آیت الله خاتمی

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: تحریم‌های جدید بار دیگر نشان داد که آمریکایی‌ها غیر قابل اعتماد هستند.

به گزارش مشرق، آیت الله سیداحمدخاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری درباره تصویب تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه کشورمان اظهار داشت: این تحریم ها بار دیگر نشان داد که آمریکایی قابل اعتماد نیستند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه ما بارها گفتیم که دشمن قابل اعتماد نیست، افزود: متأسفانه گوش هایی بدهکار نبودند و راه ماندگاری انقلاب جز با مقاومت میسر نمی شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما از زمان پیروزی انقلاب تاکنون تحریم بودیم تاکید کرد: تا زمانی که نظام، اسلامی است این تحریم ها لغو نخواهد شد.

آیت الله خاتمی گفت: در اشتباهند آنانکه فکر می کنند آمریکا نگران انرژی هسته ای است چرا که می دانند ما به صورت مبنایی سلاح کشتار جمعی را قبول نداریم.

وی با اشاره به اینکه برخی می گویند تحریم ها به خاطر حقوق بشر است، افزود: استکبار دلش به حال حقوق بشر نسوخته است چرا که وحشیانه ترین برخورد را با شهروندان خودش در آمریکا دارد.

خطیب موقت نماز جمعه ادامه داد: اشتباه می کنند آنان که می گویند تحریم ها به خاطر حمایت از تروریسم است چرا که آمریکا خود تروریست پرور است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این تحریم ها نشان داد که راهبرد جمهوری خواهان و دموکرات ها در آمریکا در ضدیت با ایران یکسان است. به تعبیر مقام معظم رهبری سازش هزینه دارد اما همراه با ذلت است ولی هزینه ای که برای مقاومت داده می شود همراه با عزت است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس