مسعود شجاعی احسان حاج صفی

فدراسیون فوتبال پاسخ نامه فیفا درباره محرومیت دو بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس را داد.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به نامه‌ای که فیفا شب گذشته (شنبه) ارسال کرده و خواستار توضیح درباره خبر محرومیت مسعود شجاعی و حاج‌صفی شده بود، اعلام کرد که این دو بازیکن محروم نشده‌اند.

نامه فیفا شب گذشته به فدراسیون فوتبال ایران رسید و طی آن سؤال شده بود که آیا شجاعی و حاج‌صفی محروم شده‌اند یا نه. فدراسیون جهانی فوتبال حتی در این خصوص از فدراسیون کشورمان خواستار توضیح شده بود. فدراسیون فوتبال هم در پاسخ به این نامه اعلام کرده است که این دو بازیکن را محروم نکرده است و خبرهای مربوط به این موضوع درست نیست. این نامه آماده شده است و امروز به فیفا ارسال خواهد شد.

اظهارات محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه شجاعی و حاج‌صفی، دو بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس یونان به دلیل بازی مقابل مکابی رژیم صهیونیستی دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوند، بازتابی جهانی داشت. همین مسئله باعث حساسیت فیفا نیز شده بود و آنها به همین دلیل از فدراسیون فوتبال خواستار توضیحاتی در این باره شدند. در عین حال مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان اعلام کرده است که فدراسیون موضوع یادشده را بررسی می‌کند.

منبع: تسنیم

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 1
  • غیر قابل انتشار: 1
  • IR ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
    7 3
    معاون وزیر و اصلاح طلب ها یک کاری کردند که فیفا را بکشند وسط و بگند دیگه از دست ما کاری ساخته نیست. اقدامی به نظر کاملا هدفمند. شاید الان بتونید با سیاست و فریب مثلا زرنگی کنید ولی چه اهمیتی داره این دو تا بازی کنند یا نه. برای من که تیم ملی تا وقتی اینها هستند دیگه مرد. تیم ملی یعنی شرف و غیرت و عزت یک ملت. کاری هب فلسطین و لبنان ندارم. چطور بازیکنانی را در تیم ملی کشورم تحمل کنم که با قاتلان شهیدان بی گناهی چون احمدی روشن و علیمحمدی در یک زمین نفس کشیدند و بازی کردند و با قاتلان شهید الله دادی بی گناه که در سوریه جایی که هیچ ربطی به اسراعیل نداشت در حالیکه رو به تکفیری ها بود از پشت با موشک هلیکوپتر اسراعیلی به شهادت رسید. بله فدراسیون و بازیگران بی عفت، شما حرفتون را با کمک فیفا و وزارت خارجه اسراعیل که براتون ف میزد به کرسی بشونید. تیم ملی فعلا شرفش آلوده با حضور این دو هم ارزانیتون تا وقتی دوباره از وجود این دو تا پاک بشه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده