کد خبر 760124
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
لوکا بوناچیچ

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از دید من مهم صادق بودن و جست‌وجوی حقیقت است.

به گزارش مشرق، لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از دیدار با سپیدرود اظهار داشت: روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. در هل شغلی انسان‌های خوب و بد هستند. در میان مربیان هم همین شرایط وجود دارد. از دید من مهم صادق بودن و جست‌وجوی حقیقت است.


وی افزود:‌ روز خبرنگار نشان دهنده این است که شغل مقدسی است. در هر شغل افراد خوب و بد هستند. از نظر من صداقت مهم است. دو ماه است که در ایران حضور دارم. چهار بار دیدم در رسانه‌ها اظهاراتی به نقل از من مطرح شده است. روز گذشته خبری مطرح شده که روی نام یک بازیکن خط قرمز کشیدم. هرکسی حق دارد دیدگاهش را بیان کند اما نباید از اسم من استفاده کنند. هر چیزی که بخواهم بگویم مقابل شما در نشست به صراحت می‌گویم. سایتایی که بحث اخراج را زدند تکذیب می‌کنم.خلاف حرفم عمل نمی‌کنم. پشت سر بازیکنانم ایستاده‌ام و به کارشان باور دارم. سایر مسائلی که در این مورد مطرح می‌شود حقیقت ندارد و صحبتی نیست که من کردم. از این فرصت استفاده کردم هم روز خبرنگار را بگویم و هم در مورد شایعه اخراج باز گردم.

سرمربی گسترش فولاد در مورد بازی با سپیدرود رشت، اظهار داشت: تیمی به مصاف ما می‌آید که مشکلاتی شبیه به ما دارد. آنها برنامه ریزی کردند تا فصل بهتری داشته باشند. بازیکنان خوبی را جذب کردند. فردا فرصتی است تا پیروزی به دست بیاورم و اعتماد به نفس را باز گردانیم.

وی در مورد اشتباهات بازیکنان در خط دفاع، گفت: بر اساس انتظارم بازی نمی‌کنیم. در خط دفاع بازیکنان با تجربه داریم اما در این دو بازی عملکردی داشتند که باعث شدند که ما به دیدگاهمان شک کنیم که آیا تصمیم درستی در مورد جذب آنها گرفتیم یا نه. در بازی اول و دوم اشتباهات فردی داشتیم. بازهم تأکید می‌کنم اشتباه فردی از سوی بازیکنان با تجربه بوده است. خط حمله و هافبک از خطوط تشکیل دهنده تیم هستند. یک تیم باید خودش را بالا بکشد. اگر این اتفاق بیفتد خط دفاع هم بهبود پیدا می‌کند. اگر در یکی دو بازی آینده اگر به این نتیجه رسیدیم که خط دفاع نمی‌تواند ما را راضی کند قطعا به تقویت تیم فکر خواهیم کرد.

بوناچیچ در مورد اینکه تیمی که 7 گل در دو بازی دریافت کرده نشان می‌هد مشکل روحی دارد، عنوان کرد:‌ وقتی در خانواده و فامیل یک مشکل هست شما این مسائل را در بیرون از خانواده مطرح نمی‌کنید. من نمی‌خواهم در این خصوص صحبت کنم.

وی در مورد وضعیت پیمان بابایی، گفت: او 20 روز است که کار خود را آغاز کرده است. پزشکان به او مجوز دادند و او صد در صد روی نیمکت ما می‌نشیند.

سرمربی گسترش فولاد در مورد اینکه آیا مشکلات روحی یک بحث درون خانوادگی است اظهار داشت: این یک مسئله گسترده است. این مسئله را باید از دکتر تیم سوال کرد. بله مشکلاتی مثل همه باشگاه‌ها داریم اما الان نیازی نیست در این مورد صحبت کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس