بردبار ۸۷۷۱ رای، شهرام محمدی ۸۲۸۹ رای، ابوذر وطن دوست ۷۹۶۵ رای‌، مجید محب زاده ۷۱۹۹ رای، سوسن کریمی ۵۵۲۶ رای‌، مصطفی بادیان ۵۲۸۵ رای

آباده: سیده سهیلا حسامی ۶۸۵۰ رای، مهدی طهماسبی ۶۰۰۸ رای، حیدر تصدیقی ۵۱۷۷ رای، جمال تربتی ۴۸۱۹ رای،‌ رامین شمشیری قورت ۴۶۸۰ رای‌،حسن اسدی ۴۵۴۶ رای‌،محمد مهدی یونسی ۴۵۱۷ رای

فراشبند:‌ محمود رحمانی با 4657، محسن عالیشوندی با 4462، یوسف عالیشوندی با 3354، خلیل محمدی با 3218 و محمد هادی نوشادی با 3161 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شدند. 

 شهر فیروز آباد:شمشاد کاظمی ۷۶۲۰ رای، صمد نارنج ۶۵۶۷ رای، خلیل سرائی ۶۱۲۹ رای، مسلم اولاد ۶۱۱۰ رای‌، حسین جهان پور ۵۵۵۳ رای‌، عبدالرسول رضایی ۵۴۶۵ رای‌، ذولقدر غفاری ۵۲۴۶ رای

شیراز: 1-سید احمدرضا دستغیب با 101609 رای2-لیلا دومان با 90624 رای3-سید عبدالرزاق موسوی با 78648 رای4-نوذر امامی با 78160 رای5-سیروس پاک فطرت با 75808رای6-سولماز دهقانی با  72065 رای7-ابراهیم صبوری با  68125 رای
8-نواب قائدی با  66922 رای9-علی ناصری با  64835 رای10-قاسم مقیمی با  62867رای11-سینا بنی زمانی با  62734رای 12-احمد تنوری با 61813 رای13-مهدی حاجتی با 59498  رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شدند.

جهرم: محمد امین رحمانیان ۱۰ هزار و ۱۹۲ رای- مسیح اله شاکری ۹۴۹۹ رای- عبدالجواد رحمانیان ۸۸۶۴ رای - عبداله اسماعیلی ۸۲۹۱ رای - علی اکبر دهقانیان ۷۷۲۴ رای - حمید شاکری ۷۶۰۶ رای - حسن خوش نیت ۷۵۶۸ رای

لارستان:عبدالله محبی با ۹۶۹۷ رای-اشکان عسکری با ۸۹۱۸ رای-عبدالحیم مقیمی ۷۷۰۴ رای-سید عبدالمهدی میرپور با ۶۳۱۵ رای-رحیم بیژنی با ۵۸۹۱ رای-عشرت جهان دیده با ۵۶۰۸ رای-خلیل نامدار با ۸۳۴۲ رای

ممسنی: حسین اکبری با ۷۷۶۶ رای-داریوش عباسی با ۷۵۹۴ رای-عزیزاله رضایی با ۶۹۹۸ رای-یوسف فرامرزی با ۶۳۴۲ رای
علی کرایی با ۶۳۳۴ رای-ایلوش شریفی با ۶۱۸۸ رای-علی احمدی با ۵۹۱۸ رای

نی‌ریز: مسعود لایقمند با ۶۸۲۲ رای- اصغر ماهوتی با ۶۶۲۳ رای- احمد پاک نژاد با ۴۶۶۴ رای- سجاد شاهسونی با ۴۲۳۵ رای- محمدرضا شاهمرادی با ۳۹۵۷ رای

اقلید:‌ محمدجواد میرقادری با ۵۱۹۶ رای- کاووس درویشی بهلولی با ۴۲۸۵ رای- محمدجواد یزدانی با ۴۱۳۷ رای -نوراله عباس نژاد با ۳۸۹۳ رای -حجت اله شریفی با ۳۳۸۰ رای

لامرد:لیلی بهزادی با ۷۱۵۷ رای-عبدالضا منصوری با ۴۹۴۸ رای -درویش صفری با ۴۵۴۳ رای -محمد جمالی با ۴۴۰۰ رای-مخلیل بهادر با ۴۰۶۵ رای

سپیدان: شجاع خادم با ۳۰۷۶ رای- روح الله احمدی با ۲۷۴۷ رای- محمدزمان اسماعیلی با ۲۶۹۱ رای -صادق صالحی با ۲۶۲۵ رای- علی بخش صفیحی با ۲۱۵۳ رای

ارسنجان: حسین نعمتی با ۴۴۶۱ رأی-ئ اکرم یارمحمودی با ۴۱۰۱ رأی -مصطفی رحیمی با ۳۶۹۳ رأی - ابوذر نعمتی با ۳۱۳۸ رأی - اسداله رضایی با ۲۴۴۶ رأی

سروستان: -آذر کمالی سروستانی با کسب 3445 رای- حشمت الله قدرتی با کسب 3145 رای-بهنام سلطانی با کسب 2678 رای-طیب مومنی تزنگی با کسب 2347 رای-مریم کاظمی با کسب 2356 رای

خاوران:خیرالله عصمتی با ۱۳۶۰ رای-علیرضا شریفی با ۱۲۶۹ رای-علیرضا شادمان با ۹۱۸ رای-زهرا نساجی با ۸۲۹ رای- الله‌مراد امیدی با ۷۹۰ رای

قزوین

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قزوین:‌ سرهنگ داودی، احد چگینی، مهدی عبدالرزاقی، محسن حق شناس، منیره قوامی،  زهرا یوسفی، سعید دقیقی، فصیحی رامندی و حدیثه قافله

تاکستان:‌ در حوزه شوراها صیاد رحمانی با ۹ هزار و ۱۸۵ رای، حسین رحمانی با ۶ هزار و ۳۴۹ رای، عبدالله رحمانی  با پنج هزار و ۵۷۰ نفر، عبدالله طاهرخانی چهار هزار و ۹۱۳ رای، زهرا صفوی چهار هزار و ۸۴۹، سمیه بابایی با چهار هزار و ۷۲۹ و بهزاد طاهرخانی با چهار هزار و ۶۶۲ رای به ترتیب توانستند با رای مردم به شورا راه یابند.

آبیک: بر اساس نتایج اعلام شده قدیر اینانلو با پنج هزار و ۴۶۷ رأی، حسین امینی با چهار هزار و ۵۸۳ رأی، حمیدرضا دلوی با چهار هزار و ۲۶۷ رأی، فرانک فیض‌اللهی چهار هزار و ۲۲۹ رأی، الله ‌یار مهدی با سه هزار و ۹۶۷ رأی و اسماعیل عبادی با سه هزار و ۸۸۸ رأی و عبدالله ملک‌پور با سه هزار و ۸۲۲ رأی منتخب مردم شهر آبیک در شورا شدند.

الوند:جواد خطمی- علی رضایی جهانی-محمد عبدالله پور - علیرضا خمسه -سهراب ذاکری نرگس‌آبادی-مهتاب بهرامی -علی قدمی

قم

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قم(غیررسمی): حسن مالکی نژاد در صدر به ترتیب آتش زر، حسن بختیاری، حسین اسلامی، محمود مسگری، مجتبی سبحانی، عبدالله جلالی، مجید اخوان ، محسن محرری، علیرضا احمدی، زین العابدین قراچورلوی ، روح الله امرالهی، حسن طلایی

کهک:- علی عربشاهی- محمئ رسولی- مهدی ابولقاسمی- عباس ابراهیمی- ابوالفضل ضرابی

قنوات: حسن حسینی- حسین مجدد - محمد نوش - جواد ایل سعادتمند - یدالله اسحاقی

جعفریه:مجید الوند  - سید علی جسینی پور - حمید رضا لطیف - جعفر مراد بکلو - اکبر صفری

دستجرد:‌ مهدی اسکندری - عباس زینلی - علی راستین - رضا رحمانی - جواد ابوالحسنی

کردستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سنندج: یوسف اسدی 14928 رأی، غریب سجادی 8811 رأی، ارسطو گویلی 8728 رأی، علی بژگول 7495 رأی، فرزاد زارعی 6165 رأی، سیدانور رشیدی 5778 رأی، مجید شاه‌ویسی 5496 رأی، جلال شریعتی 5247 رأی، سیف‌الله رضایی 5044 رأی.

دهگلان: چیمن حسامی 2343 رأی، فرهاد رحیمی 1827 رأی، جمال قادرمزی 1807 رأی، احمد علی بیگی 1718 رأی . شادمان عباسجویی 1621 رأی.

سقز:محمد کرمی- توران خانی- عطا محمدی- سردار دوغی- افشین عزیزی- امیر زارع زاده- کژال شکوری

بانه: هیوا بلند همت 5233 رای-کردستان مصطفی زاده 4913 رای- جمال اعتماد:3936 رای- دیاکو صفری 3807 رای- کریم امینی 3588 رای-بختیار مولایی 3538 رای- ناصر محمودی3474 رای

بیجار: مازیار توکلی- کورش فلاح زاده- حاجیعلی افشاری -حمیدرضا همائی- یوسف ولی پور -ثریا قاضی- محمد رضا شهبازیان

دیواندره:‌مازیار حبیبی- آرمان کریمی- فریدون آقایی- محمد محمودی- محمدحسینی

کامیاران: خلیل عزیزی- آزاد شیروانی- ولی وفایی- کاوه صادقی- ناصر کریمی -خسرو ابراهیمی- محمد شریفیان

کرمان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کرمان: در شهر کرمان حسین چناریان نخعی با ۴۸ هزار و ۸۶۱ رای، علی بهرامی با ۴۸ هزار و ۶۵۵ رای، زهرا ایرانمنش با ۳۴ هزار و ۷۳۷ رای، محمد فرشاد با ۳۳ هزار و  ۱۴۴ رای، رامین ارجمند کرمانی با ۳۱ هزار و ۴۱۱ رای، محمدجواد کامیاب با ۳۱ هزار و ۳۷۸ رای، سید محمدرضا معین زاده با ۳۰ هزار و ۹۶۷ رای، منصور ایرانمنش ۲۹ هزار و چهار رای، علی خدادادی ۲۷ هزار و ۶۰۶ رای، علی اکبر مشرفی با ۲۶ هزار و ۵۵ رای، ماه بانو مهناز معصوم زاده ۲۴ هزار و ۹۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر کرمان توسط مردم انتخاب شدند.

زرند: مهدی برهانی‌نژاد موفق به کسب شش هزار و ۳۰۲ رای، وجیهه زمانی باب‌گهری پنج هزار و  با  ۶۴۴ رای، ایرج رحمانی با پنج هزار و  ۳۸۹ رای، فرهاد اسدی با پنج هزار و ۲۹۹ رای، عباس ایرانمنش با پنج هزار و ۲۶۰ رای، سیدرسول تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای و سیدعباس تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای

رفسنجان: حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند

فهرج: منتخبین شورای شهر فهرج به ترتیب محمد رکن آبادی، مرتضی شهمرادزاده فهرجی، رضا راوش، تیمور عارف، امین وکیلی، رضا شهمرادخت فهرجی و مهدی امام علی نژاد هستند.

بم: محمدتقی جهانپور، محمد بنی اسدی، سمانه سام نژاد، حکیمه خلیلی، محسن قاسم، رامین ولندیاری و منصور عزیزآبادی به شورای شهر بم راه یافتند.

سیرجان: محمدرضا عرب گویینی با 12 هزار و 997 رای، محمد عسکری بدوئی با 8 هزار و 806 رای، طاهره جهانشاهی با 7 هزار و 817 رای، امین صادقی‌گوغری با 6 هزار و 972 رای، مصطفی اسفندیار پور با 6 هزار و 842 رای، ابوذر زینلی 6 هزار و 605 رای و محمداسماعیل خواجونژاد 6 هزار و 363 به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

جیرفت: در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با 10 هزار و 27 رأی، سیدکمال خوشکام با 9 هزار و 326 رأی، حسین مشایخی با 8 هزار و 208 رأی، زهرا دلیری با 8 هزار و 185 رأی، حمید نعمتی با 7 هزار و 981 رأی، محمدعلی امیرمحمودی با 7 هزار و 732 رأی و رضا سالاری با 7 هزار 659 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

بافت:.امیرقلی پژمان.اسماعیل قاسمی.رفیده منظری.یوسف علیرضایی. مهرداد امینی.نیلوفر شفیعی.پیرمرادلو

کهنوج:  عباس عطاپور وزیری با میزان ۵۹۶۵ رای اول کاظم محمودی با میزان ۴۹۰۶ رای دوم  جعفر جعفری با تعداد۴۲۳۲ رای سوم فریده معاذالهی با اخذ ۴۱۸۱ رای چهارم محمدرضا بامری با میزان ۳۸۳۱ رای پنجم محمد مکثایی با تعداد۳۳۲۲ رای ششم امین رزاقپور با میزان ۳۲۰۸ رای هفتم

شهر بابک: احمد یوسفی سروشک. مجتبی عظیمی راویز. علی معروفی شهربابکی. علی شهاب الدینی پاریزی. حسین ریاحی مدوار. احمد ابراهیمی میمند: . محمد محمودی میمند

عنبرآباد: حسین کوهستانی-رستم نوزادی-محمد بهادری-مرتضی جهانشاهی-محمود سالاری

کوهبنان:جواد اکبری با 3258 رای-  منصور جعفری با  2544 رای-  عباس امیدوار با 2148  رای- محمود تهامی با 2082 رای-  سید محمد تقی روح الامینی با 1934 رای

کرمانشاه

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کرمانشاه: براساس آرا شمارش شده، کامران ملکی با ۴۰ هزار و ۶۲ رای، ابراهیم مرادی با ۳۹ هزار و ۲۷۸ رای،  رسول آزادی با ۳۷ هزار و ۴۱۱ رای، سیدپیمان موسوی با ۲۹ هزار و ۵۷۸ رای، سید حجت الله موسوی اجاق با ۲۸ هزار ۶۷۴ رای، طیب حیدری با ۲۵ هزار و ۶۹۶ رای، سالار احمدزاده با ۲۴ هزار و ۷۵۱ رای، سید احسان احسانی با ۲۴ هزار ۵۸۶ رای، غلامرضا امیری با ۲۲ هزار و ۲۷۳ رای، مازیار رضایی با ۲۱ هزار و ۹۳۹ رای و احسان حیدریان نیز با ۲۱ هزار و ۲۳۱ رای نفرات اول تا یازدهم منتخب شورای شهر کرمانشاه هستند.

صحنه: خانم تیمور نوری با ۵ هزار و ۹۴۲ رای، قنبرعلی منصوری با ۵ هزار و ۱۰۵ رای، مصطفی توشمالانی با ۵۰ هزار و ۳۷ رای، نسیم حق‌جویان با ۴ ۶۰۳ رای و صید علی مرادی با ۴ هزار و ۲۵۲ رای به عنوان نفرات اصلی شورای شهر صحنه معرفی شدند.

سنقر : علی بنی عامریان با ۷ هزار و ۱۸۰ رای، حجت اله بیگلری با ۵ هزار و ۳۶۵ رای، اله رضا اعظمی با ۴ هزار و ۱۴۲ رای، رضا سنجری با ۳ هزار و ۹۶۰ رای و سید مهدی طالقانی با ۳ هزار و ۲۴۸ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر سنقر معرفی شدند.

کنگاور: اسفندیار رحمت‌آبادی، سوسن سلیمان‌آبادی، روح‌الله بختیاری، ابوالقاسم طاهرآبادی، عباس کاووسی شریف، حسین ادیبان و احمد پروانه به ترتیب اول تا هفتم شدند.

پاوه:  جهانبخش لطف‌الهی، حیدر اسلامی‌نیا، سامان مرادی، دلشاد جراح‌زاده و سیدمحمد احسن به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

هرسین: یوسف عسگرپور با ۶ هزار و ۶۲۳ رای، مصطفی اله مرادی با ۵ هزار و ۶۷۴ رای، علی کرمی با ۵ هزار و ۴۴۲ رای، مسلم صفری با ۵ هزار و ۳۹۱ رای و ورعلی میرزایی با ۵ هزار و ۳۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر هرسین انتخاب شدند.

شهر کرند غرب: طی آمار به دست آمده جلال صفوی، ابراهیم سلیمی، سید سجاد یادگاری، یوسف رحمتی و سید صالح میرعبدالی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر کرند غرب معرفی شدند.

روانسر: صباح مظفری، کیومرث مظفری، میثم رضایی، فریدون خرمی و محمد فتحی به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

ثلاث باباجانی: ناصح عظیمی، جلال مرادی، چنور احمدی، عطا رحیمی و اسعد ویسی با کسب بیشترین آرا به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر ثلاث باباجانی برگزیده شدند.

اسلام‌آباد غرب: الهام حیدرزاده، مرزبان بخشم، بهروز جلیلیان، محمد خلف صیادیان، مجتبی سنگین وزن، پرویز رزم‌دیده و محسن غلامی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر اسلام‌آباد غرب انتخاب شدند.

قصر شیرین: براساس اعلام نهایی کیومرث خزلی با ۲ هزار و ۹۵۰ رای به عنوان نفر اول، کیانوش سلیمانی با ۲ هزار و ۷۸۶ رای به عنوان نفر دوم، اسدالله رضایی زاده با ۲ هزار و ۱۳۸ رای به عنوان نفر سوم، روح اله مرادی با ۲ هزار و ۱۳۳ به عنوان نفر چهارم و علی خدا مرادی با یک هزار و ۸۶۱ رای به عنوان نفر پنجم معرفی شد.

جوانرود: محمدعلی رضایی با  ۶۴۴۶ رای، بهمن ویسی نور با ۵۹۶۱ رای، سما عزیزی با ۵۸۳۰ رای، انور احمدی با ۵۰۰۵ رای، اختر ویسی با ۴۷۳۵ رای، صیداحمد امیری با ۴۵۷۴ رای و فریدون ابراهیمی با ۴۴۰۴ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جوانرود

سرپل ذهاب: نظام الدین کشتمند با پنج هزار و ۳۳۶ رای-جلال مولایی با پنج هزار و ۱۸۱ رای- سید مجتبی جاسمی با ۵ هزار و ۱۲۱ رای- حشمت الله صفری با ۴ هزار و ۸۲۰ رای - مسعود مروتی میرحصاری با ۴ هزار و ۲۴۵ به عنوان اعضای اصلی شورای شهرسرپل‌ذهاب معرفی شدند.

گیلانغرب: احمد رشیدی با سه هزار و 258 رای ، فریاد پرهوده با 2 هزار و904 رای، علی الفتی با 2 هزار و 869 رای ، جهانگیر عزیزی با 2 هزار و 716 رای ، حشمت اله پرواز با 2 هزار و 560 رای به عنوان پنج عضو اصلی  شورای اسلامی این شهر معرفی و انتخاب شدند

کهگیلویه و بویراحمد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یاسوج: فرشاد نگین تاجی با کسب 12 هزار و 705 رأی، محمدرحیم دهراب‌پور 8 هزار و 206 رای، سید هدایت اکبری 7 هزار و 533 رای،  مسعود خوبانی 6 هزار و 984 رای، علی اکبری‌تبار 6 هزار و 726 رای،  بهنام عباس‌نژاد 5 هزار و 701 رای و خدابخش امیری 5 هزار و 631 رای

باشت:  نادر گرامی با 2هزارو 893 رای، بهادر دارسنج با 2 هزار و 831 رای، ابراهیم ظفری با 2 هزارو 682 رای، حبیب الله احمدی زاده با 2 هزار و 626 رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با 2 هزارو 263 رای

سی‌سخت:زینت نظری با 1925 رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با 1892رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با 1552 رای نفر سوم، داریوش محسنی با 1534 رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با 1379 رای

مارگون: ایرج فقاهتی- صادق افتاده- علی قلی کامیابی- محمد دانشی‌نسب- بهزاد فلسفی

سوق: سپهدار پیکری- ستار تقوی- حسین حسینی- ذبیح الله رشیدی- داریوش ملک

دهدشت:محمد آرانپور ۸۲۵۹رای-زین العابدین بالوایه ۶۹۰۲رای-خسرو دیدار ۶۸۵۰رای-فرزاد آذریان ۶۶۷۱رای-ایرج سخن سنج ۵۹۶۸رای-شهاب الدین تقوی. ۵۵۴۷رای-محمد حسین جمشیدی ۵۵۴۷رای-محمدبخشی. ۵۵۰۹رای-سعید دهش. ۵۳۴۰رای

لنده: ایرح جرنده - سیدامیر سنایی- عطب الله آهنجان -امین کریمپور   - عزیزالله شریفی- علی جان علی نژاد-سبزعلی ویسی 

گلستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

گنبدکاووس:  پرویز ناصری با 14041 رای، آنه محمد قرنجیک با 13460 رای، عارف گرگانی با 13541 رای،  نبی الله آخوندی با 13027 رای، رسول پایدار با 12723 رای، عبدالغفورغراوی با 12489 رای و بابک پاکدل با 13267 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

فراغی: اسماعیل خالقی با اخذ 1186 رای و جمعه گلدی سیدی با 994 رای و صمد مرادی با 944 رای بیشترین رای را کسب کردند.

اینچه برون: رحمان بردی آور با ۷۸۳ رای،  آنه دردی یلمه با ۷۴۳ رای ،‌ بردی قلیچ قیامی با ۷۴۲ رای ، عبدالجلیل آزمون با ۷۰۵ رای، ابراهیم سیاقتی با ۶۶۰ رای

کلاله: فریدون خالی پور با چهار هزار و ۱۳۳ رای، حاجی محمد الهی با چهار هزار و ۵۹ رای، محمدجعفر استوان با سه هزار و ۷۰۴ رای

نگین شهر: قربان نعیمی با دو هزار و ۲۵۰ رای، عبدالرضا کاغذلو با یک‎هزار و ۸۱۱ رای، خدانظر ریگی با یک‎هزار و ۸۸۷ رای، اراز محمد علیزاده با یک‏ هزار و ۶۴۳ رای،  عیسی آبزن با یک‏ هزار و ۴۴۲ رای

نوده خاندوز: حاجی گیلکی با ۹۰۱ رای، محمد حبیبی با  ۷۹۶ رای، علیرضا حبیبی با ۸۷۷ رای، سید ولی حسینی با ۶۹۶ رای، محسن نادعلی با ۵۴۱ رای

مینودشت:۱-ایوب هلاکو با سه هزار و ۷۶۱ رای۲-سید علیرضا نریمانی با سه هزار و ۲۳۶ رای۳-جعفر ممشلی با سه هزار و ۱۴۵ رای۴-یحیی قره جانلو با سه هزار و ۱۱۸ رای۵-مصطفی صادقی با دو هزار و ۹۲۱ رای

رامیان: ۱- سیدعلی میرخاندوزی با  دو هزار و ۱۷۸رای ۲-داوود بای با یک هزار  ۹۶۶ رای ۳- محسن رجبلو با یک هزار و ۷۶۰ رای ۴-ماه بانوحسینی با یک هزار و ۷۰۷ رای ۵-فاطمه جاهدی با یک هزار و ۶۳۴ رای

گرگان (غیر رسمی): ناصر گرزین- محمد ابراهیم جرجانی- علی اصغر یوسفی- حمیدرضا آقلاملایی- مهران کاظم نژاد- فائزه عبداللهی- حسین ربیعی- سعید رحیمی- سیدمحمد مرتضوی 

آزادشهر: علیرضا رجنی - پیمان گنجی - رضا هاشم زایی - جواد عجم - حمید کوهساری

بندرگز: مجتبی ریاحی  - سعید ریاحی  - فاضل جهانشاهی  - خانوم کلثوم امیری - خانوم شیوا امامی 

کردکوی:.سید محمدرضا شریف موسوی، علی اکبر روشناسان، رسول فیروزیان، امید دانشیار،امیر قاسمی

بندر ترکمن(غیررسمی): تایماز ایری- علی پورقاز -تاج محمد قزل- محمد صدیق کر - عبدالله میرایی- رحمت اله خوجه- فریدون کلته

 آق قلا( غیررسمی): طاهر اسماعیلی- عبدالله صحنه- پیمان حسن قاسمی- آنه محمد دلیجه- حکیم سلاق

علی‌آباد: نعیم صادقی غلام رضا حاتمی ابوالفضل پاکدامن ابراهیم علی آبادی مهدی شکی وحیده مزیدی علی شکی

گیلان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

آستارا: بر اساس شمارش آرا در شهر آستارا به ترتیب عرفان جامبر با چهار هزار ۹۵۹ رای، شهرام دولت ترک پور با چهار هزار و ۵۳۶ رای، فرهاد محسنی با چهار هزار و ۳۱۵ رای، میثم الوان پور با چهار هزار و ۲۸ رای، سروش وظیفه با سه هزار و ۸۵۵ رای، حامد نصرت اللهی با سه هزار و ۶۹۳ رای و عادل نیرودل با سه هزار و ۶۷۳ رای حائز اکثریت آرا شده و به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آستارا به مدت چهار سال انتخاب شدند.

صومعه سرا: در شهر صومعه سرا که با حضور ۵۱ نامزد رقابتی سخت برای کسب پنج کرسی پارلمان شهری وجود داشت آقای حسن سرشاد با کسب پنج هزار و ۱۶ رأی مأخوذه به عنوان نفر اول و آقایان وحید زارع درخشان با چهار هزار و ۲۱۶ رأی، حسن ارشاد با چهار هزار و ۳۸ رأی، حسین رحیمی با سه هزار و۷۷۷ رأی و مجید صانعی با سه هزار و ۵۸۷ رأی مأخوذه به عنوان نفرات دوم تا پنج وارد پارلمان شهری صومعه سرا شدند.

لوندویل: در شهر لوندویل شهرام حیایی با هزار و  ۶۷۰رای، داریوش کرم زاده با هزار و ۶۵۰ رای، صمد ظفرخواه با هزار و ۵۰۶ رای، مجید لطافتی با هزار و ۳۹۹ رای و آصف زیدی با هزار و ۲۷۴رای حائز اکثریت آرا شده و به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

شفت: در شهر شفت علی مهدوی با کسب دو هزار و ۳۱۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان نفر اول و مجتبی لامکان با دو هزار و ۲۲۵ رأی، عبالس جنتی با یک هزار و ۹۹۱ رأی، امیر شکاری با یک هزار و ۹۵۵ رأی و یاسر شادفر نیز با یک هزار و ۷۹۴ رأی صحیح مأخوذه موفق شدند برای چهار سال به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شفت منصوب شوند.

آستانه اشرفیه: ابراهیم نجفی اسپیلی،  4525 رأی- اسماعیل تیغ نورد،   4511 رأی- علیرضا تربیعی، 4037 رأی- حسین دوست جلالی،  3259 رأی- نرجس محمددوست  2961 رأی

انزلی: 1- امیر احمدی فرد      13477 رأی- شعبان جعفری    11018 رأی- بهمن زنجانخواه   10209 رأی- ابراهیم برف چالانی   9449 رأی- هادی حیدری     9401 رأی- مه سیما نصیری  9003 رأی- یاسر کریم بخش    7804 رأی

رشت: احمد رمضان پور نرگسی اسمعیل حاجی پور سید امیرحسین علوی امندانی فرهام زاهدآجی بوزایه محمدحسن علی پور کسبخی حامد عبدالهی رضا رسولی حجت جذب جلال الدین محمد شکریه محمدحسن عاقل منش فاطمه شیرزاد به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت انتخاب شدند.

رودسر:مجتبی کاظمی،   3596 رأی- اسماعیل صفری،   3045 رأی- ابراهیم ربانی،  2908 رأی- محمود فرج پور، 2595 رأی- شهرام قهرمانی، 2545 رأی

تالش: . بهزاد پور پناه  9073  رأی. عبداله حسین پور    5945 رأی. رامین باباپور   5812  رأی. فیروزه اردویی  5157   رأی. تقی زینلی  5090  رأی. سهیل سلامی ریک    5194  رأی. حافظ محفوظی   4325   رأی

فومن: سیامک احمد زاده 5774 رأی- علیرضا علیدوست 4367 رأی- جلیل سندی 4430 رأی- سیدنورالدین نعمتی 3815 رأی- حسین غلام نیا 3682 رأی

لاهیجان:‌ - فرداد جنابی  8921 رأی- آرمان پور یاسری  6359 رأی- حجت طیران    5605 رأی- فرشید فقیه شجاعی  5523  رأی- محسن شیخ شعربافان   5507 رأی- رضا نصرتی   4365 رأی- جواد نجار تمیزکار  3683 رأی

لنگرود:فریدون امین رود پشتی، فرامرز حسن دوست، بهمن کامکار، غلامرضا منصفی،مهردادزحمت کش بارکوسرائی، لیلا آبچیان لنگرودی،اعظم سیگارودی

ماسال: مصطفی نظری  3580 رأی- حاجب نجفی  3105 رأی- سامره یعقوبی  2989 رأی- مهدی جمالی فرد  2742 رأی- مجید زارع  2459 رأی

املش: هوشنگ نظریان   3501 رأی- نعمت اله نعمتی   2206 رأی- باقر اکبری    2162 رأی- علی امیری اُمام    2080 رأی- اصغر جانعلی پور   1934  رأی

کلاچای:علی ابراهیمی- فرزاد قلی پور-مهدی محمدحسینی-محمد پورحسین -جعفر عابدینی-مجتبی رضایی-خیراله رضایی

رودبار:‌ کامران میرزایی  3328 رأی - مظلوم شفاعی   2336 رأی- سید هاشم سرخنی 2310 رأی- محمد آذربو، 2183 رأی- بیوک صادق نژاد  2129 رأی
لرستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

برجرد:‌ علی روزبهانی، احساس دالوند، محمد پرهام، فریبرز محسنی، داود گودرزی، اشرف چگنی، محمد ابراهیم بیاتی، موسی نیکوکار و رضا بهنودفر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بروجرد انتخاب شدند.

خرم‌آباد:‌ رستمی، رستم کوشکی، علی محمد صالحی، زهرا نظری، اردشیر دریکوند، سجاد بابایی، علی ماکنعلی، حمید رشیدی، همت پور و احمد میر

نورآباد: 1-حرمت مشعشعی ۷۷۰۸ رای ۲_حسن کورانی ۶۱۹۵ رای ۳_علی رضایی ۶۱۸۱ رای  ۴_محمود علی میرزایی ۵۶۲۵ رای ۵_مولا علی نژاد ۴۹۳۲ رای ۶_سید عبدالله موسوی ۴۸۷۷ رای ۷_افشین صفری ۴۸۶۰ رای

دورود: یاسر ساکی، نرگس حاجی وند، جواد کیانی، احمدرضا نامداری، صادق لشنی، معصومه فولادوند و محمد نیکبخت حائز اکثریت آرا شدند.

پلدختر: مجتبی چراغی پور، غلامرضا نصیری، عجم پور نصیر، افشار پیری و فرزاد حیدری حائز اکثریت آرا شده اند.

نورآباد: حرمت مشعشعی، حسن تورانی، علی رضایی، مولا علی نژاد، محمود علی میرزایی، سید عبدالله موسوی و افشین صفری حائز اکثریت آرا شدند.

دلفان: حرمت الله مشعشعی، حسن کورانی، علی‌رضایی، محمود میرزایی، مولا علینژاد، سید عبدالله موسوی وافشین صفری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر بیشترین آرا را کسب کردند.

الیگودرز: لهراسب میرزایی-  رضا بهمنی- علی ملک محمودی - اله بخش اداوی - زینب کوشاری - مصطفی توکلی- امید آذرشب

کوهدشت: کریم دوستی،صیدکریم گراوند ، رضا میرزایی اصل، کامران تیموری- برومند سوری - منفردعباداله گراوند- یحیی کرمیان عبدلی

مازندران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

  بابلسر: هوشیار خسروی، فاطمه بهار، محجوب پروین، مسلم حسین‌زاده، شعبانعلی رمضان‌نژاد صادق شفقت و علیرضا رحیمیان

خلیلشهر: آقای محمدرضا محمدپورخلیلی نام پدررحمت اله دارای 3791 رای، آقای ابراهیم زاهدی کلاکی نام پدرتقی دارای 2860 رای، آقای محمدرضا باقری خلیلی نام پدر عیسی دارای 2639 رای، خانم گل رخ یونسی کلاکی نام پدرحسن دارای 2486 رای، آقای محمدتقی محمدپور نام پدرنظرعلی دارای 2402 رای

بهشهر : علی شکوهی رستمی نام پدراحسان اله دارای 8205 رای، علی اکبر فخاریان نام پدرمحمد حسن دارای 6824 رای، عباس عسکریان نام پدرعلی اکبر دارای 6643 رای، اسفندیار اسدی نام پدرسهراب دارای 6613 رای، اعظم السادات حسینی کوهستانی نام پدرسید ابوالقاسم دارای 6172 رای، علیرضا کوچکی نام پدرمحمدرضا دارای 5979 رای و علیرضا صدیق نام پدرمحمد دارای 5900 رای

بابل: سید مقیم مقیمی : ۲۰۸۷۸- سیف الرضا شهابی : ۱۶۰۷۶- جواد بیژنی : ۱۵۹۳۶- محمدرضا شافعیان : ۱۵۵۷ سید مهدی تاجداران : ۱۵۰۰۸- مهدی علیجان زاده کاشی : ۱۳۳۴۴- فرامرزابوالحسنی : ۱۳۰۲۷- مرمر فیروزپور : ۱۳۰۱۰- رجب ملائی رئیسی : ۱۲۶۱۹

جویبار:. مجتبی قائمی 4734 رای . علی یاری 4714 رای . اسماعیل فولادی 3840 رای . همت بخشیان 3578 رای . سید حسین میری 3544 رای . محمد فقیه 3526 رای . مظاهر شهمیری 3474 رای

چالوس: جعفر کیالاشکی-عقیل اکبرآبادی-مهدی ردایی-صابر سام دلیری-رشاد طاهرنژاد-فرزاد زال نژاد -مهدی مرادی صادق

کلاردشت: .فرهاد کرییمایی .شهرام ساروی. اباصلت حاتمی .سید اصغر نوراشرف الدین حاج حسین میار نعیمی

رامسر:.هادی حلاجیان.مجیددرجانی.سعیدصفاتی.محمدجعفرخلخالی.محسن کیهان ثانی

ساری: 1 قاسم قاسمی2 عباس نجاریان ساروی3 سیدمسعود مدینه4 فرامرز نقیبی علمداردهی5 سیدعلی آقامیری6اسفندیار عشوری سوادکوهی7 کوروش یوسفی ساداتی8 علی جان شمشیربند9 علی اکبر زلیکانی

فریدونکنار: مهدی باقرزاده فریدونی 5744 رای-مهدی بابکی 5588 رای-سید جواد قاسمی کناری5009 رای-نازبانو عزیزی کناری 4146 رای-مصطفی شیاری کناری 4087 رای

نکا: ابوالقاسم محمدی_رقیه جعفری_سید مهدی موسوی_علی داد_سید احمد نعمتی_نوابه بخشی_غلام آرست

آمل: محمد محمدی21652، مسعود تسلیمی20838، فرشید لیتکوهی13036،‌ غلامحسین شفیع زاده11686، محمودی پاتی11577، خسرو ابراهیم زاده11549،‌ جهانگیر آذری10836،‌ فردوس قربانی10571، قاسم رسولی 10450

مرکزی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

محلات: غلامعلی یارمحمدی با ۸۰۲۹ رای،  وجیهه هاشمی با ۴۰۲۶ رای، قاسم براتی با ۳۶۷۳ رای، اسماعیل مرادی با ۳۴۶۰ رای و علی بخشی با ۲۹۹۶ رای اعضای اصلی شورای شهر محلات انتخاب شدند.

دلیجان: اعضای اصلی شامل سیدرضا جلالی با ۵۲۰۱ رای، رحمان دلاوری با ۴۶۹۴ رای، مهدی بیگی با ۳۸۳۹رای، سعیدصادقی با ۳۸۳۲رای و محمد رضا خلیلی با ۳۵۷۴ رای هستند.

خمین: محمد بیات با هشت هزار و ۹۸۸ رای، علی بیات با هفت هزار و ۲۷۳ رای، خورشید هاشمی نیا با شش هزار  و ۳۲۴ رای، ابوالفضل نجاری با شش هزار و ۲۰۷ رای، علی‌اکبر پروانه رو با شش هزار و ۱۶۷ رای، محمدتقی عظیمی با پنج هزار و ۵۷۴ رای، محمدعلی فرقدانی با پنج هزار و ۵۶۵ رای به‌ عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر خمین انتخاب شدند.

شازند: مهدی علی بخشی با دو هزار و ۶۵۶ رای، سلمان اکبری با دو هزار و ۴۵۸ رای، قاسم کلیایی با دو هزار و ۱۶۵ رای، بهمن ادریسی پور با دو هزار و ۱۵۱ رای و رمضان نجفی با دو هزار و ۳۷ رای اعضای اصلی شورای شهر پنجم شهر شازند هستند.

شهباز: اسماعیل نادی با سه هزار و ۲۰۵ رای، محمدعلی بهرامی با سه هزار و ۱۸۶ رای، مرتضی فتحی با سه هزار و ۱۸۴ رای، محمد امیری با سه هزار و ۱۲۳ رای و علی حسین نظری با دو هزار و ۹۸۶ رای به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای شهر شهباز منتخب شدند.

توره: در شهر توره مهدی نجفی با ۷۴۲ رای، علی اصغر صحرانورد با ۶۸۱ رای، محمود احمدی با ۶۵۴ رای، محسن سهراب نیا با ۶۴۴ رای و اسماعیل ملایری با ۵۸۹ رای به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شدند.

کمیجان: نجف‌علی سلطانی با ۳۰۸۷ رای، محسن کرباسی با ۳۰۷۱ رای، علی اوسط رحیمی پویا با ۲۲۷۶ رای، غلامعلی کمیجانی با ۲۱۰۲ رای، غلامحسین عرفانی راد با ۱۸۸۸ رای، به عنوان اعضای اصلی شورای شهر کمیجان انتخاب شدند.

اراک: مرتضی سورانه 22078  رای-کاوه فلک افلاکی19680  رای -علی جعفر محصولی 18125 رای - سعیدنادری نورعینی 17237 رای - علیرضا مرادی17038 رای - ایرج رضایی16676 رای - پیمان رشیدی16424 رای - طوفان محمدی15754 رای - محمدحسین فدایی15268 رای -فرزانه رحمتی 14887 رای-حامدآجرلو 14741 رای

ساوه: سعید کریمی 8906 رای- مرتضی سعیدی نیک 6127 رای-سعیده محمودی 6099 رای-احمد حاج امینی 5326 رای-اکبر علی وردی لو 5157 رای-حسین ناصری 5107 رای-علی بسطام 5096 رای-محمدنادی 5092 رای- محسن فیاضی 4928  رای

تفرش:محمد شاکری 3210 رای-محمد صادق سعدی 2334 رای-عاطفه بیاتی 2243 رای-مهدی گنجعلی 2049 رای-علی لطفی 1914 رای 

آشتیان:‌حسین جمال آشتیانی 1675 رای- کریم جمالی آشتیانی 1407  رای-مجید محمودی نیا 1267  رای-رضا سلیمانی 1187  رای-مهدی مسعودی 1055  رای

هرمزگان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قشم: علی بازماندگان قشمی، محمدرضا اسلامی، علی رستمی فر، حسن حسن‌زاده نجار قشمی و محمد شریف رنجبر منتخبین پنجمین دوره اسلامی شهر قشم هستند.

ابوموسی: هدایت الله لقمانی- کاظم حاتم گیره- محمد عظیمی- امیر امیری- مرجان بردبارمنش

بندرعباس: خانم فاطمه جراره- اسلام باوقار- فیصل دانش- کیانوش جهانبخش- مجید عسکری زاده- آبتین امیری- پرویز سالاری- احمد عامری- فرزانه آرامش- جواد بلارک- هومن رفیعی

بندرلنگه:‌ فاطمه شریفی آزاد- شهرام خرم زاد- محمود شریفی لاری - صادق تاروتی- مصطفی کهن

جاسک: موسی آمای - حسین روشنی - احمد رفیعی نیا - علی میری پور - حمزه طاهری

میناب: جابر پریتقی نژاد- روح الله بهادری زاده مینابی - مصطفی اسدی- ندا جهانگیری - عصمت درخشی - شهریارمولادی شهواری- علیرضا خیاط

همدان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

همدان: حمید بادامی نجات، حسین قره باغی، علی رحیمی فر، سیدمسعود عسگریان، نرگس نورالله زاده، ابراهیم مولوی، علی فتحی، مریم روانبخش، کامران گردان، اکبر کاووسی امید و رضوان سلماسی به عنوان 11 عضو اصلی به شورای شهر همدان راه یافتند.

اسد آباد:حسن کرمی‌پایدار با ٧٧۵٧ رأی، حمدالله مرادی با ٧٧٢٣ رأی و یزدان سبزه‌ای با ۶١١٩ رأی در شهر اسدآباد به ترتیب آراء نفرات اول تا سوم را در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کسب کردند.همچنین حسین رستمی با ۵٢٨٣ رأی، سیدعلی موسوی‌نژاد با ۴۵٨٧ رأی، خدمت زیوری با ۴۵٣٩ رأی و حسین شیری با ۴۴۵١ رأی با توجه به ٧ نفره بودن تعداد اعضای اصلی این شهر، نفرات چهارم تا هفتم شورای اسلامی شهر اسدآباد شدند.

ملایر: جلیل کولیوند با کسب 6 هزار و 490 رأی، عباس جوکار 6 هزار و 397 رأی، حسین احمدی 6 هزار و 56 رأی، احمد هاشمی 5 هزار و 892 رأی و همچنین اکبر هاشمی با کسب 5 هزار و 552 رأی، رضا زهره‌وند با کسب 5 هزار و 536 رأی و علی سبزی‌نی با کسب 5 هزار 368 رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر شناخته شدند.

شهرهای بهار: در شهر لالجین نیز زهرا سلیمی اخگر، جواد حسینقلی پور، لیلا اکبری بهروز، علی اکبر طالع رادی و مرتضی صبوری نیکو به شورای شهر راه یافتند.

نهاوند: امید جلالوند با کسب 6 هزار و 215 رأی، صفی‌الله خرم‌آبادی 5 هزار و 113 رأی، عبدالوحید خزایی 4 هزار و 873 رأی، عبدالعلی ملکی 4 هزار و 488 رأی، مسعود رضی 4 هزار و 289 رأی،  همچنین محمد صامد جهانیان با کسب 4 هزار و 159رأی به عنوان ششم و منصور صالح با کسب 4 هزار و 4 رأی به عنوان نفر هفتم شورای اسلامی شهر نهاوند تعیین شدند.

تویسرکان:علی باقری با کسب 5 هزار و 385 رأی- علی اشرف 5 هزار و 135 رأی-سیدامرالله میرزاجانی 3 هزار و 959 رأی -مازیار عبدی  3 هزار و 614 رأی - محمد شاهرخی 3 هزار و 438 رأی -فتانه شامحمدی با کسب 3 هزار و 84 رأی -مسعود حمیدیان با کسب 2 هزار 923 رأی

کبودرآهنگ: محمد رهگشایی ۳ هزار و ۶۰۴ رأی- علی بهرامی ۳ هزار و ۲۴۷ رأی -غلامرضا قلی‌ئی ۳ هزار و ۲۳۰ رأی -وحید ربیعی ۲ هزار و ۹۷۳ رأی -محسن صفری با ۲ هزار و ۲۵۵ رأی 

یزد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یزد: بر اساس آرای شمارش شده از مجموع صندوق‌های سطح شهر یزد، غلامعلی سفید با ۳۴ هزار و ۴۷۵ رای، الهه جورابی با ۳۲ هزار و ۹۳۶ رای، ونوس عامری با ۲۹ هزار و ۵۹۹ رای، مرتضی شایق با ۲۶ هزار و ۷۳۴ رای، محسن عباسی هرفته با ۲۴ هزار و ۶۹۶ رای از راه یافتگان به شورای پنجم شهر یزد هستند.حمیدرضا قمی با ۲۳ هزار و ۲۷۹ رای، سپنتا نیکنام با ۲۱ هزار و ۷۱۷ رای، محسن ابوترابی با ۲۱ هزار و ۳۰۷ رای، مهدی کاشفی زاده با ۲۰ هزار و ۸۷ رای، سیدحسین آزادی با ۱۹ هزار و ۶۰۸ رای و محمدعلی پاکن‍ژاد با ۱۹ هزار و ۷۵ رای نیز وارد شورای شهر یزد شدند.

بافق: ۱ – محمد رنجبر ۸۰۵۹ رای ۲ – حسن محمدی ۵۹۵۹ رای ۳ – حسن امیرزاده ۴۸۶۵ رای ۴ – سید محمد باقی زاده ۴۳۹۲ رای ۵ – ابراهیم تفکری ۴۱۳۷ رای

ابرکوه: در شهر ابرکوه به عنوان مرکز شهرستان ابرکوه که دارای شورای شهر پنج نفره است، علیرضا زارع‌زاده با ۲۷.۲۹ درصد آرا، محمود فلاح زاده با ۰.۲۵ درصد آرا، سید حبیب الله زارعی با ۰.۲۵ درصد آرا، سید اصغر سجادی ابرقویی با ۰.۲۴ درصد آرا و محمدجواد معماریان با ۰.۲۲ درصد آرا به پنجمین شورای اسلامی شهر ابرکوه راه یافتند.

مهردشت: سیدحسین حسینی دوست ابرقویی با ۵۳.۹۵ درصد آرا، اسماعیل دهستانی اردچی با ۴۷.۰۲ درصد آرا، علی فلاح مهرآبادی با ۳۱.۳۹ درصد آرا، سیدرضا حسینی پناه اردچی با ۲۸.۸۸ درصد آرا و مصطفی تولایی با ۲۸.۴۵ درصد آرا به پنجمین دوره شورای شهر مهردشت ورود پیدا کردند.

شاهدیه: بر اساس آمار اعلام شده از سوی شعب اخذ رای شهر شاهدیه و تجمیع آرا علی میرجلیلی با کسب ۲۴.۹۳ درصد آرا، حسین سلطانی با ۲۲.۵۴ درصد آرا، محمدجواد رضائی ابرندآبادی با ۲۱.۹۹ درصد آرا، قاسم میرجلیلی با ۲۰.۹۱ درصد آرا و محمدتقی سلطانی گردفرامرزی با ۱۷.۹۵ درصد آرا به شورای شهر شاهدیه راه یافتند.

میبد: در شورای شهر میبد به عنوان شورای هفت نفره که انتخابات آن نیز مکانیزه برگزار شد، علیرضا آقایی میبدی با ۲۷.۲۹ درصد آرا، انسیه فلاح یخدانی با ۲۲.۱۶ درصد آرا، علیرضا آزادمنش با ۱۸.۶۵ درصد آرا، صفرعلی دهقانی شورکی با ۱۶.۲۷ درصد آرا، مجید زارعی با ۱۵.۸۹ درصد آرا، حسینعلی فلاح با ۱۵.۳۰ درصد آرا و محمدرضا هدایی با ۱۵.۲۷ درصد آرا به شورای شهر میبد راه یافتند.

مهریز : زهرا دهقانی زاده بغدادآبادی با ۳۲.۱ درصد آرا، محمدرضا زارعیان با ۲۸.۵۵ درصد آرا و مهدی زارع بیدکی با ۱۹.۳۳ درصد آرا سه نفر اول منتخب مردم مهریز هستند.علیرضا ابویی مهریز با ۱۸.۲۳ درصد آرا و سید مصطفی محسن زاده مهریز نیز با ۱۸.۲۱ درصد آرا از دیگر منتخبانی هستند که به پنجمین دوره انتخابات شورای شهر مهریز راه یافتند.

مروست: در شهر مروست که دارای شورای پنج نفره است، حجت فلاحتی مروست با ۲ هزار و ۷۴۵ رای، غلامرضا قانع مبارکه با ۲ هزار و ۱۷۸ رای، مجتبی فلاحتی مروست با هزار و ۷۰۱ رای، غلامرضا کمالی مروستی با هزارو ۵۹۰ رای و طاهره تقی زاده رحمت آباد با هزار و ۵۷۰ رای راهی شورای شهر  شدند.

هرات: روح الله افخمی با ۲۹۴۸ رای، رضا شکاری با ۲۳۱۱ رای، افسانه فلاحتی مروست با ۱۸۳۵ رای، کرامت الله تیموری مروست با ۱۷۷۶ رای و صادق پور احمدیان با ۱۷۵۵ رای منتخب مردم در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هرات شدند.

خضر آباد: در شهر خضرآباد که دارای شورای شهر پنج نفره است، سیدعلی اکبر رضوانی اشکذری با ۲ هزار و ۸۸۴ رای، علیرضا ابویی اشکذری با ۲ هزار و ۴۹۴ رای، محمدعلی دل شب با ۲ هزار و ۲۹۱ رای، علیرضا پیشداد با ۲ هزار و ۷۰ رای و مریم دست افشان با هزار و ۸۸۸ رای وارد شورای شهر شدند.

اردکان:‌ محمدعلی مروتی 10754 رای، سیدمحمد حسینی‌پور اردکان 9316 ، محمدجواد شاکر 8777، عباس امیری 8214، سیدمحمد حسینی‌پور اردکانی 8102، حسن رضاپور میرصالح 7708، شهرام گل 6679، اکبر طاقداریان 6457، امرالله امراللهی 5818، مسعود نوریان 5695، فروغ امین‌الرعایا 5464 و محسن ملت اردکانی 5055

نظرات

  • انتشار یافته: 14
  • در انتظار بررسی: 1
  • غیر قابل انتشار: 25
  • IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    73 7
    خوب شد متاسفم شوراهای شهر یعنی دزدی و خیلی چیزها
  • IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    20 5
    ممنون
  • حسن زند IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    11 6
    امیدوارم همانطور که مردم اعتماد خود شان را به دولت اعلام کردند دولت هم بتواند به قول و وعده هایش عمل کند و خواهشا این شوراها را منحل یا رسیدگی بیشتری در کار های آنها انجام گیرد ،... فقط امیدوارم به گوش مسئولین برسد
  • عاشق خاک پاک میهنم IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    23 13
    اقای رییسی عزیر حالا که اکثر مردم بهت نه گفتن به روحانی عزیز و محبوب و منتخب اکثریت مردم و رهبر عزیزمون کمک کن
  • مجید IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    3 5
    الوند جز قزوینه نه استان البرز
  • IR ۲۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    6 3
    برای قم رو نگذاشتید
  • جلال ایلام IR ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
    12 8
    دهه هفتاد برای گزینش یک نفر که میخواست در ادارات استخدام بشه از لباس آستین کوتاه تا رنگ شلوار و موی سر گیر میدادن تا تا فامیلهای دور شان که وابستگی به حزب و جناحی نداشته باشند الان افرادی با سرو وضع اسفبار و گاها دارای مشکل اخلاقی ثبت نام میکنند و احیانا برنده هم بشن واقعا چرا سست شدیم بی اخلاقی و بی دینی سوار بر اخلاق شده چه کسی پاسخگو ست ؟
  • پری IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    28 25
    آقایه رئیسی همیشه دوستت داریم
  • ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    22 6
    الان خانم های کاندیدی که با ارایشهای انچنانی تبلیغ و خرج کردن هم از جیبشون هم از خودشون خیلی ناراحتن. ارایشهایی که حتی ستاره های هالیوود هم نداشتن انگار می خوان عروس بشن نه کاندید.
  • محمد ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    12 5
    متاسفم
  • علی IR ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    7 6
    دوستان گرامی کاروتلاش ربطی به سرووضع نداره به دینم ربطی نداره.کمی تامل
  • من IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    4 4
    اراک را ذکر نکردید!!! امیدوارم کسی در دوران روحانی دیگر لب به گلایه از مشکلات اقتصادی باز نکند !!@
  • IR ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    8 9
    دستگاه نظارتی کشور رها شده نظارت نمی کند ورسالت خود را فراموش کرد ه مسئولین شعار می دن کو غیرت کو شجاعت کو مردانگی کوه شرافت به هر حال خود اینه اخرش گیر می کنند .
  • ووو IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
    5 2
    قم کو؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.