محمد طلایی

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: کشتی ورزش اول کشور است اما در مظلومیت و کمبود امکانات که امیدواریم مسئولین به درد کشتی رسیدگی کنند.

به گزارش مشرق، محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان اظهار داشت:‌ تمرینات خیلی خوبی را بچه‌ها انجام دادند دوره آخر تیپرینگ است و در این روزهای پایانی اردو مسائل مربوط به کم کردن وزن، آنالیز حریفان و تاکتیک‌هایی که باید پیدا شود رسیدگی می‌کنیم و کار اصلی را بچه‌ها انجام داده‌اند و تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته‌اند و امیدواریم با دعای خیری مردم و لطف خداوند بچه‌ها بتوانند دل مردم را شاد کنند.

طلایی در خصوص جوان شدن تیم ملی افزود: ما در تیم ملی یک پوست‌اندازی کامل را انجام دادیم و تنها مدال‌دار المپیکی‌مان آقای یزدانی است که او هم قرار است در یک وزن بالاتر مسابقه دهد و می‌توان گفت این تیم یک تیم کاملاً جدید است. ما با امید بسیار بالایی با بچه‌ها تمرین می‌کنیم البته تیم جوان تیمی است که احتمال دارد دچار اشتباه شود و شاید میدان بزرگ مسابقات جهانی آنها را بیگرد. اما آنها جوان‌هایی هستند که خدا را شکر جوانان لایقی هستند.

وی در خصوص وضعیت امکانات گفت: شرایط خوبی نداریم بچه‌هایی که قرار است در مسابقات جهانی شرکت کنند دو هفته است که نمی‌توانند یک استراحت خوبی داشته باشند فقط به خاطر نبود سیستم سرمایش مناسب. من تقاضا دارم به درد کشتی رسیدگی کنند. در سالن واقعاً هوا گرم است و سیستم سرمایش کار نمی‌کند. خوهش می‌کنم به وضعیت کشتی رسیدگی کنند چون کشتی مظلوم واقع شده است. امیدوارم به درد این جوان‌ها که هر کدام‌شان یک الگوی مناسبی هستند برای کشتی این مملکت رسیدگی شود و حداقل امکانات برایشان فراهم کنند که این بچه‌ها با توپ پر به میدان بروند تا بتوانند هر توانی که دارند در میدان مبارزه به اجرا بگذارند و دل مردم را شاد کنند. ما خیلی وقت است که می‌گوییم این شرایط مناسب حال ورزش اول کشور نیست. البته کشتی ورزش اول کشور است ولی در مظلومیت و نداشتن امکانات که امیدواریم مسئولین کشتی را دریابند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس