سرلشکر باقری

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: فناوری موشک‌هایی با توانایی اصابت کمتر از ۱۰ متر به هدف در اختیار کمتر کشوری قرار دارد و امروز ایران این تسلیحات را تولید و استفاده می‌کند.

به گزارش مشرق، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در نمایشگاه دستاوردهای نظامی و دفاعی یادمان والفجر8 اروندکنار گفت: تجهیزات نظامی موجود در این نمایشگاه همه با استفاده از فناوری ایرانی ساخته شده است.

وی با اشاره به حضور کاروان‌های راهیان نور در این نمایشگاه ادامه داد: این تجهیزات را زائران سرزمین‌های نور با تمام وجود لمس می کنند و باور «ما می‌توانیم» در وجود آنها شکل می‌گیرد و دنیا باید بداند این باور در جوانان دانشمند نسل‌های بعد از جنگ برای خودکفایی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها هم وجود دارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: موشک‌هایی با توانایی اصابت کمتر از 10 متر به هدف، نمونه‌ای از این تسلیحات است که فناوری آن در دنیا در اختیار کمتر کشوری قرار دارد و امروز جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد که این تسلیحات را تولید و استفاده کند.

سرلشکر باقری تأکید کرد: با وجود چنین موفقیت‌های بزرگی سایر مشکلات کشور کوچک جلوه می‌کند.

وی همچنین هدف از سفر خود به منطقه را تجلیل از مرزداران جمهوری اسلامی ایران، بازدید از مواضع دفاعی کشور و حضور و بازدید از محل درختکاری که راهیان نور سپاه و بسیج متولی ایجاد آن در راستای کاهش ریزگردها هستند اعلام کرد.

منبع: تسنیم

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 14
 • غیر قابل انتشار: 5
 • سربلز وطن NL ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
  65 29
  آفرین به اعتماد بنفس و خود باوری و دقت ایرانی .
 • ایران US ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
  احسنت.فقط گروه های زره ای رو هم تقویت کنید.شنیده شده بعضی فرمانده هان ارتش نمی خوان تانک فوق پیشرفته کرار رو تحویل بگیرن!
 • ناشناس IR ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
  83 5
  لعنت ب هر کسی ک نمیخواد حرف حق منتشر بشه مشرق
  • ثج IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
   حرف حق یا حرفی که تو فکر میکنی حقه ما می توانیم به کوری امریکا پرستان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.